Wiadomości z tagiem ASUS  RSS
ASUS przedstawia wyjątkową edycję Vivobook S 15 OLED BAPE® – efekt współpracy z ikoniczną marką streetwearową A BATHING APE®

22.09.2023 14:11


Unikalne połączenie technologii i mody - niepowtarzalne wzornictwo BAPE® przeniesione na ASUS Vivobook S 15 OLED i towarzyszące mu akcesoria tworzą jedyną w swoim rodzaju edycję limitowaną. Niezrównany styl i innowacyjność: Niezwykle stylowy laptop z charakterystycznym motywem BAPE® Camo przypadnie do gustu zarówno entuzjastom streetwearu, jak i osobom obeznanym z technologią. Unikalne akcesoria: Limitowana edycja

Tagi: ASUS, CES, EA, Laptop, OLED, IKO
Źródło: www.telix.pl

Wykryj Pegasusa. Sprawdź, czy ciebie też szpiegowali

22.09.2023 13:47

Większość z nas słyszało o Pegasusie i zagrożeniach, jakie stwarza. Istnieje narzędzie, które sprawdza, czy nasz telefon był zainfekowany.

Tagi: ASUS, E3, WD, NAS, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Nintendo Switch 2 w porównaniu z Asus ROG Ally. Są nowe doniesienia nt. wydajności

20.09.2023 17:30

Kolejne bliskie spojrzenie na Ninendo Switch 2. Czy nowa konsola od Nintendo spełni nasze oczekiwania co do swojej mocy? 

Źródło: gamesguru.pl

ASUS Republic of Gamers przedstawia ROG Ally z procesorem AMD Ryzen Z1

19.09.2023 17:00


ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłasza nowość w postaci przenośnej konsoli ROG Ally z procesorem AMD Ryzen™ Z1, która wzbogaca linię ROG Ally o bardziej przystępny cenowo wariant.

Tagi: AMD, ASUS, CES
Źródło: www.telix.pl

Asus ROG Phone 7 – smartfon dla graczy: mocne wnętrze i wyjątkowy wygląd

19.09.2023 16:00


Test bezpłatny i bez sponsoringu – przytoczone stwierdzenia są tylko subiektywnymi odczuciami testującego to urządzenie Jak zapewne już wiecie w kręgu moich zainteresowań są zazwyczaj smartfony fotograficzne. Tym bardziej cieszy mnie fakt jak czasami trafi w moje ręce coś co ma nieco inny krąg odbiorców. Tym razem jest to mocarny smartfon przeznaczony dla graczy. Mowa

Źródło: www.telix.pl

Nowy, tańszy ASUS ROG Ally. Wreszcie nadchodzi

18.09.2023 18:11

Wiosną na rynku zadebiutowała konsolka ASUS ROG Ally. Przez kilka miesięcy dostępna była wyłącznie jej mocniejsza wersja, ale teraz na jesień wreszcie dołącza do niej tańszy wariant podstawowy.

Źródło: www.benchmark.pl

Asus ROG Ally w nowej wersji. Jest sporo tańszy

18.09.2023 11:22

Odkładaliście ostatnio pieniądze na przenośną konsolkę ASUSA? Właśnie pojawiła się tańsza odmiana, jednak, jak się domyślacie, firma musiała pójść na kompromis.

Tagi: ASUS, ASUS ROG
Źródło: www.tabletowo.pl

Acer prezentuje świetny monitor do rozgrywek e-sportowych

17.09.2023 16:50

Firma Acer niedawno zaprezentowała monitor do gier (na razie przeznaczony na rynek chiński), który świetnie się sprawdzi do rozgrywek e-sportowych. Ma on konkurować z produktami Asus i Alienware, szczególnie pod względem odświeżania maksymalnego.

Źródło: www.benchmark.pl

Mały czy składany smartfon? Asus Zenfone 9 vs Samsung Galaxy Z Flip 4

16.09.2023 10:36

Dziś zapraszam na nietypowe porównanie. Porównamy ze sobą małego Asusa Zenfone 9 ze składanym Samsungiem Galaxy Z Flip 4.

Źródło: www.tabletowo.pl

reklama
Kontakt z nami