punkta kod zniżkowy
Antywirusy, antispyware i firewalle  RSS
Bullguard Internet Security na rok za darmo!Jeżeli szukacie dobrego programu zabezpieczającego komputer, z długą licencją i za darmo, to warto skorzystać z okazji. Roczną licencję na Bullguard Internet Security, którą będziemy mogli użyć na trzech stanowiskach, otrzymamy po zapisaniu się na newslettera. Po podaniu danych otrzymamy maila, w którym będziemy musieli potwierdzić subskrypcję. W kolejnej wiadomości dostaniemy link do pobrania programu ... first appeared on .

Tagi: LG, ARM, API, OCZ, ISA, EA, IEM
Źródło: www.lifepc.pl

Bitdefender Total Security – darmowa licencja na pół rokuTym razem aż 6 miesięcy darmowej ochrony komputera dzięki najnowszej i najbardziej rozbudowanej odsłonie Bitdefender. Strona z promocją TUTAJ. first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

90 dni darmowej licencji na Bitdefender Total SecurityOferta dla dla wszystkich chętnych, którzy chcą wypróbować jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających – Bitdefender Total Security – teraz przez 3 miesiące za darmo! Strona z promocją TUTAJ. first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

Trend Micro Maximum Security na pół roku za darmo!Korzystając z promocji otrzymamy kompleksową ochronę komputerów działających z systemami Windows lub MAC. Promocyjna licencja pozwoli nam na korzystanie z programu Trend Micro Maximum Security przez okres 180 dni. Strona z promocją TUTAJ. first appeared on .

Tagi: ARM, Windows, EA
Źródło: www.lifepc.pl

ESET Internet Security – 3 miesiące za darmo!Popularny pakiet zabezpieczający  ESET Internet Security teraz z możliwością testowania przez trzy miesiące. Program zapewnia kompleksową ochronę przed atakami hakerów, próbami kradzieży danych, wirusami, backdoorami, malware, adware, spyware, phishingiem i innymi. Strona, gdzie dostaniemy program na 90 dni – TUTAJ. Czas promocji ograniczony. first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

Antywirus Avira Prime – 3 miesiące za darmo!Bardzo dobry program zabezpieczający do wypróbowania za darmo przez 90 dni. Pakiet składa się nie tylko ze znanego antywirusa w wersji Pro, ale zawiera też dodatkowe opcje, takie jak menadżer haseł, system optymalizacji przyspieszający działanie komputera oraz narzędzia dbające o aktualizacje. Strona z promocją TUTAJ. Czas promocji ograniczony. first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

Konkurs! Do wygrania licencje Bitdefender Internet Security 2021!Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania roczna licencja na świetny program zabezpieczający – Bitdefender Internet Security w najnowszej wersji 2021. Dodatkowe informacje na temat najnowszej wersji programu znajdziecie TUTAJ. Aby zdobyć jedną z trzech rocznych licencji wystarczy w komentarzu pod tym artykułem napisać krótko, dlaczego chcielibyście z tego właśnie ... first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

Bitdefender: nowa generacja zabezpieczeń dla użytkowników domowychBitdefender wprowadził innowacyjne rozwiązania do produktów Antivirus Plus, Internet Security oraz Total Security. Zmiany zwiększają możliwości oprogramowania w zakresie ochrony przed cyberatakami, a także poprawiają komfort oraz wydajność pracy. Ewolucja i innowacje są częścią DNA Bitdefender od ponad dwóch dekad. Firma opatentowała 80 technologii bezpieczeństwa i była wielokrotnie nagradzana przez niezależne organizacje testujące. Nowe rozwiązania, ... first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

Avira Antivirus Pro na 3 miesiÄ…ce za darmo!Kolejny program antywirusowy, którym możemy zabezpieczyć nasz komputer za darmo na okres trzech miesięcy. Tym razem możemy przetestować produkt niemieckiej firmy Avira GmbH – rozbudowany Avira Antivirus Pro. Program, oprócz modułu antywirusa, posiada również ochronę internetową, która skanuje przeglądane strony www, blokując te zawierające szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja zapewnia również ochronę poczty przesyłanej przy pomocy protokołów ... first appeared on .

Źródło: www.lifepc.pl

F-Secure SAFE – 3 miesiące za darmo!F-Secure SAFE to rozbudowany pakiet zabezpieczeń komputera, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas przeglądania stron www oraz korzystania z z zakupów online i bankowości internetowej. Program nie spowalnia działania systemu i jest praktycznie niezauważalne dla użytkowników. F-Secure SAFE na 3 miesiące za darmo TUTAJ. first appeared on .

Tagi: ARM, EA, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Jaki antywirus najmniej obciąża system?


Niezależna organizacja AV-Comparatives przetestowała najpopularniejsze antywirusy na Windows 10, by ustalić, który z nich ma najmniejszy negatywny wpływ na wydajność komputera.

Źródło: www.benchmark.pl

Który antywirus chroni smartfony najskuteczniej? Spora część nie chroni w ogóle


Najnowszy raport Android Test 2019 przygotowany przez organizację AV-Comparatives obnaża słabości aplikacji antywirusowych oferowanych w Play Store.

Źródło: www.benchmark.pl

Najlepszy antywirus 2019 (według AV-TEST)


Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego komputera lub smartfona i zastanawiasz się, jaki antywirus w 2019 roku najlepiej się wywiąże z tego zadania? Oto odpowiedź.

Źródło: www.benchmark.pl

Najlepszy darmowy antywirus na Androida


Darmowy antywirus na Androida może okazać się zbawienny i uchronić użytkownika przed coraz częściej pojawiającym się szkodliwym oprogramowaniem. Polecamy 5 najlepszych tego typu programów na najpopularniejszy mobilny system operacyjny.

Źródło: www.benchmark.pl

Avast kończy wsparcie dla Windows XP i Vista


Użytkownicy systemów Windows XP i Windows Vista od 2019 roku nie będą już mogli liczyć na aktualizacje programu (choć nie oznacza to, że automatycznie przestaną być chronieni).

Źródło: www.benchmark.pl

Pakiety bezpieczeństwa ESET - co nowego w wersjach 2019?


Firma ESET udostępniła już najnowsze wersje swoich pakietów bezpieczeństwa: NOD32 Antivirus, Internet Security, Smart Security Premium oraz Security Pack. Jakie nowości zostały w nich wprowadzone?

Tagi: ESET
Źródło: www.benchmark.pl

Google Play Protect jednak nie daje rady - warto zainstalować antywirusa


Jeśli chcecie mieć pewność, że aplikacje nie zainfekują waszych smartfonów z Androidem, powinniście pomyśleć o instalacji jakiegoś programu zabezpieczającego. Sam Google Play Protect pomaga, ale do konkurencji mu daleko.

Źródło: www.benchmark.pl

Parlament Europejski zniechęca do programów Kaspersky Lab


W Parlamencie Europejskim przegłosowana została rezolucja, w której można przeczytać o tym, że programy Kaspersky Lab są szkodliwe. Właściciele firmy uważają, że są to zarzuty całkowicie pozbawione podstaw.

Źródło: www.benchmark.pl

10 najlepszych darmowych programów antywirusowych


Program antywirusowy to dziś obowiązkowa ochrona każdego PC. Nie każdy z nich wymaga opłaty. Przedstawiamy 10 najlepszych darmowych programów antywirusowych do pobrania na komputery z Windowsem. Warto się zabezpieczyć!

Źródło: www.benchmark.pl

Oto najlepszy antywirus na komputer z Windows 10 (1709)


A właściwie najlepsze antywirusy. Instytut AV-TEST przeprowadził test, który pozwolił wytypować kilka najlepszych programów antywirusowych na Windows 10 - zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa, wydajnych i funkcjonalnych.

Źródło: www.benchmark.pl

Kaspersky Lab: „zobaczcie, jesteśmy czyści”


Firma Kaspersky Lab zamierza udowodnić wszystkim, że nie pomagała i nie pomaga żadnym służbom. Przekaże kody źródłowe do analizy.

Źródło: www.benchmark.pl

Afera szpiegowska w toku, a TVP przedłuża licencje na Kaspersky


W Stanach Zjednoczonych oprogramowanie antywirusowe firmy Kaspersky Lab musi zniknąć z wielu komputerów. W Polsce nie.

Źródło: www.benchmark.pl

Afera z Kaspersky - o co tutaj chodzi?


Izraelczycy szpiegowali Rosjan i dowiedzieli się, że ci wykorzystują oprogramowanie Kaspersky, by szpiegować Amerykanów. Tak podaje NY Times.

Tagi: Kaspersky
Źródło: www.benchmark.pl

Kaspersky wycofywany z rządowych komputerów i sklepów w USA


Departament Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych wydał polecenie usunięcia programów antywirusowych firmy Kaspersky Lab.

Źródło: www.benchmark.pl

Bashware, czyli infekcja przez Windows Subsystem for Linux


Według ekspertów z Check Point, większość popularnych programów antywirusowych nie radzi sobie z wykryciem takiej próby ataku.

Źródło: www.benchmark.pl

Antywirus Kaspersky za darmo


Kaspersky Free zapewniać ma podstawowe narzędzia do skutecznej ochrony komputera - za darmo, bez reklam i bez spadków wydajności.

Źródło: www.benchmark.pl

Raport AV-Test: zagrożenia na Linuksa i macOS wrosły o 300%


Doroczny raport AV-Test niestety nie przynosi pozytywnych wieści, zwłaszcza dla użytkowników Linuksa i macOS, które mają renomę bezpiecznych.

Tagi: OCZ
Źródło: www.benchmark.pl

Antywirusowa fuzja - Avast i AVG w jednej drużynie


Choć Avast wchłonął AVG, każdy użytkownik nadal będzie mógł zdecydować, który program woli.

Tagi: AVG, Wirus
Źródło: www.benchmark.pl

Ataki na urządzenia mobilne bez interakcji użytkownika coraz większym problemem


Ataki na urządzenia mobilne są coraz częstsze i w coraz mniejszym stopniu wymagają interakcji użytkownika. Dotyczy to szczególnie systemu Android

Tagi: Android
Źródło: www.benchmark.pl

Hakerzy potrafią włamywać się do bankomatów. Banki same to ułatwiają


Słabe zabezpieczenia bankomatów pozwalają hakerom na przejmowanie kontroli i wypłatę gotówki. Co grozi klientom banków?

Tagi: Hakerzy
Źródło: www.benchmark.pl

reklama
reklama


Amazon

 

AMD

 

Android

 

API

 

Apple

 

ARM

 

ATI

 

Benchmark

 

Blik

 

CES

 

EA

 

ERP

 

Google

 

HIS

 

IEM

 

IKO

 

Intel

 

iOS

 

iPhone

 

ISA

 

JEDEC

 

Laptop

 

LG

 

Microsoft

 

Monitor

 

NAS

 

NEC

 

Netflix

 

Nintendo

 

OCZ

 

Opera

 

Play

 

PlayStation

 

Plus

 

Polska

 

Promocja

 

PS4

 

Razer

 

Samsung

 

Smartfon

 

Sony

 

Steam

 

Tegra

 

Telewizor

 

WD

 

Windows

 

Wirus

 

Xbox One

 

Xiaomi

 

ZTE