Wiadomości z tagiem Monitor  RSS
Brand24 przez kwartał zyskał 85 klientów. Sadowski: „efekt wakacji” wyjątkowo odczuwalny

17.10.2021 22:16

Na koniec września br. zajmująca się monitoringiem internetu firma Brand24 miała 3 822 aktywnych klientów, o 85 więcej niż kwartał wcześniej. - „Efekt wakacji" był w tym roku wyjątkowo odczuwalny z uwagi na realizację, odłożonego w czasie pandemii, popytu w turystyce - komentuje prezes spółki Michał Sadowski.

Tagi: EA, IEM, Monitor
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Huawei Watch 3 ma teraz czujnik mycia rąk

15.10.2021 16:51


Huawei Watch 3 czujnik mycia rąk
15 października obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk. Z tej okazji Huawei udostępnił w swoich inteligentnych zegarkach z serii Watch 3 czujnik mycia rąk. Smartwatch automatycznie wykryje, że myjemy ręce i wyznaczy czas niezbędny do ich dokładnego wyczyszczenia.
Skuteczne mycie rąk stało się jednym z ważniejszych tematów w czasie globalnej pandemii koronawirusa. Czynność ta jest prostym sposobem ochrony przed rozprzestrzenianiem zarazków, ale pod warunkiem, że wykonywana jest poprawnie. Ręce powinny być myte ciepłą wodą z mydłem, odpowiednio długo i dokładnie.
Nowa opcja w smartwatchach serii Huawei Watch 3 to wykorzystanie czujnika w zegarku do rozpoznania czynności mycia rąk i odmierzania czasu. Powiadomienie o poprawnie wykonanej czynności pojawi się tylko wtedy, gdy mycie trwało co najmniej 20 sekund.
Huawei Watch 3 mycie rąk
Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to najnowsze flagowe inteligentne zegarki marki, działające w oparciu o system operacyjny HarmonyOS. Urządzenia oferują długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz funkcje monitorowania aktywności fizycznej i zdrowia. Obsługują też aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych.
Smartwatche Huawei rejestrują kluczowe dane na temat zdrowia użytkownika, między innymi wykrywają temperaturę skóry na nadgarstku, przez całą dobę monitorują puls oraz poziom natlenienia krwi SpO2, a także informują o poziomie stresu i jakości snu. Smartwatch pozwala na wyciąganie kompleksowych wniosków na podstawie parametrów życiowych użytkownika, wspierając go w budowaniu dobrych nawyków – także tych związanych z codzienną higieną.
Więcej o zegarku Huawei Watch 3 Pro dowiecie się z naszej recenzji (link poniżej).
 

Źródło: www.telepolis.pl

Google Workspace ma 3 miliardy użytkowników i nowe funkcje

15.10.2021 15:37


Google Workspace 3 miliardy użytkowników nowe funkcje
Pandemia Covid-19 przyczyniła się do intensywnego rozwoju Google Workspace. Najpierw usługa była dostępna dla klientów komercyjnych, a następnie mogli z niej korzystać wszyscy posiadacze kont Google, których są 3 miliardy.
W Google Workspace Marketplace znajduje się już ponad 5300 publicznych aplikacji, które ułatwiają i rozbudowują możliwości Workspace. Programiści od lat mogą tworzyć aplikacje zintegrowane z aplikacjami Gmail, Dysk i Dokumenty. Gigant z Mountain View właśnie ogłosił, że zewnętrzne aplikacje będą mogły łatwo integrować się z kolejnymi usługami w ramach Google Workspace, takimi jak Google Meet, Czat i Pokoje (Spaces).
 
 
Google udostępnia nową integrację Google Czat i Pokoi (Spaces) dla oprogramowania Jira. Pozwoli ona użytkownikom na szybkie tworzenie nowych zgłoszeń (tzw. ticketów), wyświetlanie podglądu działań i monitorowanie problemów w narzędziu, z którego już korzystają.
Dzisiejsza specyfika pracy wymaga od ludzi szybszego niż kiedykolwiek wcześniej przełączania się między kontekstami i narzędziami. Wierzymy, że otwarty ekosystem i ścisłe integracje między narzędziami, z których użytkownicy korzystają każdego dnia, są kluczowe dla ich sukcesu. Od 2017 roku nasza integracja Trello z Gmailem została zainstalowana przez ponad 7 milionów osób. Dziś możemy wykorzystać partnerstwo między Atlassian i Google, aby jeszcze bardziej ulepszyć współpracę dzięki integracji Jiry z Google Czat i Pokojami (Spaces)".

– powiedział Joff Redfern, Chief Product Officer, Atlassian
Google zwiększa również elastyczność Google Workspace dla użytkowników i zespołów IT , wprowadzając także integrację AppSheet z Gmailem. To usprawnienie pozwala każdemu, niezależnie od doświadczenia w kodowaniu, oszczędzić czas dzięki niestandardowym, niekodowanym aplikacjom i automatyzacjom. Teraz można akceptować budżety i wnioski urlopowe, aktualizować listy i systemy zarządzania aktywami oraz wiele więcej – wszystko to za pomocą AppSheet i bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej.
Google Workspace liczby

Nowe funkcje bezpieczeństwa


Google ogłosił również nową ofertę Work Safer, która ma pomóc organizacjom, ich pracownikom i partnerom w bezpiecznej i prywatnej współpracy oraz komunikacji w hybrydowym środowisku pracy. Work Safer ma zapewnić firmom dostęp do najlepszych w swojej klasie zabezpieczeń poczty elektronicznej, spotkań, wiadomości, dokumentów i nie tylko. W unikalny sposób łączy ona natywne dla chmury rozwiązania zero-trust dla Workspace z wiodącymi w branży rozwiązaniami Google i jej partnerów w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego: CrowdStrike i Palo Alto Networks.
Aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo i funkcje prywatności w Google Workspace, wprowadzone zostaną również również cztery nowe, kluczowe funkcje:
  • W czerwcu Google ogłosił, że szyfrowanie po stronie klienta (CSE) jest dostępne w wersji beta dla aplikacji Dysk, Dokumenty, Arkusze i Prezentacje. Teraz CSE zostanie wprowadzone także do Google Meet, dając klientom pełną kontrolę nad kluczami szyfrowania, a jednocześnie pomagając im spełnić wymagania dotyczące suwerenności danych i zgodności z przepisami. Pojawia się także wersja beta publicznych interfejsów API usługi Key Access Service, która umożliwia klientom bezpośrednie zarządzanie kluczami szyfrowania bez konieczności korzystania z usług zewnętrznych partnerów.
  • Zapobieganie utracie danych (DLP) w Czacie jest teraz dostępne w wersji beta, co pozwoli organizacjom chronić wrażliwe dane i informacje przed dostaniem się w niepowołane ręce, bez wpływu na komfort pracy użytkowników końcowych. Dzięki DLP w Czacie można zaczynać spontaniczne rozmowy między pracownikami i zespołami, jednocześnie zapobiegając wyciekom poufnych informacji poza organizację. Zainteresowani klienci mogą już dziś zapisać się do skorzystania z wersji beta tej funkcji.
  • Etykiety dysku są już ogólnie dostępne. Organizacje mogą teraz klasyfikować pliki przechowywane w Dysku bazując na poziomie ich wrażliwości. Etykiety integrują się z Google Workspace Data Loss Prevention, ułatwiając zarządzanie zewnętrznym udostępnianiem, pobieraniem i drukowaniem wrażliwych plików.
  • Dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed niewłaściwymi treściami i zachowaniami. Jeśli użytkownik otworzy plik, który wydaje się podejrzany lub niebezpieczny, wyświetlone zostanie ostrzeżenie, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem czy atakiem ransomware. Ta funkcja jest już dostępna w Dokumentach, a wkrótce zostanie wprowadzona w Arkuszach i Prezentacjach.

 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Realme Smart Cam 360° to inteligentna kamera z funkcją… wzmacniacza Wi-Fi

15.10.2021 13:01


Realme Smart Cam 360° to inteligentna kamera z funkcją… wzmacniacza Wi-Fi
Realme, niczym Xiaomi, stara się zdobyć użytkowników nie tylko smartfonami, ale także sprzętem smart home. Teraz katalog urządzeń z tej kategorii powiększył się o inteligentną kamerę Realme Smart Cam 360°.
Realme Smart Cam 360° to najnowsza propozycja AiOT w portfolio marki. Urządzenie trafiło do sprzedaży w cenie 229 złotych i można je znaleźć w ofercie oficjalnych internetowych sklepów marki: sklep-realme.pl oraz realmeshop.pl.
Producent przekonuje, że Realme Smart Cam 360° świetnie nadaje się do monitoringu domowego. Urządzenie wyposażono w podwójne silniki, które pozwalają na swobodne obracanie się kamery we wszystkich kierunkach. Kamera rejestruje obraz w jakości Full HD (1080p). Pole widzenia to 110° w pionie oraz niemalże 360° w poziomie. To sprawia, że możliwe jest monitorowanie całego pomieszczenia niezależnie od miejsca instalacji kamery. Realme zastosowało specjalny algorytm odpowiedzialny za niwelowanie efektu zniekształceń na krawędziach rejestrowanego obrazu. Dodatkowo jego jakość zwiększa technologia WDR poprawiająca czytelność nagrania rejestrowanego w trudnych warunkach oświetleniowych.
 
W zupełnych ciemnościach Realme Smart Cam 360° monitoruje otoczenie w podczerwieni, dzięki której pomieszczenie jest widoczne w odległości do 10 metrów. Oprócz obrazu kamera rejestruje również dźwięk i jest wyposażona w głośnik, co otwiera możliwość transmisji dwukierunkowej. 
Realme Smart Cam 360
Realme Smart Cam 360° jest w stanie wykryć ruch w pełnym polu widzenia, a także zidentyfikować ludzką postać i odróżnić ją np. od zwierząt domowych. Gdy urządzenie rozpozna intruza, jest w stanie śledzić go w czasie rzeczywistym, aktywując jednocześnie dyskretny alarm w aplikacji mobilnej. Kontrola tego, co dzieje się w pomieszczeniu jest dostępna z poziomu smartfonu, włącznie z personalizacje powiadomień (np.: wykrycie ruchu, aktywacja dźwiękiem). Poprzez aplikację mobilną można też skierować ostrzeżenie do intruza, skontaktować się z domownikami lub z odezwać się do pozostawionego w domu zwierzaka.
Kamera ma jeszcze jedną ciekawą funkcję. Realme Smart Cam 360° wyposażona została w zintegrowany wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Pozwala on na wykorzystanie pojedynczej kamery jako repeatera w przypadku łączenia kilku urządzeń w sieć monitoringu domowego. 
W zależności od potrzeb kamerę można zainstalować w układzie klasycznym lub odwrócić w pionie o 180° (instalacja sufitowa). Realme Smart Cam 360° waży jedynie 190 gramów.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Galaxy Watch 4 będzie monitorować stan zdrowia pracowników w Australii

15.10.2021 6:32

Nowe rozwiązanie wykorzysta umieszczone w Galaxy Watch 4 czujniki, aby monitorować pracowników i zapobiegać ewentualnym zakażeniom w miejscach pracy. Samsung zapewnia, że jest to w pełni bezpieczny proces. Czy aby na pewno?

Źródło: pcworld.pl

Sharp wchodzi z drzwiami. Widziałam nowe telewizory z Android TV, soundbar i AGD

14.10.2021 22:16


telewizor z serii Sharp EQ4Sharp przez ostatnich kilka lat był w cieniu, ale planuje wielki powrót. Widziałam, jak zamierza to zrobić i jestem pod wrażeniem. W najbliższych miesiącach na rynek trafią nowe telewizory, radia i głośniki, a także oczyszczacze powietrza, klimatyzatory i uroczy dyfuzor zapachowy, którym można będzie sterować z użyciem Alexy.

Telewizory Quantum Color z Androidem… i dwoma pilotami


Sharp najbardziej kojarzy mi się z telewizorami, więc zacznę od tej kategorii. Czekają nas spore zmiany w graniu. Telewizory Sharp mają zainstalowanego Androida i na tyle mocne podzespoły, że bez problemu mogą służyć do grania w tytuły dostępne w Google Stadia. Wystarczy kontroler Bluetooth, łącze z niewielkimi opóźnieniami i można grać w 4K z HDR. Oczywiście dla tradycjonalistów też coś będzie: 4 złącza HDMI 2.1 z tyłu obudowy tylko czekają na podłączenie konsoli.
 
Ten opis dotyczy nowej linii telewizorów Sharp 4K Ultra HD Android TV z ekranami Quantum Dot. Sharp EQ3 (czarne) i EQ4 (srebrne) są jednocześnie nowoczesne i troszkę retro – maskownice głośników linii EQ4 przywodzą na myśl miniwieże Sharp. Ich ekrany obsługują standardy HDR10, HLG i 12-bitowy Dolby Vision, jasność ekranów sięga 400 nitów, ale dzięki wbudowanemu czujnikowi światła będzie dopasowywał się do światła w otoczeniu. We wszystkich rozmiarach telewizorów znajdują się ekrany produkowane przez Sharp, poza 55-calowymi.

Sharp EQ3, maskownica telewizora
Seria telewizorów Sharp EQ ma niemal niewidoczne ramki wokół ekranu i szykowne stopki. Obudowy zostały wykonane z aluminium, co dodaje im elegancji. Pod maskownicą znajduje się dwudrożny system głośników harman/kardon, opracowany specjalnie dla tej serii telewizorów. Głośniki wysokotonowe zostały skierowane do przodu, by zapewnić nam lepszy odbiór dialogów, niskotonowe zaś w dół, co pogłębia basy w tle. Systemy te obsługują Dolby Atmos i DTS:XTM. Na zdjęciu poniżej można zobaczyć system z serii EQ4 (srebrnej) – to ten większy, z głośnikami skierowanymi w różne strony.

Głośniki harman/hardon dla telewizorów Sharp
Jak będzie wyglądało sterowanie? Sharp nie zamierza nikogo ograniczać. W zestawie będzie tradycyjny pilot z licznymi przyciskami, pilot nowocześniejszy z kursorem, a do tego będzie dostępna jeszcze apka na telefon. Jedynie z Asystentem Google będzie problem, bo nie da się z nim pogadać po polsku.

Sharp dołączy dwa piloty do każdego telewizora
Telewizory Sharp EQ mają potrójny tuner HD, odbierający w standardach DVB-C (kablówka), DVB-T/T2 (TV naziemna) oraz DVB-S/S2 (TV satelitarna). DO tego dostaniemy gniazdo na kartę microSD, dwa porty USB na zewnętrzne dyski i jakieś 7 tysięcy aplikacji i bibliotek multimedialnych, dostępnych dla Android TV. Graczy ucieszą 4 porty HDMI 2.1 oraz 3 miesiące dostępu do chmury Google Stadia w pakiecie z telewizorem.


A może soundbar 2.1 Dolby Atmos do tego?


Do sporej rodziny soundbarów dołączy przystępny cenowo HT-SBW202, zaprojektowany dla telewizorów powyżej 40 cali. Zestaw składa się z belki stereo, bezprzewodowego subwoofera oraz pilota. Urządzenie ma maksymalną moc wyjściową na poziomie 200 W, trzy fabryczne ustawienia korektora (wiadomości, film i muzyka) i możliwość dodania własnego ustawienia. Można się z nim połączyć kablem optycznym, przez Bluetooth, kablem jack 3,5 mm albo podłączyć dysk z muzyką przez USB. Jest tu też złącze HDMI ARC/CEC, co ułatwia współpracę z telewizorem.

soundbar Sharp HT-SBW202
Soundbar obsługuje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i robi świetne wrażenie na żywo – zarówno dzięki przestrzeni dźwiękowej, jak i dzięki łagodnym kształtom. Podoba mi się też możliwość przyciemnienia wyświetlacza LED i przyciski na bocznym panelu. Czasami łatwiej je znaleźć niż pilot.
 
 

Radia, głośniki, głośniczki

W Europie radio FM odchodzi do lamusa i coraz większym zainteresowaniem cieszą się radia cyfrowe DAB. Sharp proponuje w tym segmencie dwie serie radioodbiorników Tokyo i Osaka DAB. W sumie zobaczymy 4 nowe modele przenośne, w tym jedno radio kieszonkowe, jedno radio domowe oraz dwa nowe systemy. Jeden z systemów mógłby być wizytówką Sharpa wśród osób pamiętających miniwieże z lat dziewięćdziesiątych. Gdy zobaczyłam mikrosystem nagłośnieniowy XL-B615I, poczułam powiew nostalgii. Cóż – ja też w młodości miałam miniwieżę Sharp.
XL-B615I Streaming Micro System pozwala łatwo przełączać się między 30 tysiącami stacji radiowych z całego świata. Ponieważ korzystamy tu z radia internetowego, nie jest problemem sygnał DAB. Wystarczy wskazać kraj i można cieszyć się dostępem do wszystkich stacji cyfrowych. Oprócz radia internetowego, mikrosystem został wyposażony w interfejs Bluetooth, odtwarzacz CD, wejście Aux i gniazdo USB, można więc słuchać muzyki nawet z plików na dysku. Ponadto może bezpośrednio połączyć się ze Spotify, Amazon Music i Deezerem. Spadkobierca miniwieży ma też kolorowy ekran 2,8 cala i aplikację mobilną do sterowania. W apce można na przykład znaleźć na Spotify piosenkę zasłyszaną w radiu – genialne! Łączna moc dwudrożnych głośników to 90 W.
Radia z serii Tokyo cieszą oko. Ich stylistyka przywodzi na myśl radia sprzed kilku dekad, a pastelowe kolory są prześliczne. Radia mają Bluetooth i miejsce na baterie AA, dzięki czemu mogą ruszyć w podróż.

Sharp Tokyo
Seria Osaka zaś ma być elegancka i bardziej surowa. Jest też bardziej zaawansowana. Sharp zastosował tu ciekawe rozwiązanie, poprawiające odbiór BestTune. Łączy ono wszystkie dostępne stacje DAB i FM na jednej liście i wybiera najlepszy sygnał, by użytkownik miał łatwiejsze życie i wyższy komfort słuchania. Ta seria ma również kolorowe ekrany, na których można wyświetlać wizualizacje, okładki albumów, prognozę pogody, wiadomości i tak dalej. Wisienka na torcie: te radia są przenośne dzięki wbudowanym akumulatorom.
Głośnik podstawkowy CP-SS30 to produkt dla mnie. To dwudrożny, aktywny głośnik 60 W RMS (2 x 30 W) w obudowie imitującej samodzielną kolumnę dla miniwieży. Ten produkt to odpowiedź na odrodzenie gramofonów i potrzeby pracujących z domu, co mnie niezmiernie cieszy – jestem w obu grupach docelowych. Głośniki te można podłączyć na wiele sposobów: bezprzewodowo przez Bluetooth, wejście Aux-in, Phono (jest tu przedwzmacniacz gramofonowy), wejście optyczne i można podłączyć dysk USB z plikami muzycznymi. Do wyboru będą dwa kolory obudowy.

głośnik Sharp CP-SS30

Sharp CP-SS30 – złącza z tyłu obudowy
Na końcu stanowiska Sharpa, symulującego targi IFA, znalazły się produkty większego kalibru. Niebawem na rynku pojawi się głośnik imprezowy PS-949 z całkowitą maksymalną mocą 200 W, akumulatorem pozwalającym na nawet 13 godzin grania, światłami i efektami dźwiękowymi dla aspirujących DJ-ów, są tu też wejścia na gitarę i mikrofon. Dwa takie monstra mogą pracować jako bezprzewodowy zestaw stereo i rozkręcić sporą imprezę. Muzykę można odtwarzać z dysku USB, po kablu Aux i przez Bluetooth. Nie zabrakło uchwytu, ułatwiającego przenoszenie.
Dla bardziej wymagających powstały głośniki przenośne o wysokiej wydajności: CP-LS100 i CP-LS200. To produkty kierowane do muzyków i artystów występujących na żywo, ale nie na scenie z systemem monitorów. To także debiut Sharpa w tym segmencie, a jego partnerem jest firma Devialet.

Źródło: www.telepolis.pl

Polsat Box Go zaprasza na serial kryminalny „Cień”

14.10.2021 22:16


Polsat Box Go serial kryminalny cień
Polsat Box Go rozszerzył swoją ofertę o nowy serial kryminalny premium w reżyserii Mariusza Wojaczka. Cień to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość wszędzie tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy.
„Cień” składa się z 13 odcinków. Każdy z nich to inna, wciągająca historia. W rolę samotnego bohatera, byłego oficera CBŚ, przywracającego ofiarom spokój, wcielił się Krystian Wieczorek („M jak Miłość”, „Komisarz Mama”, „Czas honoru”, „To nie koniec świata!”). W prowadzeniu własnych dochodzeń i monitorowaniu świata przestępczego pomaga mu młoda hakerka z przeszłością o pseudonimie „Szczur”, grana przez Malwinę Buss („Rysa”, „Róża”, „Najlepszy”, Belfer”). W wyniku ich działalności na jaw wychodzą szokujące fakty w sprawach z pozoru już wyjaśnionych, które niszczą życia osobiste albo rujnują kariery. Tytułowy „Cień” znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik (Dagmara Bąk znana m.in. z: „Rysy”, „Chce się żyć”, „Watahy”, „Czasu honoru”) i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego (Krzysztof Kwiatkowski, znany m.in. z takich tytułów jak: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „M jak miłość”, „Pierwsza miłość”, „Hotel 52”). Kto jest ofiarą, a kto prześladowcą można sprawdzić wyłącznie w serwisie Polsat Box Go.
 
 
Cień serial kadr
Produkcja dostępna jest tylko dla użytkowników serwisu Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium. Cena pakietu wynosi 30 zł za 30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach. 
Serial wyprodukowała ATM Grupa. Reżyserem jest Mariusz Wojaczek („Policjantki i Policjanci”, „Malanowski & Partnerzy, „Sprawa Bulskiego”). Za scenariusz odpowiadają m.in.: Andrzej Śliwak („Pielęgniarki”, „Policjantki i policjanci”, „Pierwsza miłość”), Robert Miękus ("Klan", „Ojciec Mateusz", „Komisarz Alex", „1920. Wojna i miłość"), Monika Trzósło („Kod genetyczny”, „Szkoła”, „Szpital”, „Prawo Agaty”, „Detektywi”) i Bartłomiej Smolak („Prosto w serce”, „Na ratunek 112”, „Szpital dziecięcy”).
W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali premium, takich jak „Cień”, „Osaczony”, „Układ” czy „Mecenas Porada”, widzowie znajdą tysiące filmów i programów dla każdego, kinowe hity (wybrane tytuły także w jakości 4K, w tym: „Parasite”, „Paddington 2” i „Ślicznotki”), najlepsze polskie i  zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji (np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”), ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz", która pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Funkcje monitorujące zdrowie – plany giganta

14.10.2021 17:40

Apple testuje nowe funkcje prozdrowotne w słuchakach AirPods - donosi „The Wall Street Journal".

Tagi: Apple, Monitor
Źródło: www.pcformat.pl

Jaki monitor dla Maca z Apple M1? [14.10.2021]

14.10.2021 17:02

Kiedy pojawiły się komputery Apple z procesorem M1, niektóre monitory innych firm sprawiały problemy podczas wspólnej pracy. Apple naprawił większość błędów, choć wciąż lepiej zwrócić uwagę na kilka szczegółów przed zakupem.

Tagi: Apple, CES, Monitor
Źródło: pcworld.pl

T-Mobile: tańsze Xiaomi w Happy Fridays, odbierz do 40% rabatu

14.10.2021 14:21


T-Mobile: tańsze Xiaomi w Happy Fridays, odbierz do 40% rabatu
W najnowszej odsłonie akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje taniej sprzęt Xiaomi. Na wybrane urządzenia tej marki można uzyskać nawet 40% rabatu. Klienci indywidualni T-Mobile mogą skorzystać z prezentu w dniach 15-19 października poprzez aplikację lub SMS.
Xiaomi to nie tylko producent smartfonów, ale także urządzeń smart home, multimedialnych, akcesoriów czy po prostu różnych gadżetów dla entuzjastów technologii.  Takie też urządzenia można dostać taniej, korzystając z dzisiejszej propozycji T-Mobile z okazji Happy Fridays. Magentowy operator proponuje swoim klientom kod zniżkowy na wybrane urządzenia i akcesoria Xiaomi, dzięki któremu będą oni mogli zakupić je nawet o 40% taniej.
 
W ofercie promocyjnej znaleźć można technologiczne rarytasy, takie jak projektor multimedialny Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, który chętni kupią taniej ze zniżką aż o 1000 zł. Praktycznym sprzętem dla wielu osób może okazać się 27-calowy monitor Xiaomi Mi Desktop 27, przeceniony dla klientów T-Mobile z 899 zł do 749 zł. Dokładną listę pozycji dostępnych w Happy Fridays ze zniżką można znaleźć w tabelce poniżej.
T-Mobile: tańsze Xiaomi w Happy Fridays, odbierz do 40% rabatu

Jak odebrać kod na tańsze Xiaomi w Happy Fridays?


W tej odsłonie Happy Fridays bonus można odebrać od 15 aż do 19 października do końca dnia. Na sam wybór gadżetu klienci otrzymają przy tym kilka dodatkowych dni – rabat mogą zrealizować do 23 października włącznie. 
Prezent dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” – po zalogowaniu na swoje konto użytkownik zostanie przeniesiony na specjalną stronę internetową, gdzie będzie mógł dokonać zakupu wybranego sprzętu. Urządzenia będzie można nabyć także podczas wizyty w salonie Mi Store, gdzie wystarczy podać sprzedawcy kod rabatowy. Można również go otrzymać, wysyłając wiadomość SMS na numer 80800 o treści „HF”.
Promocja obejmuje klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz tych posiadających abonament w T-Mobile (T, T DATA, Rodzina).
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami