Porady  RSS
Zwalczanie pluskiew. Dezynsekcja pluskwy domowej

#zrodlo
Swędzące, czerwone plamki, skupiska bąbli na skórze i plamki krwi na pościeli? To może być znak, że w Twoim domu pojawiły się pluskwy - uciążliwe insekty, które żywią się Twoją krwią! Jak się ich pozbyć? Poznaj sposoby zwalczania pluskwy domowej!

Tagi: Plus
Źródło: di.com.pl

Pomysły na Święta Bożego Narodzenia - jaki prezent kupić?


Pomysły na Święta Bożego Narodzenia niekiedy bywają trudne. Co kupić mamie, tacie, a co przyjaciółce? Jaki będzie najlepszy prezent świąteczny dla dziewczynki, a jaki dla chłopca? Podpowiadamy pomysły na święta.

Źródło: di.com.pl

Agregaty przemysłowe na budowie - funkcjonalność i ułatwienia, na które warto postawić


Branża budowlana, ale i budowlano-remontowa ciągle się rozwija. Dlatego też trzeba stawiać na takie rozwiązania, które zapewniają efektywność pracy, ale też ją przyspieszają. Doskonałym wyborem są agregaty malarskie. Dzięki nim można pomalować bądź zabezpieczyć większą powierzchnię w krótszym czasie, a przy tym zaoszczędzić materiał.

Źródło: di.com.pl

Co projektuje UX Designer i jak to robi?


User Experience to obecnie jedna z najważniejszych części składowych dobrze zaprojektowanej strony internetowej, aplikacji lub gry wideo. Mowa tutaj o przyjaznym dla użytkownika interfejsie, który będzie jednocześnie prosty w obsłudze, czytelny i wygodny. Dlatego też coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie specjalistów, czyli tzw. UX Designerów. Czym konkretnie się oni zajmują i jak to robią? Kilka słów wstępu Nie da się ukryć, że przy budowie strony internetowej, aplikacji mobilnej czy gry, kluczowe jest wnikliwe zbadanie potrzeb użytkownika względem produktu. UX Design to nic innego, jak umiejętność takiego zaprojektowania produktu, by ten wywoływał w odbiorcy pozytywne emocje, zachęcając go do [...]

Tagi: OCZ
Źródło: kacikpc.pl

Czy wygląd strony ma znaczenie dla pozycjonowania?

#zrodlo
Wielu osobom temat pozycjonowania wydaje się bardzo tajemniczy. Niewątpliwie nawet dla fachowców wiele rzeczy pozostaje niejasnych. Czynniki decydujące o pozycji strony w wynikach wyszukiwań są znane tylko częściowo. Resztę trzeba odgadywać metodą prób i błędów oraz stałej obserwacji. Jak jest z wyglądem strony? Czy pozycjonowanie w Katowicach bądź dowolnym innym mieście polega również na poprawie estetyki witryny?

Źródło: di.com.pl

Jak założyć firmę w Niemczech - wszystko, o czym musisz wiedzieć


Wśród polskich pracowników wciąż nie brakuje osób, które decydują się na wyjazd za zachodnią granicę w celach zarobkowych. Jednocześnie sukcesywnie zwiększa się udział Polaków, którzy postanawiają rozpocząć w Niemczech pracę na własny rachunek, zakładając tam własną działalność gospodarczą. Mimo że prowadzenie biznesu wiąże się z dodatkową odpowiedzialnością i sporym ryzykiem, założenie firmy u naszych zachodnich sąsiadów w wielu przypadkach okazuje się naprawdę opłacalnym rozwiązaniem. Jak otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech? Czy warto w tym celu skorzystać ze wsparcia profesjonalnej firmy? Sprawdź, co należy wiedzieć, planując rejestrację własnej działalności na terenie Niemiec!

Tagi: CES, OCZ, WD, IEM, NAS
Źródło: di.com.pl

5 sposobów na kreatywne zapakowanie prezentu


Zapoznaj się z 5 sposobami na kreatywne zapakowanie prezentu! Są one efektowne oraz nie wymagają specjalnych umiejętności manualnych, żeby prezent był spakowany perfekcyjnie i wyróżniał się od dotychczas stosowanych przez Ciebie metod.

Tagi: EA
Źródło: di.com.pl

Mandoria miasto przygód - bon turystyczny


Mandoria to niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Miejsce pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień. Odwiedź miasto przygód, w którym możesz wykorzystać swój bon turystyczny!

Źródło: di.com.pl

Rodzaje środków ochrony roślin - które wybrać?


Środki ochrony roślin to substancje mające za zadanie ochronić rośliny uprawne przed występowaniem szkodliwych organizmów. Dodatkowo mają niszczyć niepożądane rośliny, regulując wzrost upraw i zachodzące procesy biologiczne. Z myślą o zarówno początkujących rolnikach, jak i ogrodnikach-amatorach, przedstawiamy środki, które warto zastosować na swoich uprawach.

Tagi: CES, OCZ, IEM
Źródło: di.com.pl

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?


Platforma Allegro jest miejscem, od którego swoją przygodę z e-handlem zaczyna wielu przedsiębiorców. Allegro już dawno przestało być po prostu portalem aukcyjnym, a stało się prawdziwym hegemonem na krajowym rynku e-commerce. Jako przedsiębiorca, na Allegro możesz mieć własny sklep internetowy, którego oferta będzie skierowana do odbiorców z całej Polski. Równie dobrze możesz postawić na model sprzedaży Allegro Lokalnie, jeśli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów ze swoich okolic. Jak reklamować oferty w serwisie Allegro, by uzyskać maksymalne zyski? Czy może być bardziej opłacalna niż sklep internetowy we własnej domenie?

Źródło: di.com.pl

Podłoga laminowana czy drewniana - trudny dylemat w kontekście wnętrza


Takie pytanie pojawia się często, gdy rozważamy zakup nowej podłogi do domu. Który wariant jest lepszy? Co wybrać: podłogę z litego drewna czy może wodoodporny laminat?

Źródło: di.com.pl

Wtryskiwacz C-360 - na co zwrócić uwagę?


Praca ciągnika na roli jest nieoceniona. Niemal każde działanie podlega pracy ciągnika, dlatego tak ważne jest, aby móc korzystać ze sprawnego sprzętu. Nie zawsze jest taka możliwość, ponieważ sprzęty, jak i części się zużywają. Bardzo często dochodzi do awarii, które skutecznie utrudniają pracę na roli. Dbałość o maszyny i ciągniki okazuje się tutaj najlepszą poradą, jaką można udzielić, ale co jeśli chodzi o pompę wtryskową ciągnika, na którą nie ma wpływu ‘delikatne’ traktowanie pojazdu? Podpowiemy, czy opłaca się wymieniać wtryskiwacz na nowy w poniższej części artykułu.

Tagi: IEM
Źródło: di.com.pl

Szafy ze schowkami - czyli jak zadbać o organizację biura?


Aby prawidłowo urządzić biuro i zadbać o najwyższy komfort pracowników warto zdecydować się na szafę ze schowkami, która będzie dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa. Taki mebel pozwoli dobrze zagospodarować przestrzeń biurową i odpowiednio zaopatrzyć każde pomieszczenie w firmie. Zostało udowodnione, że wygoda, funkcjonalności i komfort miejsca pracy mają ogromny wpływ na wydajność, a nawet usprawniają jakość oferowanych usług. Podpowiadamy, jakie szafy wybrać i na co zwrócić uwagę.

Źródło: di.com.pl

Przesyłki międzynarodowe - cena, czas realizacji, najważniejsze regulacje


Mimo rozwoju technologicznego i ułatwionej komunikacji, wysłanie towaru za granicę wciąż wiąże się z dokładnym planowaniem przewozu, aby uniknąć zbędnych komplikacji i opóźnień. Czym się sugerować, czego unikać - to znajdą Państwo w artykule.

Tagi: EA, IEM
Źródło: di.com.pl

Co kupić mamie na święta? 8 propozycji


Święta to czas, który wreszcie możemy w pełni spędzić z najbliższymi, okazać im ciepło i wdzięczność. Niewątpliwie do takich osób należą nasze mamy, którym zawdzięczamy tak wiele. Wspólna kolacja wigilijna, ubieranie choinki i długie zimowe rozmowy to idealna okazja ku temu, by być po prostu blisko.

Tagi: WD, EA, NAS
Źródło: di.com.pl

Dysk SSD dedykowany dla gamera – jaki powinien być?


Dysk jest podstawowym komponentem, jaki znajduje się w komputerze. Ich typów jest wiele, ale dla gamera najbardziej rozsądną opcją stały się dyski SSD. W obecnych czasach każdy, kto choć trochę poważniej podchodzi do tematu gier, nie rozważa innej opcji niż właśnie tego typu nośnik pamięci. Jednak samo zdecydowanie się na dysk SSD nie rozwiązuje problemu. Pojawia się pytanie, jaki dysk SSD wybrać oraz czym się kierować przy jego zakupie. Korzyści, jakie niesie za sobą wymiana dysku na nowy. Podstawową korzyścią jest niewątpliwie szybkość instalacji gier oraz innych programów. Często bywa tak, że nawet mimo bardzo szybkiego Internetu — nasz dysk, mówiąc kolokwialnie -nie [...]

Tagi: SSD, NAS
Źródło: kacikpc.pl

Biuro tłumaczeń - jak wybrać tłumacza?


Czasami potrzebne są tłumaczenia pisemne, które będą wykonane profesjonalnie, dzięki czemu przetłumaczona treść będzie czytelna i łatwa w zrozumieniu. Jeżeli jednak sami nie mamy wystarczających umiejętności językowych, to warto zgłosić się do profesjonalistów, którzy przetłumaczą dany tekst dla nas. Może to być ulotka, instrukcja obsługi, a także tłumaczenie certyfikatu, CV, umów czy też świadectw ukończenia różnych szkół. W niektórych przypadkach będzie potrzebne tłumaczenie przysięgłe. Gdzie jednak znaleźć odpowiednich specjalistów, którzy się tym zajmą?

Tagi: JEDEC, NAS
Źródło: di.com.pl

Diagnoza psychologiczna


Diagnoza psychologiczna jest niezwykle ważnym etapem całego procesu terapeutycznego. Kiedy czujemy potrzebę skonsultowania swoich trudności ze specjalistą, pojawia się pytanie “do kogo należy się udać - psychiatry, psychologa czy może terapeuty?”. W tym artykule postaramy się przekazać  kilka wskazówek, wyjaśniając, w jakiej sytuacji najbardziej efektywnie udzieli Ci wsparcia dany specjalista.

Tagi: CES
Źródło: di.com.pl

Odrzucenie spadku - kiedy warto odrzucić spadek i jak to zrobić?


Zwykle jest przyjmowany, a niekiedy bywa wręcz przysłowiową kością niezgody (na przykład pomiędzy rodzeństwem). Mowa oczywiście o spadku, czyli majątku pozostawianym przez zmarłą osobę. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie chcemy przyjąć spadku. Wyjaśniamy zatem, jak odrzucić spadek.

Tagi: OCZ
Źródło: di.com.pl

Bezpieczeństwo pracowników w firmie - podstawowe informacje


Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków, w którym mogą wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Jest kilka sposobów na to, aby zminimalizować zagrożenia na stanowiskach oraz w całym zakładzie pracy i każdy z nich powinien zostać wdrożony w firmie.

Tagi: WD, IEM, IKO
Źródło: di.com.pl

Czym są ubezpieczenia komunikacyjne?


Ubezpieczenia komunikacyjne cieszą się sporym zainteresowaniem - nie tylko dlatego, że jedno z nich, czyli ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Każda z polis ma nieco inny zakres, jednak wszystkie zabezpieczają przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń, do jakich może dojść podczas użytkowania pojazdu. Z jakich udogodnień możesz skorzystać? Czym kierować się, wybierając konkretną ofertę? Podpowiadamy.

Tagi: JEDEC, IEM
Źródło: di.com.pl

Na co zwrócić uwagę kupując okulary ochronne?


Ochrona oczu podczas wykonywania niektórych prac jest niezwykle ważna i nie można o niej zapominać. Wybór właściwych okularów ochronnych może z kolei stanowić małe wyzwanie, dlatego też w poniższym artykule postanowiliśmy właśnie, odpowiedzieć na pytanie — jak wybrać okulary ochronne? Na co zwrócić uwagę podczas ich zakupów? O jakich kwestiach zdecydowanie nie można zapominać? Zapraszamy do lektury.

Tagi: OCZ
Źródło: di.com.pl

Program magazynowy na 2023 rok!


Prowadząc firmę z magazynem przedsiębiorca powinien pomyśleć o programie do fakturowania, który pozwoli oprócz przygotowania faktur również zarządzać magazynem. Połączenie dwóch modułów sprawdza się w firmie, która dąży do rozwoju i sprzedaje coraz to większe ilości towarów. Jak wybrać dobre oprogramowanie na 2023 rok? Na co zwrócić uwagę. Podpowiadamy testując dostępny program.

Tagi: WD
Źródło: di.com.pl

Łóżka rehabilitacyjne dla chorych


Osoby chore, zwłaszcza te nieporuszające się, potrzebują korzystać z łóżka rehabilitacyjnego. To coś zupełnie innego niż łóżka szpitalne, czy łóżka ortopedyczne. To łózka przeznaczone przede wszystkim dla osób trwale leżących, które potrzebują odpowiedniej opieki. Trzeba zwracać na ich potrzeby szczególną uwagę. Łóżka rehabilitacyjne najczęściej kupowane są dla osób chorujących, ale także dla osób starszych.

Tagi: Tim Cook
Źródło: di.com.pl

Pompa głębinowa do domu jednorodzinnego - jak prawidłowo dobrać jej parametry?


Spis treści: Średnica pompy głębinowej, Wydajność pompy, Wysokość podnoszenia, Wysokość pompy, Porady ekspertów.

Tagi: Spire
Źródło: di.com.pl

Jaką kabinę prysznicową wybrać?


Kabina prysznicowa to nieodzowny element prawie każdej łazienki. Z racji faktu, że korzystamy z niej praktycznie codziennie, warto upewnić się, że nasz wybór kabiny prysznicowej będzie odpowiednio przemyślany. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej.

Tagi: NAS
Źródło: di.com.pl

Jak odliczyć dojazdy do pracy od podatku w Niemczech?


Niemiecki system fiskalny słynie z wysokich podatków. Ile w tym racji? Nie da się ukryć, że obowiązkowe opłaty są stosunkowo wysokie, jeśli porównać je z krajami sąsiednimi. Różnicę tę odczuwają szczególnie Polacy, którzy zdecydowali się na emigrację zarobkową za zachodnią granicę. Należy jednak wziąć pod uwagę, że na wysokość ostatecznej opłaty podatkowej wpływają liczne ulgi i możliwości odpisania części dochodu od kwoty opodatkowanej, a Polacy mogą z nich korzystać w tym samym stopniu, co obywatele Niemiec. W naszym poradniku dowiesz się, jak odliczyć dojazdy do pracy od podatku. Czy warto to robić? Sprawdź!

Tagi: LG, WD, ISA, IEM, NAS
Źródło: di.com.pl

Psychoterapia online - Profesjonalna pomoc


Psychoterapia indywidualna dzieci i dorosłych to coraz bardziej popularna metoda dbania o swoją psychikę oraz sposób na radzenie sobie z problemami. Chociaż jeszcze kilka lat temu przekonanie na temat wizyt u psychologów było różne, dziś świadomość wśród społeczeństwa rośnie, co za tym idzie ilość pacjentów chcąc zrzucić z siebie balast w postaci nagromadzenia stresów z pracy, życia codziennego, czy traum dziecięcych jest coraz większa. Jednym z rozwiązań, które pozwala na regularne wizyty mimo braku odpowiedniej ilość czasu jest równie skuteczna psychoterapia online. Sprawdź, jak wygląda konsultacja psychologiczna dzieci i dorosłych.

Tagi: API, WD
Źródło: di.com.pl

Targetowanie - nie ograniczaj się do reklamy


Targetowanie to słowo, które w internecie odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Niemniej najczęściej jego rozumienie ogranicza się do reklamy. Dlaczego i jakie to może mieć konsekwencje dla Twojego projektu? Jak podejść do targetowania, aby miało największy sens? Zapraszam do czytania.

Tagi: NEC, IEM
Źródło: di.com.pl

Jak dobrać soczewki kontaktowe?


Noszenie soczewek kontaktowych dla wielu osób to kwestia wygody. Inni sięgają po te dodatki, by na przykład zmienić kolor oczu. To rozwiązanie sprawdza się na co dzień i okazjonalnie, a wiele osób soczewki kontaktowe miesięczne traktuje jako najlepszą alternatywę okularów. Producenci dokładają więc starań, aby proponować klientom komfortowe, lekkie i bezpieczne dodatki.

Tagi: LTE, OCZ, WD
Źródło: di.com.pl

reklama
Polecamy
Jak wybrać komputer poleasingowy?


Kompletując nowy zestaw komputerowy musimy liczyć się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych, lub okrojoną specyfikacją. Wybór tańszej karty graficznej, lub mniej wydajnego procesora będzie rzutował na późniejszy komfort użytkowania. Istnieje rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić kilkaset złotych i cieszyć się wydajnym sprzętem komputerowym. Większość dużych przedsiębiorstw wymienia sprzęt komputerowy na nowy po kilku latach, tak, […]

Tagi: Play, CES, DVI, NEC, EA, IEM
Źródło: cybernecik.pl

reklama
Kontakt z nami