Wiadomości z tagiem Apple  RSS
Facebook traci miliardy bo nie dogadał się z Apple

16.08.2022 20:47

Na długo przed wprowadzeniem przez Apple zmian w polityce prywatności, która obecnie jest powodem liczonych w miliardach dolarów strat dla Facebooka, obie strony prowadziły negocjacje, dzięki którym można było uniknąć obecnej sytuacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Apple Watch może wykryć objawy zawału serca

16.08.2022 16:28

Oczywiście Apple Watch nie jest profesjonalnym urządzeniem medycznym, ale jego możliwości robią spore wrażenie. Ostatnie badania wskazują na to, że smartwatch z Cupertino może nawet wykryć objawy zawału serca, co z kolei może przełożyć się na uratowanie życia. To nie jest tylko gadżet dla geeków Smartwatche, w tym Apple Watch, wciąż przez niektórych postrzegane są jako gadżety, które co najwyżej potrafią w przybliżeniu policzyć liczbę wykonanych kroków czy zmierzyć puls. Warto jednak odnotować, że mamy do czynienia z urządzeniami, którym […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Warren Buffett kupił Apple'a i producentów ropy

16.08.2022 15:58

Berkshire Hathaway, wehikuł inwestycyjny Warrena Buffetta, dokupił w II kwartale akcji Apple'a. Postawił też na producentów ropy, grupę mediową i firmę chemiczną.

Tagi: Apple
Źródło: www.wnp.pl

iOS 16 beta 6 dostępne. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

16.08.2022 9:06


iOS 16 beta 6 to najnowsze wydanie poglądowego oprogramowania dla iPhone'ów. Apple udostępniło je deweloperom, ale też publicznym testerom. Oni otrzymali ten sam software w postaci czwartej bety. Co nowego tu znajdziemy? Pewnych nowości nie brakuje. Rzućmy sobie na to okiem.

Apple w iOS 16

Tagi: Apple, ATI, iPhone, iOS, IEM
Źródło: www.tablety.pl

iOS 16 i nowe funkcje — te wymagają iPhone Xs i nowszych modeli

15.08.2022 16:47


iOS 16 to duża aktualizacja oprogramowania dla telefonów Apple, która wprowadza liczne nowe funkcje oraz opcje. Uaktualnienie zostanie udostępnione dla wszystkich użytkowników . Jednak pewne z rozwiązań będą wymagać nowszych modeli. Są to iPhone Xs lub późniejsze smartfony z logo nadgryzionego jabłka.

Nowe funkcje z iOS 16 dla iPhone Xs i nowszych
Kontakt z nami