Wiadomości z tagiem Plus  RSS
Star Wars a nowe historie. Te opcje byłyby świetne na filmy i seriale

28.05.2023 15:00

Myślę, że nie będzie ani krzty przesady, jeśli napiszę, że Gwiezdne Wojny kwitną w ostatnich latach, jak nigdy wcześniej. I oczywiście spora w tym zasługa premiery Disney Plus, a więc Internetowej platformy subskrypcyjnej od wytwórni Myszki...

Źródło: www.ppe.pl

iPhone 15, 15 Plus i 15 Pro pojawiają się, aby uzupełnić swój zestaw atrap

28.05.2023 3:03

Plotka | Blog z plotkami Apple pokazał w nowym poście wideo, co może być pełną kolekcją atrap modeli iPhone'a z serii 15. Według tego nowego przecieku, gigant z Cupertino wyprodukuje bezpośrednich następców dla każdego wariantu serii 14 w 2023 roku. W związku z tym producent OEM może liczyć na ulepszenia, takie jak ładowanie USB typu C, aby odróżnić nowe iPhone'y od poprzednich generacji.

Tagi: Apple, iPhone, USB, Plus, NAS
Źródło: www.notebookcheck.pl

Test BMW i4 eDrive40. Najlepsza, chociaż nie najszybsza elektryczna „Czwórka”

27.05.2023 11:00

BMW i4 eDrive40 to środkowy wariant elektrycznej serii 4. Oferuje on mniej mocy niż ten topowy, ma o jeden silnik mniej, ale potrafi zapewnić większy zasięg, co zdecydowanie jest sporym plusem. Śmiem więc twierdzić, że mamy do czynienia z najlepszą elektryczną „Czwórką”. Polubiłem się z „bobrem” BMW potrafi ostatnio wzbudzić spore kontrowersje designem swoich samochodów. To właśnie o wyglądzie dyskutuje się najwięcej w przypadku wielu premier tego producenta. Często staje się on tematem żartów, licznych memów i twierdzeń, że „kiedyś […]

Tagi: Tesla, Tegra, Plus, IEM
Źródło: www.tabletowo.pl

Xiaomi i OnePlus szykują fotograficzną ewolucję w swoich flagowcach, ale każdy na inny sposób

26.05.2023 12:32

Zakulisowe informacje podpowiadają, że Xiaomi i OnePlus będą współdzieliły część specyfikacji, ale w kwestii aparatów firmy mają inne pomysły do zrealizowania.

Tagi: Plus, EA, Xiaomi, Aparat
Źródło: www.tabletowo.pl

Wczesne szczegóły OnePlus 12 pojawiają się wraz ze Snapdragonem 8 Gen 3 i aktualizacjami aparatu

26.05.2023 5:51

Szczegóły dotyczące prototypu inżynieryjnego OnePlus 12 pojawiły się w Internecie dzięki uprzejmości znanego przecieku. Podobno OnePlus celuje w ulepszenia aparatu dla swojego flagowca nowej generacji, a także przyjęcie przyszłego chipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Źródło: www.notebookcheck.pl

OPPO Reno10 Pro Plus debiutuje z pierwszym w serii wyświetlaczem 1.5K i obiektywem peryskopowym

26.05.2023 5:51

OPPO ogłosiło zaktualizowane modele swoich smartfonów ze średniej półki z serii Reno Android, które otrzymały ulepszenia w zakresie ładowania i tylnej kamery. Na czele tych specyfikacji znajduje się nowy, ulepszony przez MariSilicon X, wysokiej rozdzielczości obiektyw zmiennoogniskowy, który można znaleźć we flagowym wariancie 10 Pro +. Z drugiej strony, producent OEM był tak zajęty nową optyką, że zapomniał o aktualizacji większości swoich wewnętrznych specyfikacji.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Plus Światłowód dociera do milionów Polaków. Dostępne są nowe lokalizacje

25.05.2023 15:36

Plus poinformował, że dostępność internetu stacjonarnego została poszerzona o nowe lokalizacje. Dzięki temu, miliony Polaków może korzystać z Plus Światłowód.

Tagi: Plus
Źródło: www.tabletowo.pl

Answear wyszedł na plus. Sprzedaż 52 proc. w górę

24.05.2023 18:55

Platforma e-commerce Answear.com, z odzieżą i produktami home&lifestyle, w zeszłym kwartale br. osiągnęła wzrost przychodów o 52,1 proc. do 271,1 mln zł, a jej wynik netto poszedł w górę z 3,34 mln zł straty do 3,43 mln zł zysku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Według Sony coraz więcej użytkowników PlayStation Plus wybiera droższe pakiety Premium i Extra

24.05.2023 14:54

30% użytkowników opłacających abonament PlayStation Plus korzysta droższych i zarazem bardziej rozbudowanych opcji Premium oraz Extra. Z udostępnionego wykresu wynika, że 8 milionów użytkowników (17%) subskrybuje usługę Premium, a 6,1 miliona (13%) wybrało opcję Extra. Rosnące z miesiąca na miesiąc zainteresowanie droższymi pakietami subskrypcji to na pewno dobra wiadomość dla japońskiej korporacji. Mimo początkowego spadku […]

Źródło: gamesguru.pl

reklama
Kontakt z nami