Wiadomości z tagiem Steam  RSS
Setki gier do sprawdzenia za darmo. Ruszył Festiwal Steam Next z ciekawymi produkcjami

07.02.2023 0:23

Valve kontynuuje znakomitą tradycję i zaprasza graczy na kolejny Festiwal Steam Next. Fani mogą sprawdzić setki produkcji za darmo i na liście nie brakuje świetnie zapowiadających się tytułów.

Tagi: Steam, ARM, Valve, WD, EA
Źródło: www.ppe.pl

Ravenbound z nowym zwiastunem i demo na Steam Next Fest

06.02.2023 22:38

Tworzony przez studio Systemic Reaction i inspirowane skandynawskim folklorem Ravenboud to roguelike akcji, który przeniesie nas do otwartego świata Ávalt. W nim zmierzymy się z masą potworów, próbując przywrócić utraconą moc, co jednak zostanie nieco utrudnione przez obecną w grze mechanikę permadeath. Z każdym kolejnym podejściem mamy być jednak coraz silniejsi i odkrywać więcej sekretów […]

Tagi: Steam, EA, IEM, NAS
Źródło: gamesguru.pl

Darkest Dungeon 2 – twórcy potwierdzają datę premiery i udostępniają demo

06.02.2023 19:37

Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpoczął się Steam Next Fest. Jak zawsze z tej okazji gracze mogą zapoznać się z wersjami demo gier, a także obejrzeć streamy ich twórców. W aktualnie trwającej edycji warto wspomnieć o Red Hook Studios, które przypomina o swojej mrocznej produkcji. Darkest Dungeon 2 z potwierdzoną datą premiery Sequel popularnego i pełnego […]

Tagi: Steam, iOS, OCZ, EA
Źródło: gamesguru.pl

Preordery Hogwarts Legacy sprzedają się nawet lepiej od Steam Deck. Mocna premiera Undisputed

06.02.2023 11:12

Poznaliśmy już najnowszy ranking sprzedaży gier na Steam. Okazuje się, że Hogwarts Legacy sprzedaje się tak dobrze, że zdeklasowało nawet… Steam Deck.

Tagi: Steam, EA
Źródło: www.ppe.pl

W 2022 roku na Steam pojawiło się 13 tysięcy gier. Ta platforma naprawdę zmienia się w śmietnik

05.02.2023 12:00

Branża gier wideo rośnie z dnia na dzień, a co za tym idzie pojawia się coraz więcej studiów deweloperskich i powstaje coraz więcej gier. Ale czy to aby na pewno dobry pomysł, aby dopuszczać do sprzedaży absolutnie każdą produkcję?

Tagi: Steam, WD, EA
Źródło: www.ppe.pl

DCEU nieustannie się rozwija. James Gunn zapowiada, że niektóre role zostały już obsadzone

05.02.2023 11:30

DC Extended Universe przechodzi obecnie prawdziwą rewolucję. Nie jest żadną tajemnicą, iż po przejęciu sterów przez Jamesa Gunna, całą filmową serię czekają spore zmiany. Pierwsze z nich przeszły dość dużym echem, albowiem mowa tu o spo...

Tagi: Steam, WD, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Dynamiczna sprzedaż Ryzen 7 5800X3D i Zen 3 SKU pomaga AMD osiągnąć nowe szczyty udziału w badaniu sprzętu Steam

05.02.2023 6:00

AMD dobrze zaprezentowało się w styczniowym badaniu sprzętu i oprogramowania Steam 2023 w odniesieniu do wykorzystania procesorów PC przez poszczególnych producentów. Silna sprzedaż części Zen 3, zwłaszcza popularnego Ryzen 7 5800X3D, prawdopodobnie pomogła Team Red w odebraniu Intelowi jego większościowego udziału. Ten nowy wynik powstrzymał potencjalny spadek udziału Windowsa dla AMD.

Tagi: Steam, AMD, CES, Intel, Windows, WD, EA
Źródło: www.notebookcheck-pl.com

GeForce RTX 4090 mocno uderza w najnowszej ankiecie sprzętowej Steam, podczas gdy seria Radeon RX 7000 jeszcze nie zarejestrowała wpisu

05.02.2023 6:00

Wydaje się, że wysoka cena karty graficznej Nvidia GeForce RTX 4090 nie odstraszyła całkowicie graczy od dokonania zakupu. Potężna płyta od Team Green jest drugim co do wielkości miesięcznym moverem w badaniu sprzętu Steam na styczeń 2023. Podczas gdy RTX 4090 szybuje w górę, SKU z serii AMD Radeon RX 7000 jeszcze się nie pojawił.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Steam Deck UI jest teraz dostępny na Windowsie bez obejść dzięki najnowszej aktualizacji klienta Steam

04.02.2023 5:53

Valve udostępniło dużą aktualizację klienta Steam dla systemu Windows. Choć changelog jest stosunkowo długi, główną zmianą jest nowy tryb Big Picture. Starzejący się UI w końcu ustąpił miejsca Steam Deck UI, który zawiera kilka zmian specyficznych dla systemu Windows.

Źródło: www.notebookcheck-pl.com

Najdroższa gra w historii udostępniona za darmo. Przez miesiąc Megajump kosztował ponad 2 mln zł

03.02.2023 13:00

Przez miesiąc pewna gra na Steam kosztowała ponad 2,1 miliona złotych. Teraz w ten „ambitny” tytuł możemy już grać za darmo.

Tagi: Steam, ARM, HIS, EA
Źródło: www.ppe.pl

reklama
Kontakt z nami