Wiadomości z tagiem Polska  RSS
Money.pl przed Business Insiderem

16.08.2022 20:50

Na pozycję lidera zasięgowego wśród serwisów biznesowo-prawnych awansował Money.pl, osiągając dużo większy wzrost niż Business Insider Polska. Mocno zmalała natomiast odwiedzalność Infor.pl oraz sekcji WP.pl o gospodarce i prawie.

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Niepewność polskich konsumentów stabilizuje się, jednak wzrost cen definiuje ich wybory – Badanie EY

16.08.2022 20:00


Najnowsza, polska piąta edycja cyklicznego badania EY – Future Consumer Index – pokazuje, że nastroje polskich konsumentów ulegają pewnej stabilizacji, jednak na dość niskim poziomie. W maju 2022 roku, w porównaniu do października 2021 r., odsetek osób, które negatywnie oceniają zmiany w swojej sytuacji na przestrzeni ostatnich miesięcy spadł z 23% do 11%.

Źródło: www.telix.pl

To nie kontener, a stacja transformatorowa! Czym jest polski produkt, który zobaczymy na farmach fotowoltaicznych?

16.08.2022 15:30Czym jest ten niewielki budynek wielkości kontenera? To nowoczesna stacja transformatorowa, którą będzie można umieszczać przy każdej farmie fotowoltaicznej. Polska firma we współpracy z projektantami z Akademii Sztuk Pięknych stworzyła niezwykły projekt mało inwazyjnej stacji. Firma Elgór + Hansen S.A. należąca do grupy FAMUR stworzyła autorski projekt stacji transformatorowej, który idealnie wkomponowuje się w zamysł zrównoważonego rozwoju i ekologii. Konstrukcja o wielkości i ciężarze kontenera będzie mogła być umieszczana przy farmach fotowoltaicznych. Swoim rozmiarem nie będzie dominowała w krajobrazie w […]

Tagi: LG, Play, ARM, OCZ, EA, Polska
Źródło: www.chip.pl

Rusza promocja „Wiele możliwości na start” od Huawei – To bardzo dobry moment, by dużo zaoszczędzić na nowym sprzęcie

16.08.2022 14:00


Firma Huawei Polska CBG uruchomiła promocyjną ofertę stworzoną z myślą o klientach, którzy potrzebują wyposażyć się w nowszy i bardziej wydajny sprzęt. Skorzystają na niej zarówno rodzice dzieci powracających do szkół, jak i każdy, kto poszukuje dobrych okazji. Promocyjne oferty obejmują zarówno smartfony, smart zegarki, opaski, słuchawki, laptopy jak i tablety producenta.

Źródło: www.telix.pl

77% spadek liczby wycieków danych w Polsce

16.08.2022 9:30


Według badania eksperta od cyberbezpieczeństwa - firmy Surfshark, Polska znalazła się na 19. miejscu listy krajów z największą liczbą skompromitowanych kont (236 540). W top 20 znajdują się również sąsiedzi Polski: Rosja (pierwsze miejsce na świecie), Ukraina (dziesiąte) i Czechy (13).

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: www.telix.pl

MSI Polska chce zawojować rynek SMB z Komsa Polska

16.08.2022 9:00


MSI, jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu komputerowego, stawia kolejny milowy krok na polskim rynku, jeśli chodzi o rozwój kanałów sprzedaży. Nawiązanie współpracy z czołowym dystrybutorem ICT, jakim jest KOMSA Polska, ma zapewnić marce jeszcze lepsze dotarcie do odbiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Zawarta umowa obejmuje całą gamę laptopów producenta.

Tagi: MSI, Laptop, Polska
Źródło: www.telix.pl

Nasze dane coraz bezpieczniejsze? W Polsce notujemy coraz mniej wycieków danych

15.08.2022 12:00

Wycieki danych zdarzają się bez przerwy na całym świecie. W stworzonym przez firmę Surfshark rankingu krajów z największą liczbą skompromitowanych kont Polska znalazła się na 19. miejscu. Jest to znaczny spadek w porównaniu do pierwszego kwartału tego roku, kiedy Polska zajęła 3. pozycję w tym rankingu. Na liście przed naszym krajem znajdują się między innymi Czechy, Ukraina i Rosja – która jest obecnym liderem. Jak przeprowadzane było badanie? Firma Surfshark we współpracy z niezależnymi badaczami cyberbezpieczeństwa opracowała Mapę Światowych Wycieków […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Szef e-commerce w Leroy Merlin Polska odszedł z firmy. „Wojna w Ukrainie miała znaczący wpływ na moją decyzję”

13.08.2022 22:09

Michał Wójcik, head of e-commerce w Leroy Merlin Polska, nie pracuje już w firmie. O swoim odejściu, które miało miejsce już cztery miesiące temu, poinformował we wpisie na Linkedin. -  Nie będę ukrywać, że wojna w Ukrainie miała znaczący wpływ na moją decyzję. Zrobiłem to, co uważałem za zgodne z moimi przekonaniami - napisał Wójcik.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gothic 1 Remake z pierwszym zwiastunem! Zobaczcie, jak odświeżono Starą Kopalnię

13.08.2022 9:17

Pierwszy zwiastun Gothic 1 Remake przedstawia jedną ze znanych lokacji z tej kultowej gry w nowej odsłonie.Podczas wydarzenia THQ Nordic Showcase 2022 zaprezentowano pierwszy zwiastun , czyli gruntownie odświeżonej wersji gry, która w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Materiał zaprezentowany przez wydawcę jest dość krótki i bardzo tajemniczy, ale nie sposób odmówić mu klimatu.  W wideo zaprezentowano Starą Kopalnię, a więc lokację,...

Źródło: naekranie.pl

Wirtualna Polska dalej liderem opiniotwórczych mediów, RASP na czele wydawców. Wirtualnemedia.pl przed Money i Gazeta.pl

12.08.2022 20:49

W lipcu ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce Instytutu Monitorowania Mediów otwiera Wirtualna Polska, przed Onetem i "Rzeczpospolitą". W czołówce najczęściej cytowanych mediów utrzymują się Wirtualnemedia.pl. Miejsce pierwsze w rankingu najbardziej opiniotwórczych wydawnictw utrzymuje Ringier Axel Springer Polska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami