Wiadomości z tagiem Blik  RSS
Google tłumaczy usunięcie z YouTube'a kanału Mediów Narodowych. Zbiórka na wsparcie prawne

06.02.2023 20:59

Kanał Mediów Narodowych na YouTube został zablokowany, ponieważ jego twórcy w czasie, gdy zawieszono im możliwość publikacji nowych treści, zamieszczali je na innym kanale - uzasadnia Google. Redakcja Mediów Narodowych zapewnia, że nie nałożono takich ograniczeń i zapowiada walkę prawną o odzyskanie kanału.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

PS VR2 vs. PS VR. Sony publikuje „ultimate FAQ” i przedstawia szczegóły urządzenia

06.02.2023 17:22

Sony przygotowuje graczy na wielką premierę PlayStation VR2. Korporacja opublikowała FAQ, który przedstawia sporo konkretów na temat next-genowych gogli do wirtualnej rzeczywistości oraz porównuje urządzenie z wcześniej wydanym zestawem.

Źródło: www.ppe.pl

The Super Mario Bros. Movie otrzymuje nowy plakat reklamowy i trailer

04.02.2023 16:38

The Super Mario Bros. Movie będzie miał premierę 7 kwietnia. Przez ostatnie dni otrzymaliśmy nowe materiały promocyjne. Twórcy opublikowali między innymi plakat reklamowy oraz trailer. Wideo pokazuje, że w filmie pojawi się Cat Mario oraz Donkey Kong. Najnowszym materiałem reklamowym jest jednak plakat opublikowany przez Uniwersal, Illumination i Nintendo, czyli twórców The Super Mario Bros. […]

Źródło: gamesguru.pl

Activision Blizzard zapłaci 35 milionów dolarów za nadużycia w miejscu pracy

04.02.2023 15:40

Activision Blizzard otrzymało kilka oskarżeń o nadużycia w miejscach pracy. Studio zgodziło się opłacić należności dla władz z tego tytułu w wysokości 35 milionów dolarów. Opis sytuacji opublikowała Komisja Bezpieczeństwa i Wymiany. Władze USA zauważyły, że studio nie miało odpowiednich narzędzi oraz procedur, by pracownicy mogli zgłaszać nadużycia. Activision Blizzard zapłaci 35 milionów dolarów bez […]

Źródło: gamesguru.pl

Specjalna edycja pada do Xboxa w kolorystyce Stellar Shift pojawiła się na Amazonie

04.02.2023 14:49

Znany informator z branży gamingowej, „billbil-kun”, opublikował na Twitterze zapowiedź nowej kolorystyki pada do Xboxa Series X/S. Będzie to specjalna edycja kontrolera o nazwie Stellar Shift. Pad jest w kolorze niebieskim, który przechodzi w fioletowy przy odpowiednim oświetleniu. Reakcje graczy komentujących sprawę w sieci są co najmniej bardzo pozytywne. Kontroler do Xboxa w kolorystyce Stellar […]

Źródło: gamesguru.pl

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe na zwiastunie. Nintendo szykuje graczy na odpicowaną przygodę

03.02.2023 21:13

Japończycy przypominają fanom o nadciągającej premierze. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zadebiutuje pod koniec miesiąca, więc wydawca opublikował rozbudowany materiał, który skupia się na rywalizacji czterech graczy.

Tagi: Nintendo, ZTE, EA, Blik, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Half-Life 3 znajdował się w produkcji, ale Valve postawiło na VR. Tyler McVicker zdradza szczegóły

03.02.2023 20:57

Valve miało pracować nad upragnionym przez szeroką publikę Half-Life 3, ale szefowie firmy woleli postawić na wirtualną rzeczywistość. Gra miała zostać anulowana, ale najbardziej znany insider związany z tym IP podzielił się szczegółami.

Źródło: www.ppe.pl

TikTok wprowadza punkty karne dla użytkowników notorycznie łamiących regulamin

03.02.2023 20:48

TikTok wprowadza zmiany w swojej polityce dotyczącej publikowanych treści i zachowań użytkowników, aby skuteczniej przeciwdziałać powtarzającym się przypadkom naruszania regulaminu.

Tagi: WD, Blik, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project zapowiedziany! Pierwszy zwiastun pokazuje ulepszenia

03.02.2023 19:47

Halk Hogan właśnie opublikował zwiastun prezentujący Cyberpunk 2077 HD Reworked Project. Gracze mogą liczyć na znaczące ulepszenia produkcji CD Projekt RED – twórca już wcześniej udowodnił, że potrafi w kapitalny sposób dbać o gry.

Źródło: www.ppe.pl

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend - 17 tytułów z trailerami

03.02.2023 18:27

Przegapiliście nowe zwiastuny w minionych dwóch tygodniach? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu trailery nadchodzących seriali, filmów i gier. Koniecznie zobaczcie co nas czeka w nadchodzących miesiącach. Oto zwiastuny z minionego tygodnia.Zwiastuny pojawiają się często w ciągu tygodnia. Są to zapowiedzi filmów, seriali, a okazjonalnie też komiksów i książek. Mając świadomość, że przy natłoku newsów można coś przeoczyć na weekend przygotowujemy Wam zbiór wszystkich trailerów opublikowanych w minionym tygodniu. Są w tym także zapowiedzi kolejnych odcinków obecnie emitowanych seriali, które nie...

Tagi: API, OCZ, NAS, Blik, IKO
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami