Wiadomości z tagiem iOS  RSS
Data premiery i pierwsze spojrzenie na Cabinet of Curiosities od Netflixa

16.08.2022 22:23

W nowym materiale promocyjnym Cabinet of Curiosities Guillermo Del Toro przedstawia swój autorski projekt. Nadchodząca antologia horrorów trafi na Netflixa akurat na Halloween.

Tagi: Netflix, iOS
Źródło: gamesguru.pl

Wreckfest zmierza na smartfony – takie premiery to rzadkość

16.08.2022 16:50

W dobie tanich gier przepełnionych mikropłatnościami, premiera Wreckfest jest dla użytkowników smartfonów tą na wagę złota. Produkcja Finów zagościła na tylu platformach, że migracja na urządzenia mobilne była tylko kwestią czasu. Mobilna rozwałka w Wreckfest Decyzja ta nie dziwi tym bardziej, że Wreckfest zawitał 21 czerwca 2022 roku na konsoli Nintendo Switch. Mając na uwadze rozwój flagowych smartfonów i mobilną architekturę konsoli giganta z Kyoto, stąd już naprawdę niedaleko do wydania gry na systemy Android oraz iOS. Co jednak najciekawsze, […]

Źródło: www.tabletowo.pl

EA broni lootboksów w serii FIFA. Ich zdaniem to kochany przez graczy element marki

16.08.2022 9:52

Przedstawiciele EA po raz kolejny wypowiedzieli się na temat lootboksów w serii FIFA. W komunikacie wspomniano między innymi, że zdecydowana większość graczy nie decyduje się na ich zakup i zamiast tego zdobywa je poprzez rozgrywkę.EA ponownie odniosło się do tematu lootboksów w serii . Przypomnijmy, że chodzi o paczki FUT, które zawierają losowe karty i są dostępne na dwa sposoby: można zdobyć je w toku rozgrywki lub sięgnąć do portfela i kupić je za prawdziwe pieniądze. Z tego też względu przez niektórych...

Tagi: iOS, WD, EA, IEM
Źródło: naekranie.pl

Powinniście kupić iPhone'a zamiast Androida - oto 5 powodów, dlaczego to lepszy wybór

16.08.2022 9:27

Co prawda na świecie sprzedaje się o wiele więcej telefonów z Androidem niż z iOS, ale przecież liczy się jakość, nie ilość. Oto dlaczego Twój nowy telefon powinien mieć logo nadgryzionego jabłka z tyłu obudowy.

Tagi: Android, iPhone, iOS, WD
Źródło: pcworld.pl

iOS 16 beta 6 dostępne. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

16.08.2022 9:06


iOS 16 beta 6 to najnowsze wydanie poglądowego oprogramowania dla iPhone'ów. Apple udostępniło je deweloperom, ale też publicznym testerom. Oni otrzymali ten sam software w postaci czwartej bety. Co nowego tu znajdziemy? Pewnych nowości nie brakuje. Rzućmy sobie na to okiem.

Apple w iOS 16

Tagi: Apple, ATI, iPhone, iOS, IEM
Źródło: www.tablety.pl

Wojna atomowa miałaby fatalne skutki, lecz jeden kraj mógłby sobie z nimi poradzić

16.08.2022 6:00Realizacja scenariusza, w którym w ruch idzie broń jądrowa to katastrofalna wizja. Gdyby jednak została ona zrealizowana, eksperci dopatrują się w przypadku jednego kraju szczególnie wysokich szans na poradzenie sobie z kryzysem. Zanim naukowcy doszli do takich wniosków, o czym możemy przeczytać w Nature Food, wykorzystali aktualne dane dotyczące plonów i zasobów morskich. W oparciu o analizę tych informacji międzynarodowy zespół zaproponował sześć scenariuszy nakreślających to, czego moglibyśmy się spodziewać w kontekście dostępu do żywności po zakończonym konflikcie nuklearnym. Czytaj […]

Tagi: Play, iOS, EA
Źródło: www.chip.pl

Co dalej z dokumentem braci Sekielskich o SKOK-ach? "Nie ma mowy o porzuceniu prac"

15.08.2022 22:43

Zapowiadany na wiosnę br. film dokumentalny „Korzenie zła” Tomasza i Marka Sekielskich, opowiadający o aferze SKOK, wciąż nie ma daty premiery. Twórcy nie informują, skąd się bierze coraz większe opóźnienie, ale także nie potrafią wskazać żadnego wiążącego terminu, kiedy produkcja ujrzy światło dzienne - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Tagi: iOS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pierwsze spojrzenie na Cabinet of Curiosities Guillermo del Toro – tego Halloween nie zapomnicie

15.08.2022 18:42

“Cabinet of Curiosities” to nowa seria, będąca wytworem wyobraźni Guillermo del Toro i spełnieniem jego twórczych pragnień. Już teraz możecie rzucić okiem na urywki kina grozy, będące ich ucieleśnieniem.

Tagi: E3, iOS, IEM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

reklama
Kontakt z nami