Wiadomości z tagiem NAS  RSS
Halving bitcoina za nami. Na rynku jest już niemal 94 proc. wszystkich BTC

22.04.2024 16:25

Gdyby np. na rynku ropy pozostało tylko 6% zasobów do wydobycia, jej cena poszłaby w górę w sposób szalony. W przypadku bitcoina czeka nas raczej spora zmienność – komentują analitycy.

Tagi: Bitcoin, IEM, NAS
Źródło: di.com.pl

„The Rats” z Wiedźmina znalazły się w potrzasku. Przyszłość prequela na krawędzi?

22.04.2024 14:55

Nadchodzący prequel Wiedźmina „The Rats”, który miał skupić się na grupie nastoletnich odmieńców wprowadzonych w 3. sezonie głównego serialu, napotkał na problemy. 

Tagi: NAS
Źródło: www.ppe.pl

Popularny serwis VOD wprowadza reklamy. Także w Polsce

22.04.2024 12:54

SkyShowtime to pierwszy duży serwis VOD, który będzie wyświetlał reklamy w Polsce. To co do tej pory obserwowaliśmy wyłącznie na Zachodnie, w końcu dotarło również na nasz rynek.

Źródło: www.benchmark.pl

HBO Max zmienia się w Max. Ile zapłacimy w Polsce?

22.04.2024 7:02

Już wkrótce HBO Max zniknie z Polski i zostanie zastąpione przez debiutujące Max. Dzięki ofercie naszych sąsiadów mogliśmy poznać przybliżone ceny, które zostaną przedstawione w kraju nad Wisłą.

Tagi: Polsat, NAS
Źródło: www.ppe.pl

35-letni Game Boy zawstydza PlayStation 5 Pro. Wszystko ma w 60 fps

22.04.2024 6:40

60 kl./s świętym Graalem graczy. Sony chce wypuścić PS5 Pro, Microsoft gimnastykuje się, co zrobić z Xboksem. Pff, Game Boy umiał to już 35 lat temu. W każdej grze. Mając do dyspozycji 8 KB VRAM. 

Źródło: www.ppe.pl

Stellar Blade bez cenzury! Gracze otrzymają taką samą zawartość na całym świecie

21.04.2024 21:02

Stellar Blade jest najbardziej wyczekiwaną premierą następnych tygodni, zwłaszcza jeśli chodzi o graczy posiadających PlayStation 5. Świetny system walki i odważna stylistyka budziły jednak pewne obawy przed cenzurą.

Źródło: www.ppe.pl

Recenzja Orzeszki ze ścieżki – smakołyki za wyniki

21.04.2024 16:48

Witajcie w waszej bajce. W Leśnej Krainie dzięki przedsiębiorczym graczom powstanie osiedle norek jednozwierzęcych z bezpośrednim dostępem do zróżnicowanego, zdrowego pożywienia.Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, czy warto zainwestować w Orzeszki ze ścieżki od sprawdzonego dewelopera Nasza Księgarnia, to zostaną rozwiane przez naszą broszurkę recenzencyjną. Wszystkie ścieżki prowadzą do Orzeszkowa Leśne siedliska stawiamy w hiszpańskim systemie Devir […]

Tagi: HIS, Opera, WD, NAS
Źródło: gamesguru.pl

Na Politechnice Wrocławskiej zorganizowano zawody robotów

21.04.2024 15:36

Na Politechnice Wrocławskiej zorganizowano XVI zawody robotów Robotic Arena. Wzięło w nich udział ponad sto robotów, które walczyły w kilkunastu kategoriach. Ich twórcy to nie tylko studenci, bo nie było ograniczeń wiekowych. Najmłodsi konstruktorzy mieli zaledwie kilka lat.

Źródło: www.wnp.pl

Apple Pay nie będzie już jedyną opcją płatności na iPhone. Co to dla nas oznacza?

21.04.2024 14:03

Od lat Apple Pay to jedyna możliwa forma płatności zbliżeniowych na iPhone'ach. Za sprawą nowych przepisów UE, niedługo ma się to zmienić.

Tagi: Apple, iPhone, NAS
Źródło: www.tabletowo.pl

Xbox z nowymi premierami. W Microsoft Store pojawi się kilka interesujących produkcji

21.04.2024 12:30

W ostatnich tygodniach możemy zauważyć lekkie spowolnienie tempa wydawania nowych, dużych gier wideo. Po niezwykle mocnym pierwszym kwartale, minione 1.5 miesiąca było znacznie łaskawsze dla naszego wolnego oraz zawartości portfeli. Pojawiła si...

Tagi: Microsoft, NAS
Źródło: www.ppe.pl

reklama