Wiadomości z tagiem API  RSS
SCHiM - recenzja gry. Co to znaczy utracić siebie?

15.07.2024 10:00

SCHiM jest bardzo ciekawym konceptem zarówno na papierze jak i na licznych zwiastunach jakie ukazały się przed premierą tego projektu. Ale czy jako gra naprawdę tak dobrze się sprawuje? Zapraszamy do naszej recenzji!

Tagi: API, WD, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Obcy: Romulus gotowy do siania przerażenia w kinach. Kaseta VHS prezentuje powrót do korzeni

15.07.2024 9:55

Już za miesiąc dojdzie do kinowej premiery filmu "Obcy: Romulus". 20th Century Studios podkręca napięcie przed tym wydarzeniem.

Tagi: API, iOS, IEM
Źródło: www.ppe.pl

SkyShowtime w rekordowo niskiej cenie. Platforma przygotowuje się do promocji

15.07.2024 8:31

SkyShowtime w Polsce może z przytupem świętować wakacje, oferując widzom kapitalną promocję. Z platformy będzie można skorzystać w rekordowo niskiej cenie.

Tagi: API
Źródło: www.ppe.pl

Nawyk gorszy niż papierosy. Profesor komentuje "podwójne palenie"

15.07.2024 7:27

Podwójne palenie to korzystanie zarówno z papierosów tradycyjnych, jak i e-papierosów. Prof. Mateusz Jankowski komentuje, że jest to nawyk jeszcze gorszy, niż palenie jednego rodzaju wyrobów, a dotyka całkiem dużej grupy osób.

Tagi: API, IEM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Cyfrowe usługi nie muszą być tanie

15.07.2024 0:00


Od 30 lat uczymy się modelu korzystania z usług telekomunikacyjnych, więc dla zasadniczej rzeszy klientów normą jest papierowa umowa, sprzęt odebrany w salonie i rachunek (często w skrzynce pocztowej) do opłacenia na poczcie lub przelewem bankowym. Jak mówi Liudmila Climoc, prezes zarządu Orange Polska, rośnie grupa klientów gotowa abonować usługi w aplikacji i opłacać je automatycznie "podpiętą" karta płatniczą, ale wciąż bardzo liczni są klienci o bardziej tradycyjnych przyzwyczajeniach. Zmiana modelu dostarczania usług jest jednak na korzyść operatorów - cyfrowe usługi wcale nie muszą być tanie i na ogół mają wyższą marżę.

Źródło: www.telko.in

Wiedźmin 4 znajduje się na "najbardziej zaawansowanym etapie" tworzenia spośród gier CD Projekt RED

14.07.2024 8:30

Można mówić i pisać wiele, ale nie ma wątpliwości, że na naszym podwórku Wiedźmin 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. I wpływa na to masa czynników. Począwszy od pochodzenia pierwowzoru, przez kult samej postaci Geralta, aż po -...

Źródło: www.ppe.pl

Powstała pięciostopniowa skala mierząca inteligencję rozwiązań AI

13.07.2024 11:46

OpenAI twierdzi, że stan rozwoju sztucznej inteligencji można mierzyć w pięciostopniowej skali, przy czym najwyższy piąty stopień odpowiada inteligencji człowieka. Uważa też, że na obecnym etapie rozwoju AI, jest ona bliska osiągnięcia drugiego poziomu.

Tagi: API, Intel, iOS
Źródło: www.computerworld.pl

Scooby-Doo od Netflixa powstaje! Jeden z twórców zdradził, na jakim etapie są prace...

13.07.2024 9:30

"Scooby-Doo" to jedna z tych kreskówek, na których wychowywały się całe pokolenia. Pierwsza seria o kultowym psiaku i grupie jego przyjaciół ukazała się jeszcze w 1969 roku. Przez kolejne lata doczekała się całej masy kontynuacji, spin-offó...

Tagi: Netflix, API, OCZ
Źródło: www.ppe.pl

W głowie się nie mieści 2 zapisuje się w historii. To najlepiej zarabiający film Pixara

12.07.2024 20:31

W głowie się nie mieści 2 trafił do kin stosunkowo niedawno, a już wiemy, że na pewno zapisze się w historii Pixara. 

Tagi: API, HIS, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Metal Gear Solid przyćmił Syphon Filter na E3? Twórcy wspominają trudne chwile

12.07.2024 19:23

Targi E3 w 1997 roku zapisało się w historii gier wideo jako moment, w którym Metal Gear Solid firmy Konami zrobiło furorę wśród publiczności. Jednak dla zespołu pracującego nad Syphon Filter, inną skradankową grą akcji, był to moment niep...

Tagi: API, E3, HIS, LTE, Konami, ISA, EA
Źródło: www.ppe.pl

reklama
Allegro PL