Wiadomości z tagiem EA  RSS
Jaki prezent na Dzień Dziecka? Koniecznie sprawdź te oferty i promocje

29.05.2023 10:10

Już za kilka dni święto naszych pociech. Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnego prezentu, Media Expert przedstawia propozycje na każdą kieszeń. Spraw swojemu dziecku prezent marzeń bez obaw o budżet.

Tagi: WD, EA, NAS
Źródło: pcworld.pl

Death Stranding, Bloodborne czy Ghost of Tsushima za 38 zł. Wielkie promocje na gry na PS4/PS5

29.05.2023 10:08

W polskich elektromarketach pojawiły się oferty promocyjne na gry na konsole PlayStation, Xbox, jak i Nintendo Switch. Poniżej wybraliśmy najlepsze promocje:

Źródło: www.ppe.pl

Media Expert przecenia rowery elektryczne! Taniej nawet o 1000 zł

29.05.2023 9:49

W sklepie Media Expert trwa wielka wyprzedaż rowerów, w tym między innymi elektrycznych. To idealna okazja, aby zakupić e-bike w niższej cenie. Zobaczcie, na jakie zniżki można liczyć.

Tagi: EA
Źródło: pcworld.pl

Jak znaleźć idealny smartfon do aplikacji rozrywkowych?

29.05.2023 9:47


Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez komputera, tableta, a już tym bardziej telefonu komórkowego. Smartfon otwiera przed każdym z nas szereg możliwości, tym bardziej, że obecnie większość dziedzin przeniosła się już do strefy online. Pojawia się więc pytanie, w jaki sposób znaleźć smartfon, który spełni wszystkie nasze potrzeby? Przyjrzyjmy się temu z bliska! 

Tagi: iOS, EA, Smartfon, NAS
Źródło: www.telix.pl

Total War: Pharaoh na pierwszych screenshotach. Oblężenie egipskiego miasta

29.05.2023 9:33

Creative Assembly zaprezentowało już pierwszy zwiastun Total War: Pharaoh. W materiale zabrakło jednak gameplayu. Materiały generowane na silniku gry pojawiają się dopiero teraz.

Źródło: www.ppe.pl

Metal Gear Solid 3 Remake „przeniesie immersję na wyższy poziom”. Konami jest pewne swego

29.05.2023 9:11

Jak na razie nie poznaliśmy konkretnej daty premiery odrestaurowanej i powracającej przygody Snake'a, jednakże Konami korzysta z okazji, gdy o projekcie zrobiło się naprawdę głośno, i podgrzewa oczekiwania. Kolejne ujęcie z Metal Gear Solid Del...

Tagi: Konami, OCZ, WD, EA
Źródło: www.ppe.pl

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - recenzja gry (tekst aktualizowany)

29.05.2023 9:10

Sześć lat musieliśmy czekać na powrót do Hyrule. Na szczęście The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to wspaniała nagroda za cierpliwość graczy.Z uwagi na to, że swoją przygodę z rozpocząłem dopiero w dniu premiery tej gry, a produkcja jest bardzo obszerna, zdecydowałem się na aktualizowaną formę recenzji. Na ten moment nie znajdziecie tutaj oceny końcowej. Na podsumowanie i ostateczną notę przyjdzie czas, gdy zobaczę napisy końcowe.  Link nie...

Tagi: API, OCZ, EA, ERP
Źródło: naekranie.pl

The Lord of the Rings: Gollum - twórcy przepraszają za stan gry na premierę i obiecują poprawki

29.05.2023 9:05

Daedalic Entertainment reaguje na krytykę The Lord of the Rings: Gollum. Twórcy zapowiadają, że będą pracować nad wyeliminowaniem błędów zgłaszanych przez graczy.Debiut trudno uznać za udany. Gra została dosłownie zmiażdżona przez krytyków oraz graczy, którzy głośno wyrażali swoje niezadowolenie ze względu na nudną rozgrywkę, przestarzałą oprawę graficzną oraz przede wszystkim fatalny stan techniczny tej produkcji. Mimo kilku opóźnień trafiła ona na rynek z kiepską optymalizacją oraz licznymi błędami,...

Tagi: EA, IEM
Źródło: naekranie.pl

Meta Quest 3 w porównaniu z zestawami słuchawkowymi Apple "Reality" i Quest 2 w nowym praktycznym przecieku

29.05.2023 8:30

Znany korespondent Bloomberga Mark Gurman twierdzi, że był w stanie przetestować nadchodzący zestaw słuchawkowy Quest trzeciej generacji firmy Meta przed jego premierą. Jego najwyraźniej skoncentrowana na rzeczywistości mieszanej (MR) konstrukcja jest opisywana jako zaktualizowana w niektórych obszarach w porównaniu do swojego poprzednika, chociaż pod pewnymi względami może nie dorównać swojemu podobno zbliżającemu się rywalowi Apple.

Tagi: Apple, EA
Źródło: www.notebookcheck.pl

reklama
Kontakt z nami