Wiadomości z tagiem IKO  RSS
Remake kultowej gry wycieka. Do sieci trafiły screeny i gameplay

25.06.2024 14:16

Ta wiadomość powinna zainteresować wszystkich fanów gier od japońskiego giganta. W internecie pojawiły się materiały z remaku ikonicznej produkcji Segi.

Tagi: Play, NEC, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Diablo 4 z zaskakującym trybem rozgrywki w 5. sezonie

25.06.2024 9:36

Blizzard ujawnił pierwsze informacje na temat 5. sezonu w grze Diablo 4. Zdradzono między innymi, z jaką aktywnością będą mogli zmierzyć się gracze.25 czerwca na Publicznych Serwerach Testowych pojawi się możliwość sprawdzenia przedpremierowo kolejnego, 5. sezonu w . Z tej okazji Blizzard opublikował na swojej stronie wpis, w którym ujawnił, jakich zmian i nowości możemy się spodziewać, Jedną z nich będzie kolejny tryb rozgrywki w postaci znanego z wielu innych...

Źródło: naekranie.pl

Black Myth: Wukong - premiera opóźniona, ale tylko na jednej platformie

25.06.2024 9:34

Nie wszystkim będzie dane zagrać w tę produkcję jeszcze w te wakacje. Black Myth: Wukong zostało opóźnione na konsolach Microsoftu.Podczas The Game Awards 2023, deweloper Game Science ogłosił datę premiery na 20 sierpnia 2024 roku dla PS5, Xbox Series X|S i PC. Jednakże, na początku tego miesiąca, w trailerze opublikowanym na Summer Game Fest nie wspomniano o wersji na konsole Microsoftu. Studio potwierdziło, że wydanie gry...

Źródło: naekranie.pl

Oracle z partnerstwami z Google Cloud oraz z Microsoft Azure i Open AI

24.06.2024 9:01


Firma Oracle ogłosiła niedawno dwa przełomowe porozumienia. To zawarte z Google Cloud daje użytkownikom możliwość połączenia Oracle Cloud Infrastructure (OCI) i technologii Google Cloud w celu przyspieszenia migracji i modernizacji aplikacji. Usługa Oracle Interconnect dla Google Cloud będzie początkowo dostępna dla klientów w 11 regionach świata. Drugie porozumienie dotyczy współpracy z Microsoft i OpenAl w …

Źródło: itwiz.pl

Nowy program wsparcia AI dla europejskich startupów

24.06.2024 7:30

Meta, Hugging Face i Scaleway ogłosiły nowy program akceleracyjny AI dla startupów z UE. Aplikować mogą firmy z całej Wspólnoty, a zgłoszenia są przyjmowane do 16 sierpnia. Inicjatywa ma na celu rozwój ekosystemu sztucznej inteligencji w UE.

Tagi: Intel, ERP, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Masz to na telefonie? Natychmiast usuń

22.06.2024 21:49

Opublikowany przez firmę Zscaler raport informuje o znaczących naruszeniach w sklepie Google Play, gdzie zidentyfikowano ponad 90 aplikacji pobranych łącznie 5,5 mln razy. Każda z nich służy do pobierania złośliwego kodu, który otwiera drogę do kradzieży danych użytkowników.

Źródło: www.benchmark.pl

Halo, gdzie jest Chief? - kolejny rok nieobecności najsłynniejszego żołnierza kosmosu

22.06.2024 18:00

Master Chief się przekwalifikował. Teraz widzimy go częściej na platformie streamingowej, Sky Showtime. O jakości serialu Halo można dyskutować godzinami, choć uważam, że całkiem się udał pomimo kilku wpadek scenariusza. John 117 pozostaje ...

Tagi: EA, IEM, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Funkcje Apple Intelligence dotrą do Europy z opóźnieniem

22.06.2024 16:22

Europa musi się uzbroić w cierpliwość. Apple zapowiada bowiem, że wiele funkcji wprowadzonych ostatnio do jego systemów operacyjnych iOS 18 i macOS Sequoia zostanie prawdopodobnie udostępnionych europejskim użytkownikom takich urządzeń z dużym opóźnieniem, być może dopiero w przyszłym roku.

Tagi: Apple, Intel, iOS, Opera, WD, IEM, ERP, IKO
Źródło: www.computerworld.pl

Sniper Ghost Warrior Contracts na Steam za jedyne 12,94 zł w ramach Star Deal w Fanatical

22.06.2024 12:10


W cyfrowym sklepie Fanatical trwa kolejna odsłona oferty Star Deal. W ramach najnowsze promocji możecie zakupić tanio Sniper Ghost Warrior Contracts. Tytuł w postaci klucza Steam dostępny jest za jedyne 12,94 zł! Warto zauważyć, że jest to historycznie najniższa cena za ten tytuł jeśli chodzi o oficjalną dystrybucję. Produkcja została pozytywnie zweryfikowana pod katem działania na Steam Decku.

Tagi: Steam, ATI, HIS, EA, IKO
Źródło: lowcygier.pl

Warhammer 40,000: Space Marine 2 z nowym, 6-minutowym gameplayem

21.06.2024 13:23

W opublikowanym materiale zobaczyć można, jak Kapitan Titus, główny bohater gry, stawia czoła hordom Tyranidów, wykorzystując różnorodne bronie i umiejętności.

Tagi: Play, API, Blik, IKO
Źródło: gamesguru.pl

reklama