Wiadomości z tagiem LTE  RSS
Mindbug – trwa przedsprzedaż dwóch samodzielnych dodatków do pojedynkowca Portalu

27.02.2024 19:54

Już 7 marca inwazja pożeraczy kart od wydawnictwa Portal Games zaatakuje ze zdwojoną mocą. Tego dnia pojawia się dwa samodzielne dodatki do Mindbuga, Te rozszerzenia sprawdzają się zarówno jako alternatywne podstawki jak i świetne uzupełnienie dla już posiadanej gry. Bohaterowie discardu Mindbug: Ponad Wieczność pozwala wykorzystać karty ze stosu odrzuconych do wzmacniania stworów. Pojawiają się […]

Tagi: LTE, WD
Źródło: gamesguru.pl

Są chętni na udziały polskiego Cellneksu

26.02.2024 22:17


Kilku finansowych inwestorów infrastrukturalnych, a także inwestorzy wyspecjalizowani w inwestycjach alternatywnych są zainteresowani kupnem udziałów w głównej polskiej spółce hiszpańskiej grupy Cellnex

Tagi: HIS, LTE
Źródło: www.telko.in

Masz pompę ciepła? W skrajnych przypadkach możesz dostać karę

24.02.2024 8:00

Pompy ciepła cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza gdy są one używane z instalacjami fotowoltaicznymi. Dzięki temu, stanowią one alternatywę dla standardowych systemów grzewczych. Warto jednak uważać, by taka inwestycja nie zmieniła się w źródło problemów.

Tagi: LTE, IEM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Internet mobilny w Polsce 5G/LTE w styczniu

21.02.2024 9:00


Witamy w pierwszym raporcie dotyczącym jakości i szybkości Internetu mobilnego w Polsce. W styczniu 2024 zaszło wiele istotnych zmian, które już na pierwszy rzut oka można zauważyć w odczytach.

Tagi: LTE
Źródło: www.telix.pl

Syphon Filter kończy właśnie 25 lat! Bend Studio świętuje urodziny swojej kultowej serii

17.02.2024 20:15

Jedna z kultowych marek pierwszego PlayStation doczekała się właśnie okrągłej rocznicy. Legendarny Syphon Filter skończył właśnie równe 25 lat! Jak wspominacie markę Bend Studio?

Źródło: www.ppe.pl

Epic Games Store dzieli się wynikami z ubiegłego roku. Znamy wartość wszystkich rozdanych gier!

17.02.2024 12:30

Epic Games Store to miejsce, które polaryzuje graczy. Dla jednych jest to świetna alternatywa dla Steama, jeśli chodzi o rynek gier wideo na PC, a dla innych wróg wszystkiego tego, co dobre w gamingu. I choć oczywiście w obu tych kwestiach znajdą...

Źródło: www.ppe.pl

WIELKA promocja na smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 z LTE i 44mm - za 747 zł (rabat nawet 750 zł)

15.02.2024 10:19

W sklepie Media Markt postanowiono obniżyć cenę standardową smartwatcha stworzonego z myślą o telefonach Samsung o nawet 50% względem standardowej ceny.

Źródło: www.ppe.pl

Last Epoch świętuje rewelacyjną sprzedaż. Premiera pełnej wersji już za niecałe 2 tygodnie

10.02.2024 18:44

Rynek gier action RPG w stylu hack'n slash rośnie w siłę i oprócz kultowego Diablo czy Path of Exile mamy teraz coraz więcej alternatyw, wśród których znajduje się także dostępne od paru lat Last Epoch.

Tagi: Diablo, LTE
Źródło: www.ppe.pl

myPhone HALO A LTE to nowoczesny telefon z dużymi możliwościami

08.02.2024 21:29

Nowy myPhone HALO A LTE to telefon komórkowy, który oferuje to, czego można oczekiwać od komórki w 2024 roku. Jaka jest jego cena?

Tagi: LTE, OCZ, myPhone
Źródło: www.tabletowo.pl

Na ten cel musimy wydawać miliardy zamiast milionów. Alternatywą jest upośledzenie

08.02.2024 15:38

Polska jest biorcą technologii opierających się na sztucznej inteligencji, ale aby rozwijać nowoczesną gospodarkę cyfrową musi budować własne zasoby, zwłaszcza ludzkie - ocenili prelegenci panelu „Cyfrowa gospodarka, cyfrowa firma” w ramach konferencji EEC Trends w Warszawie.

Tagi: Intel, LTE, OCZ, Polska
Źródło: www.wnp.pl

reklama