Wiadomości z tagiem Blik  RSS
Połowa złośliwego oprogramowania pochodzi z aplikacji chmurowych

29.02.2024 8:16

Połowa złośliwego oprogramowania, pochodzi z aplikacji chmurowych - wynika z raportu badawczego, przeprowadzonego przez Netskope Threat Labs, opublikowanego w środę.

Tagi: EA, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Kontrole abonamentu RTV to nie mit. Poczta Polska zatrudnia

29.02.2024 7:15

Kontroler abonamentu RTV poszukiwany. Poczta Polska opublikowała ogłoszenie, w którym informuje o prowadzeniu rekrutacji na wspomniane stanowisko. Czy kontrole będą powszechne?

Źródło: www.benchmark.pl

Algorytmy YouTube rekomendują mniej ekstremistycznych treści

29.02.2024 5:57

Algorytmy YouTube rekomendują oglądającym mniej ekstremistycznych treści – dowodzi szwajcarsko-amerykański zespół naukowców. Wyniki badania zostały opublikowane w PNAS.

Tagi: LG, YouTube, NAS, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Insomniac Games wydało oświadczenie w sprawie zwolnień z PS Studios! „To bezprecedensowy moment dla studia”

28.02.2024 22:00

Insomniac Games, studio odpowiedzialne za takie gry jak Marvel's Spider-Man i Ratchet & Clank, opublikowało na Twitterze smutne oświadczenie po fali zwolnień, która dotknęła wiele zespołów w PlayStation Studios.

Źródło: www.ppe.pl

Nowe technologie zmienią oblicze firm w ciągu najbliższych lat

28.02.2024 16:17

83 proc. ankietowanych producentów uważa, że technologie cyfrowe zmienią sposób działania ich firm w ciągu najbliższych pięciu lat - wynika z raportu opublikowanego w środę przez Deloitte. Sztuczna inteligencja i nowe technologie pozwalają obniżyć koszty nawet o jedną trzecią.

Tagi: Intel, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Star Wars - nadchodzi nowa gra z Jar Jar Binksem? Aktor opublikował tajemnicze zdjęcie

28.02.2024 14:56

Ahmed Best podzielił się ze zdjęciem z sesji motion capture, a użyte hasztagi sugerują, że chodzi o coś związanego z grami.Profile aktorów w mediach społecznościowych mogą być cennym źródłem informacji na temat nieujawnionych jeszcze projektów. Niewykluczone, że z taką sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku. , aktor znany z roli Jar Jar Binksa, opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z sesji motion capture. Nie byłoby w tym...

Źródło: naekranie.pl

Litr butelkowanej wody może zawierać nawet do ćwierć miliona cząsteczek plastiku

28.02.2024 11:08

To niemal tysiąc razy więcej niż dotychczas szacowano, co podkreśla potrzebę zmian w nawykach konsumenckich dotyczących opakowań. Analizę na ten temat opublikowano w styczniu tego roku w amerykańskim czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences.

Tagi: ATI, CES, IEM, Blik, IKO
Źródło: di.com.pl

Najczęściej wypożyczany aparat na świecie

28.02.2024 10:22

Co roku portal Lensrentals publikuje listę najczęściej wypożyczanego sprzętu fotograficznego i wideo - Po raz kolejny zwycięzcą w tym rankingu okazał się Canon.

Tagi: Canon, Aparat, Blik
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Vice Media zwalnia pracowników

27.02.2024 20:52

Vice Media planuje zwolnić kilkuset pracowników i zaprzestać publikowania materiałów na swojej stronie internetowej Vice.com, o czym poinformował dyrektor generalny firmy w notatce służbowej dla pracowników.

Tagi: Blik, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Seria Fight Night powróci? Słynny bokser opublikował tajemniczy wpis

27.02.2024 9:29

Gry bokserskie przeżyją renesans? Wpis, jaki opublikował Oscar de la Hoya może to sugerować.Oscar de la Hoya, amerykański bokser meksykańskiego pochodzenia, na swoim profilu w serwisie X przypomniał o serii . Pięściarz napisał, że była to najlepiej sprzedająca się seria w historii tego sportu, a gry wchodzące w jej skład sprzedały się w nakładzie ponad 6 milionów egzemplarzy. Dodał też, że...

Tagi: API, HIS, ISA, Blik, IKO
Źródło: naekranie.pl

reklama