Wiadomości z tagiem SLI  RSS
LG Gram SuperSlim: nowy ultracienki laptop debiutuje w Europie w cenie 1 699 euro

28.05.2023 15:26

LG sprzedaje teraz Gram SuperSlim w Europie, po premierze lekkiego laptopa w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy Gram SuperSlim waży mniej niż kilogram, LG nadal zawiera jasny wyświetlacz OLED, baterię 60 Wh i potężny procesor Intel Raptor Lake-P.

Tagi: LG, CES, Intel, OCZ, SLI, Laptop, OLED
Źródło: www.notebookcheck.pl

Akumulator LFP Tesla Model Y o ponad 600-kilometrowym zasięgu zaprezentowany przez dostawcę VW

27.05.2023 4:47

Fabryka Gotion w Michigan może być przeznaczona dla nowo zaprezentowanego ogniwa LMFP o gęstości energii 240 Wh/kg, które pozwoliłoby na 600-milowy zasięg na jednym ładowaniu. Mogłyby one ostatecznie trafić do Tesli lub innych amerykańskich producentów samochodów, ponieważ fabryka dostarczałaby baterie LFP "dużej firmie motoryzacyjnej notowanej na giełdzie w Stanach Zjednoczonych".

Tagi: OCZ, Tesla, SLI
Źródło: www.notebookcheck.pl

Tesla współpracuje z Fordem w zakresie dostępu do ładowarek Supercharger we wszystkich nadchodzących pojazdach elektrycznych Forda, aby zwiększyć popularność pojazdów elektrycznych

27.05.2023 4:47

W ramach ciągłych wysiłków Tesli na rzecz rozszerzenia sieci Supercharger, firma nawiązała współpracę z Fordem, aby włączyć wtyczki Tesli NACS (North American Charging Standard) do wszystkich przyszłych pojazdów elektrycznych Forda. Posunięcie to zostało ogłoszone na wydarzeniu Twitter Spaces z udziałem Elona Muska i dyrektora generalnego Forda Jima Farleya.

Tagi: CES, Twitter, Tesla, SLI
Źródło: www.notebookcheck.pl

Masowy wyciek plików Tesli może skutkować grzywną w wysokości 3,5 mld USD, ponieważ pojawiają się tajemnice produkcyjne i 4 000 nieuczciwych skarg na Autopilota

27.05.2023 4:47

Dane klientów i pracowników Tesli, w tym numer ubezpieczenia społecznego Elona Muska i inne prywatne informacje, zostały ujawnione przez prawników, którzy twierdzą, że był to niezadowolony pracownik ze zbyt dużym dostępem. Naruszenie plików Tesli obejmuje również fałszywe skargi dotyczące hamowania lub przyspieszania Autopilota.

Tagi: Tesla, SLI
Źródło: www.notebookcheck.pl

Najnowsze zdjęcia wnętrza Cybertrucka ujawniają odrzucenie przez Teslę rozsądnego projektu interfejsu użytkownika

26.05.2023 5:51

Pojawiły się pierwsze prawdziwe zdjęcia wnętrza Tesli Cybertruck i wydają się one opowiadać historię firmy, która bardziej koncentruje się na wizerunku niż na pojazdach, które mają sens. Nie tylko są tam ogromne martwe punkty, ale ogromna deska rozdzielcza i surowa konstrukcja budzą pewne wątpliwości co do praktyczności.

Tagi: HIS, WD, SLI
Źródło: www.notebookcheck.pl

Barbie – kiedy premiera w Polsce? Obsada, zwiastun i fabuła najbardziej różowego filmu roku

25.05.2023 20:16

"Barbie" to jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych filmów roku 2023. Czy pełna różu produkcja z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem okaże się przebojem? Czego spodziewać się po tym filmie? I kiedy trafi on do polskich kin?

Tagi: OCZ, SLI, IEM
Źródło: pcworld.pl

Barbie niczym Matrix. Zwiastun filmu z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem zdradza zakręconą fabułę filmu

25.05.2023 18:35

Zapewne wielu naszych czytelników pamięta kultową scenę z pierwszego Matrixa, podczas której Neo musiał wybrać odpowiednią pigułkę... wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Barbie w filmie „Barbie” stanęła przed bardzo podobnym wyborem.

Tagi: Matrox, SLI, IEM, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Pierwsza reklama Tesli mówi, że spaliny są toksyczne, ponieważ zachwala codzienne przyjemności z jazdy Modelem 3

24.05.2023 16:06

W obliczu rosnącej konkurencji pojazdów elektrycznych Elon Musk powiedział, że Tesla zdecydowała się na pilotażowy projekt reklamowy, a pierwsza w historii reklama Tesli została właśnie opublikowana na najbardziej konkurencyjnym rynku. Reklamuje ona codzienne funkcje Modelu 3, które wyróżniają go na tle innych pojazdów elektrycznych.

Tagi: HIS, Tesla, SLI, Blik, IKO
Źródło: www.notebookcheck.pl

Tesla ignoruje mężczyznę po tajemniczym pożarze Modelu Y na kalifornijskiej autostradzie

24.05.2023 5:48

Użytkownik Twittera udostępnił filmy, na których jego Tesla Model Y zapala się na autostradzie w Kalifornii. Pomimo skontaktowania się z Teslą w celu pomocy w naprawie, właściciel pojazdu nie słyszał nic o naprawie lub pomocy przez ponad dwa tygodnie. Kiedy rozmawiał z obsługą klienta Tesli, powiedziano mu, aby przyniósł spaloną łupinę samochodu do centrum serwisowego, pomimo niefunkcjonalnego stanu pojazdu.

Tagi: Twitter, Tesla, SLI
Źródło: www.notebookcheck.pl

reklama
Kontakt z nami