Wiadomości z tagiem IEM  RSS
Victoria 3 – rozmowa z dyrektorem gry, Martinem Anwardem

07.10.2022 15:28

Najnowsza gra studia Paradox Interactive zabierze nas w epokę wiktoriańską i pozwoli poprowadzić wybrane przez nas państwo i pokierować jego zmieniającym się społeczeństwem. W przeciwieństwie do większości produkcji szwedzkiego studia, w Victorii 3 na pierwszy plan wysunie się wewnątrzpaństwowe zarządzanie aniżeli toczenie wojen. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą rozmową.ARTUR WIŚNIEWSKI: Jaka atmosfera panuje w waszym zespole, skoro premiera jest tuż za rogiem? Czy jesteś w stanie stwierdzić, że to jeden z największych bądź najtrudniejszych projektów, nad jakimi pracowaliście? MARTIN ANWARD: Powiedziałbym, że odczuwamy nerwową ekscytację, tak jak to bywa przed premierą. Wiele osób wyczekuje Victorii...

Tagi: OCZ, IEM, NAS
Źródło: naekranie.pl

Jakiego Samsunga kupić w 2022 roku? Najlepsze modele z serii Galaxy

07.10.2022 14:03

Samsung ma w swoim portfolio smartfony, które sprawdzą się niemalże w każdych okolicznościach. W tym tekście przyglądamy się najlepszym urządzeniom na 2022 rok i doradzamy, które z nich warto kupić.

Źródło: pcworld.pl

Dragon Age 4 – premiera, trailer, newsy. Sprawdź, co już wiemy [07.10.2022]

07.10.2022 13:51

Dragon Age 4, oficjalnie znany jako Drago Age Dreadwolf, to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier RPG ostatnich lat. Sprawdź, co już wiemy na temat najnowszej produkcji studia Bioware.

Źródło: pcworld.pl

Wiedźmin 4 (Polaris) – data premiery, platformy, zapowiedź. Co wiemy i co chcielibyśmy zobaczyć w nowej grze CD Projekt RED

07.10.2022 13:20

Wiedźmin 3: Dziki Gon nie był ostatnią grą z serii od CD Projekt RED. Co przyniesie nam ze sobą przyszłość? Jak będzie wyglądał Wiedźmin 4 (Polaris)? Sprawdźmy.

Źródło: pcworld.pl

Elektryczne Volvo EX90 będzie „powerbankiem na kołach”. Zapewni prąd w całym domu

07.10.2022 12:51

Szwedzi postanowili wykorzystać akumulator, który trafi na pokład Volvo EX90, w roli powerbanku do domu. Elektryk otrzyma funkcję ładowania dwukierunkowego.

Źródło: www.tabletowo.pl

One UI 5 beta pozbawione wyczekiwanej nowości. Samsung wyjaśnia

07.10.2022 12:49


One UI 5 beta 4 to najnowsza wersja nowej nakładki Koreańczyków, która trafiła na modele z serii Samsung Galaxy S22. Uaktualnienie wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków ZVJ2 i wprowadza ono różne poprawki znalezionych błędów czy optymalizacje. Niestety przy okazji Koreańczycy pozbawili software jednej z wyczekiwanych nowości.

aktualizacja</div><p>
<div class=
Źródło: www.tablety.pl

Jak odliczyć dojazdy do pracy od podatku w Niemczech?

07.10.2022 11:41

Niemiecki system fiskalny słynie z wysokich podatków. Ile w tym racji? Nie da się ukryć, że obowiązkowe opłaty są stosunkowo wysokie, jeśli porównać je z krajami sąsiednimi. Różnicę tę odczuwają szczególnie Polacy, którzy zdecydowali się na emigrację zarobkową za zachodnią granicę. Należy jednak wziąć pod uwagę, że na wysokość ostatecznej opłaty podatkowej wpływają liczne ulgi i możliwości odpisania części dochodu od kwoty opodatkowanej, a Polacy mogą z nich korzystać w tym samym stopniu, co obywatele Niemiec. W naszym poradniku dowiesz się, jak odliczyć dojazdy do pracy od podatku. Czy warto to robić? Sprawdź!

Tagi: LG, WD, ISA, IEM, NAS
Źródło: di.com.pl

reklama
Kontakt z nami