Wiadomości z tagiem Sony  RSS
Pimp My PS5, czyli konsola na wypasie - jak zmienić jej wygląd?

22.09.2023 12:00

PS5 to najnowsza konsola od Sony, która zadebiutowała w listopadzie 2020 roku. Jest to potężne urządzenie, które oferuje niesamowite możliwości graficzne, dźwiękowe i interaktywne. Choć większość jej posiadaczy zdążyła się już do niej...

Tagi: Sony
Źródło: www.ppe.pl

Promocja na DualSense Edge i DualSense – od 269 zł

21.09.2023 8:33

Odświeżone kontrolery Sony oraz pierwszy pro-pad japońskiej korporacji są dostępne w promocji. Gracze mogą kupić DualSense Edge i DualSense w lepszych cenach.

Tagi: Sony, Promocja
Źródło: www.ppe.pl

„Mamy lepszy produkt od Sony”. Szef marki Xbox był pewny przewagi Xboksa Series X nad PS5

20.09.2023 13:52

Phil Spencer był pewny swego po zobaczeniu prezentacji PlayStation 5. Szef marki Xbox wysłał do swoich pracowników bardzo pozytywną wiadomość – zdaniem przedstawiciela Microsoftu to właśnie najnowszy Xbox był „składnikiem zwycięskiego pl...

Źródło: www.ppe.pl

Sony i Deutsche Telekom tworzą nową generację usług

20.09.2023 11:30


Sony Corporation i Deutsche Telekom wspólnie realizują program działań, który z pewnością ożywi wyobraźnię firm z sektora telewizji, mediów, serwisów informacyjnych i obsługi wydarzeń na żywo.

Źródło: www.telix.pl

Jak Microsoft zareagował na podwyżkę ceny PS5? „To może być nasz czas na zdobycie fanów”

19.09.2023 20:36

Microsoft bardzo uważnie śledzi poczynania Sony, a pewnie Japończycy bardzo dokładnie przyglądają się Amerykanom. Jednak ostatni wyciek dokumentów ze sprawy sądowej potwierdza, jak gigant z Redmond zareagował na pokaz PlayStation 5 oraz obniż...

Źródło: www.ppe.pl

Spider-Man 2 wykorzysta pełną moc PS5. Sony potwierdza szczegóły

19.09.2023 19:38

Sony zachęca graczy do najnowszej przygody Insomniac Games i na blogu PlayStation pojawiła się rozbudowana wiadomość prezentująca Spider-Mana 2. Korporacja potwierdza, w jaki sposób deweloperzy wykorzystali potencjał PlayStation 5.

Źródło: www.ppe.pl

Gry z serii Far Cry i Yakuza opuszczą PlayStation Plus Extra w październiku

19.09.2023 14:26


Poznaliśmy kolejne tytuły, które opuszczą usługę PlayStation Plus w przyszłym miesiącu. W październiku pożegnamy się między innymi z Far Cry 4 i 5, a także remasterami Yakuza. Sony zamierza odchudzić abonament PS+ o 16 pozycji.

Źródło: lowcygier.pl

PS Plus w październiku straci aż 16 gier. Wielkie hity znikają z PlayStation Plus

19.09.2023 13:31

Sony udostępniło ofertę PS Plus Extra i PS Plus Premium na wrzesień, a jednocześnie producent PlayStation odświeżył katalog tytułów, które w przyszłym miesiącu wypadną z usługi. Gracze muszą przygotować się na sporą rotację.

Źródło: www.ppe.pl

Gdzie kupić PlayStation 5? Cena i dostępność Sony PS5 (19.09)

19.09.2023 12:35


Łowco, mimo że średnia cena PlayStation 5 (PS5) uplasowała się na dość wysokim, niemniej stabilnym poziomie, wiele sklepów oferuje „dodatki” znacznie ją podwyższającą. Jeżeli zastanawiasz się gdzie aktualnie można kupić tanio PS5, poniższe zestawienie powinno Cię usatysfakcjonować.

Źródło: lowcygier.pl

Pełna lista gier PlayStation Plus Premium i PS+ Extra dostępnych w Polsce. W jakie gry warto zagrać w pierwszej kolejności

19.09.2023 12:25


Widzieliście już, jak prezentuje się lista gier PlayStation Plus Premium i Extra? Wśród udostępnionych tytułów znajdziemy mnóstwo perełek, a do tego ta ilość! Choć odświeżona wersja usługi spotkała się z mieszanym odbiorem weteranów, tak nie da się ukryć, że jeśli ktoś dopiero co rozpoczyna swoją przygodę z konsolami japońskiego producenta, z pewnością będzie zachwycony. W rozwinięciu wpisu znajdziecie podstawowe informacje na temat subskrypcyjnej usługi, metodę pozwalającą zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na jej zakupie, a także pełną listę tytułów proponowanych nam przez Sony.

Źródło: lowcygier.pl

reklama
Kontakt z nami