Wiadomości z tagiem ATI  RSS
PS VR2 vs. PS VR. Sony publikuje „ultimate FAQ” i przedstawia szczegóły urządzenia

06.02.2023 17:22

Sony przygotowuje graczy na wielką premierę PlayStation VR2. Korporacja opublikowała FAQ, który przedstawia sporo konkretów na temat next-genowych gogli do wirtualnej rzeczywistości oraz porównuje urządzenie z wcześniej wydanym zestawem.

Źródło: www.ppe.pl

Straż Graniczna i Cisco zawarły porozumienie o współpracy w zakresie cyberbezpieczeństwa

06.02.2023 16:37

Jest ono elementem programu Cisco Country Digital Acceleration (CDA), wspierającego cyfrową transformację kraju poprzez inicjatywy przyspieszające realizację rządowej agendy cyfrowej. Porozumienie podpisali: w imieniu Komendanta Głównego Straży Granicznej, płk SG Mariusz Kijowski , dyrektor Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Straży Granicznej oraz Przemysław Kania, dyrektor generalny Cisco w Polsce, w obecności Guya Diedricha, wiceprezesa …

Tagi: ATI, ISA, EA, Cisco
Źródło: itwiz.pl

Dobra promocja na Walentynki – drugie słuchawki gratis!

06.02.2023 14:05

Na Walentynki 2023 firma Nothing przygotowała akcję promocyjną, w ramach której klienci mają możliwość otrzymania słuchawek Ear (stick) za darmo! Jak je dostać?

Tagi: ATI, ARM, EA, Promocja, HAWE
Źródło: www.tabletowo.pl

Lidl: złap srebrną, złotą lub diamentową zdrapkę i zgarnij rabat lub gratis

06.02.2023 13:15

Niemal każdy z nas mierzy się z obecną inflacją. O ile możemy ograniczyć rozrywkę, trudno odejmować sobie od ust nawet ulubionych potraw. Lidl przedstawia sposób na oszczędzanie w formie nowej, limitowanej w czasie akcji!

Tagi: ATI, IEM, NAS
Źródło: pcworld.pl

Hogwarts Legacy - recenzje trafiły do sieci. Jak krytycy oceniają nową grę w uniwersum Harry'ego Pottera?

06.02.2023 12:55

Recenzje Hogwarts Legacy wskazują na to, że jest to gra warta uwagi i może spodobać się nawet osobom, które nie są wielkimi fanami Harry'ego Pottera!Premiera odbędzie się 10 lutego na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X, ale osoby, które zdecydowały się na zakup edycji Deluxe mogą rozpocząć zabawę 72 godziny wcześniej. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje tego tytułu - zobaczcie, jak grę oceniają krytycy. Aktualnie średnia ocen...

Źródło: naekranie.pl

SXO jako synergia SEO i UX - podstawowe informacje

06.02.2023 11:41

Aktualnie, aby strona internetowa została uznana za wartościową zarówno przez algorytmy Google, jak i przez realnych użytkowników, konieczne jest zadbanie nie tylko o SEO (ang. Search Engine Optimization), ale również o doświadczenie użytkownika, czyli User Experience. W tym artykule wskażemy Ci, dlaczego synergia SEO oraz UX jest tak istotna.

Tagi: Google, LG, ATI, EA, SEO
Źródło: di.com.pl

Promocja na PS5 Digital + dodatkowy pad - od 2569 zł. PS5 z dwoma grami ekskluzywnymi za 3149 zł

06.02.2023 11:37

Po nowym roku ceny PS5 stopniowo się stabilizują. Aby umilić Wam wyszukiwanie najlepszych promocji na konsole PlayStation 5, najkorzystniejsze oferty przedstawiamy poniżej. 

Źródło: www.ppe.pl

reklama
Kontakt z nami