Wiadomości z tagiem WD  RSS
Najlepsza klawiatura mechaniczna do 200 zł? Szkoda nie sprawdzić

22.04.2024 18:54

Szukasz niedrogiej, ale nie prymitywnej klawiatury mechanicznej? Zainteresuj się promocją trwającą obecnie na AliExpress. 

Tagi: WD, Klawiatura
Źródło: www.ppe.pl

Netflix zapowiada rok pełen hitów. Relacja z ekskluzywnego eventu

22.04.2024 18:28

W 2024 roku Netflix zapowiada prawdziwą ucztę dla kinomanów. Od kryminałów, przez dramaty, aż po komedie i programy sportowe – każdy znajdzie coś dla siebie. 

Tagi: Netflix, WD
Źródło: www.ppe.pl

Polskie firmy powyżej europejskiej średniej. Ponad 80 proc. wdraża ideę projektowania aplikacji skoncentrowanego na użytkowniku

22.04.2024 17:44

Ponad 700 twórców aplikacji oraz decydentów z branży IT z całego świata wzięło udział w badaniu, którego celem było sprawdzenie podejścia oraz poziomu dojrzałości firm w kwestii tworzenia oprogramowania uwzględniającego zróżnicowane ludzkie potrzeby. Jak się okazało firmy z Polski wykazały się dużą dojrzałością w tej materii.

Tagi: WD
Źródło: di.com.pl

Tales of Kenzera: ZAU - recenzja gry

22.04.2024 16:00

Surgent Studios zalicza udany debiut – ich Tales of Kenzera: ZAU to naprawdę grywalna metroidvania. to debiutancki projekt zespołu Surgent Studios. Twórcy wzięli na swoje barki naprawdę spore zadanie. Nie tylko postawili na bardzo popularny gatunek, w którym konkurencja jest ogromna, ale też zdecydowali się poruszyć trudne tematy. Zau, główny bohater, zmaga się bowiem z bólem po utracie ojca i zamierza zrobić...

Tagi: iOS, WD, IEM
Źródło: naekranie.pl

PlayStation ma swych klientów za leniuchów. Nowy patent jest tego żywym dowodem

22.04.2024 14:01

Sony cały czas pracuje nad rozwiązaniami, które w przyszłości mogą trafić do konsol PlayStation 5. Ten patent jest naprawdę ciekawy, choć konserwatyści mogą uznać go za potwarz. 

Źródło: www.ppe.pl

Netia z telewizją dla hotelu z chmury

22.04.2024 12:21


Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli.

Tagi: Opera, OCZ, WD, EA, Netia
Źródło: www.telix.pl

Apple TV+ za darmo na Xboksach. Długa akcja promocyjna!

22.04.2024 11:53

Microsoft i Apple nawiązały nową współpracę, której celem jest wypromowanie platformy streamingowej i Xboksów. Sprawdzajcie Apple TV+ za darmo.

Tagi: Apple, Microsoft, ARM, WD, EA
Źródło: www.ppe.pl

Przyszedł Lenovo ThinkPad X1 Fold 16. Sprawdziłem, ile kosztuje

22.04.2024 11:05

Lenovo ThinkPad X1 Fold 16 to nie jest zwykły komputer. Po pierwsze, należy do rodziny ThinkPadów, co z miejsca stawia go wśród tych droższych. A po drugie - ma ogromny, składany na pół ekran. Ma wypełniać zadania trzech różnych urządzeń. Ale czy da radę?

Źródło: www.benchmark.pl

Nowy Samsung zaskoczy Was nie tylko designem, ale też specyfikacją

22.04.2024 10:47

Do portfolio Samsunga dołączył naprawdę mocny średniak, który może się spodobać klientom. Co oferuje i dlaczego jest wyjątkowy?

Tagi: OCZ, Samsung, WD
Źródło: www.tabletowo.pl

reklama