Wiadomości z tagiem Nintendo  RSS
Super Mario Bros. Wonder bez tajemnic. Rozbudowany materiał przedstawia gameplay i najważniejsze aspekty gry

22.09.2023 11:29

Nintendo przygotowuje społeczność na premierę następnej obiecującej nowości. Super Mario Bros. Wonder zmierza na rynek, a firma kontynuuje tradycję i publikuje rozbudowany materiał prezentujący wszystkie elementy produkcji.

Źródło: www.ppe.pl

The Dark Pictures Anthology: Little Hope trafi na Switcha. Szybka data premiery

21.09.2023 20:29

Supermassive Games i Bandai Namco zaskakują! Już na samym początku października The Dark Pictures Anthology: Little Hope trafi na Nintendo Switcha. Jest to ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę odbiór i jakość The Dark Pictures Anthology: Man of Me...

Tagi: Nintendo, OCZ
Źródło: www.ppe.pl

LEGO Super Mario Kwiatek Pirania zaprezentowany. Idealna roślina dla fanów wąsatego hydraulika

21.09.2023 16:34

Współpraca Nintendo z LEGO trwa w najlepsze i właśnie zaprezentowano kolejną propozycję z serii LEGO Super Mario. Kwiatek Pirania zadebiutuje na początku listopada, ale już teraz poznaliśmy wszystkie szczegóły zestawu.

Źródło: www.ppe.pl

Microsoft rozważał przejęcie Warner Bros. Interactive. Wspominano też o Valve, a nawet... Nintendo

21.09.2023 11:05

Wyciekły dokumenty, z których wynika, że Microsoft rozważał także inne, duże zakupy. Firma miała być zainteresowana przejęciem między innymi Warner Bros. Interactive, Valve i Nintendo.Niedawno do sieci wyciekło mnóstwo informacji z sądowej batalii pomiędzy Microsoftem i Federalną Komisją Handlu dotyczącej przejęcie Activision Blizzard. Z dokumentów dowiedzieliśmy się między innymi, że na The Elder Scrolls 6 trzeba będzie długo czekać, a Bethesda ma sporo niezapowiedzianych jeszcze projektów, które mogą zostać ujawnione w mniej lub bardziej...

Źródło: naekranie.pl

Nintendo Switch 2 w porównaniu z Asus ROG Ally. Są nowe doniesienia nt. wydajności

20.09.2023 17:30

Kolejne bliskie spojrzenie na Ninendo Switch 2. Czy nowa konsola od Nintendo spełni nasze oczekiwania co do swojej mocy? 

Źródło: gamesguru.pl

Promocja na Joy-Con 2-Pack Neon Green/Neon Pink - 10% taniej

20.09.2023 15:35

Sklep Morele.net oferuje ciekawą ofertę dla klientów poszukujących odświeżonych i ładnie wyglądających kontrolerów dla Nintendo Switcha. Joy-Cony są dostępne z rabatem sięgającym 10%.

Źródło: www.ppe.pl

Mortal Kombat 1 na Nintendo Switcha zostanie naprawiony. Ed Boon: „na pewno otrzyma aktualizację”

20.09.2023 14:25

Szef NetherRealm Studios zareagował na krytykę Mortal Kombat 1 w wersji na Nintendo Switcha. Ed Boon zapowiedział w ostatnim wywiadzie, że gra na pewno otrzyma stosowną aktualizację, dzięki której przygoda będzie prezentować się znacznie lepiej.

Tagi: iOS, Nintendo, EA
Źródło: www.ppe.pl

Game Pass kluczowy dla pozostania Microsoftu w branży gier. Phil Spencer zdradził szczegóły i prognozy

20.09.2023 12:28

PlayStation, Xbox, Nintendo – bez tych gigantów wielu entuzjastów elektronicznej rozrywki nie wyobraża sobie branży. Jakie jednak warunki musiałyby zaistnieć, by oddział Microsoftu rozważał wycofanie się z biznesu? Ostatni wyciek informacji ...

Źródło: www.ppe.pl

Evil Dead: The Game - gra przestanie być wspierana. Wersja na Nintendo Switch nigdy nie zadebiutuje

20.09.2023 9:23

Po nieco ponad roku od premiery Evil Dead: The Game twórcy ogłaszają koniec wsparcia gry i rezygnują z portu na Nintendo Switch.Asymetryczny horror  miał konkurować z inną podobną produkcją. Chociaż początkowo wszystko wskazywało na to, że będzie to dobry konkurent dla , później coś poszło nie tak, co doprowadza nas do smutnej konkluzji. Po niespełna półtora roku od premiery gry zdecydowano się zakończyć dalsze jej wspieranie. Informację...

Tagi: Nintendo, OCZ, EA, NAS
Źródło: naekranie.pl

Rewelacyjny deckbuilder Slay the Spire w historycznie najniższej cenie w Nintendo eShop

19.09.2023 16:12


Podczas dzisiejszej aktualizacji oferty Sklepu Nintendo, pojawiła się świetna promocja na Slay the Spire. Gra, która spopularyzowała cały gatunek deckbuilderów z elementami roguelike kosztuje aktualnie 35,36 zł.

Źródło: lowcygier.pl

reklama
Kontakt z nami