Wiadomości z tagiem API  RSS
Rosjanie budują sobie okopy z materiałów wybuchowych. Co poszło nie tak i na którym etapie ewolucji?

22.05.2022 13:29

W Ruskiej Łozowej rosyjscy żołnierze fortyfikowali swoje pozycje workami z saletrą amonową. Czy chcieli zrobić z siebie fajerwerki?

Tagi: API, EA, Benchmark, IKO
Źródło: www.benchmark.pl

Co ze wspólnym serialem TVP i Netflixa? Firmy nabrały wody w usta

21.05.2022 23:18

Szumnie zapowiadana już dwa lata temu wspólna produkcja Telewizji Polskiej i Netfliksa "Erynie" do dziś nie ma ogłoszonej daty premiery. Mimo że w 2020 roku zdjęcia były "na zaawansowanym etapie". Kiedy premiera? O tym milczą zarówno Netflix, jak i publiczny nadawca.

Tagi: Netflix, API
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Stranger Things 4 nie zwalnia od samego początku, a zapowiada się maraton

21.05.2022 17:49

Twórcy Stranger Things 4 zdecydowanie wiedzą, jak stopniować napięcie. Na niespełna tydzień przed premierą do sieci trafiło pierwsze 8 minut nowej produkcji. Zaczyna się z przytupem, a apetytu na więcej nie brakuje.

Tagi: API, OCZ, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Pętla

21.05.2022 11:34

Oglądając pewne anime o tematyce VRMMORPG (recenzję napiszę jak znajdę trochę czasu :D) zdałem sobie sprawę z pewnego ciekawego elementu, który pojawia się w większości RPGów i dotyczy NPCów - zapętlania się po zakończeniu dialogów.

Tagi: API, VR
Źródło: www.ppe.pl

God of War: Ragnarok z wieloma opcjami dostępności. Twórcy przybliżają udogodnienia

21.05.2022 10:58

God of War: Ragnarok pozwoli nie tylko zmienić domyślny układ sterowania, ale też da możliwość powiększenia elementów interfejsu, dostosowania wielkości napisów czy uruchomienia trybu wysokiego kontrastu.Na łamach PlayStation Blog pojawił się nowy wpis poświęcony nadciągającej grze . Tym razem w pełni skupia się on na opcjach dostępności, które przeznaczone będą między innymi dla graczy z niepełnosprawnościami. Widać, że twórcom z Santa Monico Studio zależy na tym, by po ich tytuł...

Źródło: naekranie.pl

Steam Deck: nowa beta SteamOS na dwa sposoby poprawia głośność konsoli

20.05.2022 16:00

Pierwszy sposób polega na wyciszeniu pracy wentylatorów konsoli, a drugi na zwiększeniu maksymalnej głośności audio. Steam Deck po aktualizacji będzie więc jednocześnie cichszy i głośniejszy.Trwają testy aktualizacji oprogramowania przenośnej konsoli Steam Deck od Valve, w której znajdzie się ulepszenie pracy wentylatora i poprawa audio, która może podnieść maksymalną głośność systemu. Informacje o poprawkach zostały opublikowane na blogu Steam, a projektant z Valve Lawrence Yang, napisał na Twitterze: „Właśnie wysłaliśmy aktualizację SteamOS na kanał Beta...

Źródło: naekranie.pl

Co nowego na Netflix

20.05.2022 14:43

Przyglądamy się nowościom dostępnym w usłudze Netflix w języku polskim. Podsumowujemy najciekawsze premiery ostatnich tygodni - zarówno fabularne, jak i dokumentalne. Oto najnowsze seriale, filmy i animacje z lektorem, napisami i dubbingiem.

Źródło: www.benchmark.pl

Nowy "Dom z papieru" z trailerem. Co nas czeka?

20.05.2022 14:38

Netflix opublikował nowy zwiastun nowego "Domu z papieru", którego akcja będzie osadzona w Korei.

Tagi: Netflix, API, NAS, Blik, IKO
Źródło: pcworld.pl

Brzydki Sonic pojawił się w filmie Chip 'n Dale. Zaskakujący Easter Egg w produkcji Disneya

20.05.2022 13:42

Na Disney+ debiutuje dzisiaj „Chip 'n Dale: Rescue Rangers”, który jak dotąd posiada wyłącznie polskie napisy, a dubbing zapewnie zostanie dodany w najbliższym czasie. W produkcji twórcy nieoczekiwanie zdecydowali się wykorzystać „Brzydkie...

Tagi: API, OCZ, EA
Źródło: www.ppe.pl

reklama
Kontakt z nami