Wiadomości z tagiem Steam  RSS
Nowa gra Valve jest już na Steam! W Deadlock zagramy już niebawem?

25.05.2024 19:53

Valve dorobiło na platformie Steam bardzo dużych pieniędzy, dlatego z premierą każdej kolejnej swojej gry w ogóle nie musi się śpieszyć. To właśnie dlatego od ostatniego Half-Life: Alyx minęło tak wiele czasu.

Tagi: Steam, Valve, EA
Źródło: www.ppe.pl

Oferta Dnia na Steam. Rayman Origins za 11,97 zł

25.05.2024 19:27


Na platformie Steam pojawiły się nowe oferty w ramach promocji Oferta Dnia. W niższych cenach kupicie przez następne kilka dni platformówkę Rayman Origins oraz grę strategiczną Rail Route, w której gracze projektują sieci kolejowe.

Źródło: lowcygier.pl

Promocja na Bum Simulator na PC - za 19,49 zł (rabat 45 zł)

25.05.2024 16:30

W ramach oferty dnia, a bardziej tygodniowej na platformie Steam kupimy taniej o 70% względem standardowej ceny grę Bum Simulator.

Tagi: Steam, EA, Promocja
Źródło: www.ppe.pl

Oferta Dnia na Steam. Symulator kloszarda dostępny za jedyne 19,49 zł

25.05.2024 11:46


W ramach aktualnej Oferty Dnia na Steam możecie zakupić tanio Bum Simulator. Cyfrowe wydanie produkcji pozwalającej nam wejść w buty kloszarda dostępne jest w promocyjnej cenie 19,49 zł. Warto dodać, że jest to historycznie najniższa cena w oficjalnej dystrybucji.

Tagi: Steam, HIS, EA
Źródło: lowcygier.pl

Ready or Not na PC dostępne w historycznie niskiej cenie w GMG dla kont ze statusem Bronze

25.05.2024 10:30


Łowcy, w ramach oferty Star Deal w cyfrowym sklepie Green Man Gaming pojawiła się promocja na Ready or Not. Tytuł w postaci klucza Steam dostępny jest za 101,99 zł. Jednak posiadacze kont ze statusem Bronze mogą uzyskać dodatkowy rabat i zakupić grę w historycznie najniższej cenie 86,69 zł. Duchowy następca serii SWAT może się aktualnie pochwalić prawie 140 000 recenzji na Steam, z czego 88% to oceny pozytywne.

Tagi: Steam, HIS, EA, NAS, Promocja
Źródło: lowcygier.pl

Odbierz Project Winter na Steam w ramach IGN Plus. Kolejna gra trafiła do abonamentu

25.05.2024 10:01


Łowcy, posiadacze subskrypcji IGN Plus mogą odebrać kolejną grę PC. W tym tygodniu do swoich kont przypiszecie grę Project Winter (klucz Steam). Ilość kodów jest ograniczona (aktualnie pozostało 59% puli promocyjnej)! Przypominamy, że w ramach abonamentu udostępniono także grę Battle Ram oraz $10 zniżki, które możne wykorzystać do zakupu biletów na specjalne wydarzenie IGN Live! (7 – 9 czerwca).

Tagi: Steam, Plus, EA
Źródło: lowcygier.pl

Zestaw dla fanów gry Talisman na PC od Humble Bundle. Komplet DLC już za 39 zł (zamiast 147 zł)!

24.05.2024 20:58


Łowcy, czy wiecie, że gra Talisman: Digital Edition za darmo dostępna jest za pośrednictwem sklepów Steam i GOG.com? Tytuł przeszedł na model F2P i teraz każdy może wypróbować cyfrową wersję kultowej gry planszowej zupełnie bezpłatnie. Produkcja ta otrzymał jednak prawie 50 osobnych dodatków. Na szczęście z pomocą przychodzi zestaw Humble Talisman Complete Collection Returns Bundle, w ramach którego otrzymacie komplet DLC do Talisman: Digital Edition. Całość dostępna jest w jednym progu cenowym, który wynosi 39,26 zł. Warto dodać, że jeśli każde z rozszerzeń udałoby Wam się zakupić w historycznie niskich cenach, to i tak kosztowałoby to Was ponad 147 zł! W ramach pakietu otrzymacie także grę Talisman: Origins z trzema dodatkami.

Źródło: lowcygier.pl

Besiege w historycznie najniższej cenie na Steam! Dziś premiera dodatku The Splintered Sea

24.05.2024 20:07


Łowcy, za nami premiera Besiege: The Splintered Sea, czyli pierwszego dodatku to bardzo dobrze ocenianej gry od studia Spiderling. Oparta na zaawansowanej fizyce produkcja pozwala budować własne machiny wojenne i oblężnicze, które sieją chaos w szeregach wroga. Z okazji specjalnej promocji podstawowe wydanie Besiege na Steam dostępne jest w historycznie najniższej cenie. Za cyfrowe wydanie tytułu zapłacicie jedynie 13,74 zł! W ramach Oferty na Start taniej dostępne jest także wspomniane rozszerzenie.

Tagi: Steam, HIS, EA
Źródło: lowcygier.pl

Dziś na kolację tani indyk! 150 najlepszych promocji na gry Steam (do 20 zł) w Kinguinie

24.05.2024 18:22


Łowcy, nie ma to jak przyjemny weekend z dobrą i, co najważniejsze, tanią grą niezależną. Z tą właśnie myślą postanowiliśmy przygotować dla Was kolejną odsłonę zestawienia z serii „Gry za grosze”. Tym razem na tapet wzięliśmy ofertę cyfrowego sklepu Kinguin, w którym pojawił się nowy kod rabatowy zapewniający aż 13% zniżki. Wszystkie wyróżnione przez nas pozycje możecie zakupić w cenach niższych niż 20 zł.

Tagi: Steam, EA, NAS
Źródło: lowcygier.pl

Paczka pełna prestiżu w Fanatical. Do wyboru Devil May Cry 5, Fallout 4 GOTY i wiele innych!

24.05.2024 17:44


W sklepie Fanatical rozpoczął się piąty dzień wydarzenia BundleFest. Tym razem do oferty dołączyła majowa odsłona prestiżowego zestawu, która zawiera wiele ciekawych gier na PC. W ramach paczki Prestige Collection – Build Your Own Bundle (May 2024) możecie wybrać maksymalnie 5 kluczy Steam. Całość oferowana jest w cenie 149,08 zł. Niestety, żaden z ogólnodostępnych kodów zniżkowych nie działa na ten pakiet.

Tagi: Steam, ATI, Fallout, OCZ, EA
Źródło: lowcygier.pl

reklama