Wiadomości z tagiem LTE  RSS
Technologia VoLTE i Wi-Fi Calling już dostępna dla klientów usługi komórkowej UPC

28.06.2022 8:30


Wszyscy klienci usługi komórkowej UPC mogą już korzystać z technologii VoLTE, pozwalającej na realizowanie połączeń głosowych najwyższej jakości w technologii LTE. Jednocześnie, klienci zyskali także dostęp do Wi-fi Calling - usługi umożliwiającej realizację połączeń głosowych poprzez sieć wifi, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji czy komunikatorów w telefonie.

Źródło: www.telix.pl

Testujemy TP-Link Deco X20-4G – solidny powiew świeżości dla użytkowników łączności komórkowej

27.06.2022 12:20

TP-Link Deco X20-4G to wyjątkowa propozycja, łącząca najnowszy standard Wi-Fi 6 z modemem LTE cat. 6. Co więcej, bez najmniejszego problemu można tu sieć Wi-Fi rozbudować o kolejne węzły mesh. Od dawna na taki sprzęt czekaliśmy, a teraz w końcu możemy przetestować go w praktyce!

Źródło: www.benchmark.pl

Tańsze alternatywy urządzenia Thermomix - jedno z nich znajdziesz w Lidlu

27.06.2022 8:31

Popularny robot kuchenny jest marzeniem w niejednej kuchni. Niestety dla wielu osób jego cena może być zbyt wysoka. Jakie zamienniki możemy znaleźć na rynku?

Tagi: LTE, IEM
Źródło: pcworld.pl

Jaki router na kartę SIM? Polecamy routery LTE - do domu i na wczasy

25.06.2022 17:11

Jaki router na kartę SIM wybrać, by w pełni wykorzystać potencjał sieci LTE - czy to w domu, czy też poza nim? Przedstawiamy ranking takich urządzeń i wyjaśniamy przy okazji najważniejsze kwestie związane z tego typu rozwiązaniem.

Tagi: LTE, EA, IEM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Kolejny producent gier zadebiutował na giełdzie

24.06.2022 11:40

Akcje firmy Games Box, producenta i wydawcy gier wideo na PC i konsole, zadebiutowały dzisiaj na giełdowym alternatywnym systemie obrotu NewConnect. Na parkiet trafiło w sumie 1 213 750 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B, o wartości nominalnej 0,10 zł za każdą akcję.

Tagi: LTE, NEC
Źródło: www.wnp.pl

Alternatywą do kupowania walut w kantorach coraz częściej są karta płatnicza i smartfon. Są bardziej opłacalne, bezpieczne i wygodne

24.06.2022 10:17

W tegoroczne wakacje 40 proc. Polaków wybiera się na zagraniczny urlop, a 25 proc. planuje tzw. city breaks, czyli krótkie weekendowe wypady do miast w innych krajach – wynika z niedawnego badania Visa CEE Travel and Payment Intentions Study. Podczas takich wojaży wielu turystów wciąż woli płacić gotówką - 43 proc. Polaków wymienia walutę w kantorach. To rozwiązanie ma jednak sporo minusów, dlatego przed wakacjami coraz więcej osób szuka płatniczych alternatyw.

Tagi: LTE, OCZ, ISA, EA, Smartfon, Visa
Źródło: di.com.pl

Czas skończyć z kultem nowości. Niech żyją używane telefony!

22.06.2022 13:49

Kupowanie nowych telefonów zostawmy wielkim korporacjom, które szukają sposobów na zwiększenie sobie kosztów. Niech żyje rynek elektroniki używanej!

Tagi: LTE
Źródło: pcworld.pl

Xiaomi pokazało Book S. To pierwszy taki tablet firmy z Windowsem i SoC ARM

22.06.2022 11:30System Windows od zawsze powstawał głównie z myślą o mikroarchitekturze x86, czyli tej opracowanej wiele lat temu przez Intela. Na jej podstawie ciągle powstają procesory Intela oraz AMD, ale od kilku lat architektura ARM rośnie w siłę i staje się może nie tyle (jeszcze) kompleksowym zamiennikiem, ale ciekawą alternatywą dla x86. Świetnym tego przykładem są coraz częściej dostrzegane na rynku tablety z Windowsem i układem SoC na bazie ARM, jak np. Xiaomi Book S. Niegdyś producent kojarzony ze smartfonami, a […]

Źródło: www.chip.pl

reklama
Kontakt z nami