Wiadomości z tagiem NSA  RSS
Dying Light 2 z mnóstwem nowości. Techland szykuje graczy na jesień i zimę w Villedor

21.09.2023 14:43

W ostatnim czasie społeczność Dying Light 2 narzekała na nowy system mikrotransakcji wprowadzony do gry, ale Techland wciąż chce naprawić swój błąd i jednocześnie przygotowuje dla graczy kolejne nowości. Firma przedstawiła plany na jesień ...

Źródło: www.ppe.pl

Superkondensator zamiast akumulatora - rower elektryczny bez baterii

21.09.2023 10:18

Francuski konstruktor Adrien Lelièvre opracował innowacyjne rozwiązanie, które może rozwiązać problem składowania zużytych baterii z rowerów elektrycznych. Jego wynalazek - Pi-Pop - zamiast niezbyt ekologicznego akumulatora do magazynowania energii wykorzystuje superkondensator.

Tagi: VR, NSA
Źródło: www.wnp.pl

Rankomat zmieni właściciela. Bauer i Netrisk łączą porównywarki

20.09.2023 20:31

Grupa Bauer Media sprzeda swoje porównywarki internetowe (m.in. Rankomat.pl) Grupie Netrisk w zamian za mniejszościowy pakiet jej udziałów. Transakcja obejmie platformy z kilku krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Tagi: NSA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh dostaje datę premiery. Zagramy w listopadzie

18.09.2023 20:32

Kiedy pojawia się Tintin, zawsze jest szansa na dobrą przygodę, a najbliższa wycieczka w jego towarzystwie ma już swój termin.

Tagi: NSA
Źródło: gamesguru.pl

Marvel's Avengers w dużej promocji. Ostatnia szansa na kupienie gry

18.09.2023 15:00

Crystal Dynamics zakończyło wsparcie Marvel's Avengers, a już wkrótce gra zniknie ze sprzedaży. To właśnie z tego powodu deweloperzy zapraszają graczy na skorzystanie ze specjalnej promocji – tytuł jest dostępny z rabatem sięgającym aż 90%.

Źródło: www.ppe.pl

Zagraj w Friends vs Friends na PC za darmo. Darmowy weekend na Steam

15.09.2023 13:48


Kolejny weekend, kolejna szansa na darmowe, kilkudniowe granie na Steam. W ramach wydarzenia możecie sprawdzić swoją siłę w grze Friends vs Friends, uroczej strzelance z elementami karcianki, w której w futrzastych drużynach 2vs2 lub w pojedynkę zmierzycie się z innymi, antropomorficznymi oponentami.

Tagi: Steam, ARM, OCZ, WD, EA, NSA
Źródło: lowcygier.pl

Techland sprzedany. Polski producent trafił w chińskie ręce

15.09.2023 13:46

Stało się - oficjalnie i nieodwołalnie. Polski Techland trafił w ręce chińskiego giganta Tencent. „Puls Biznesu” informuje, że transakcja została sfinalizowana.

Źródło: www.benchmark.pl

Film Cyberpunk 2077 pojawi się jeszcze przed premierą DLC Phantom Liberty

11.09.2023 17:00

Cyberpunk 2077 otrzyma fanowski film i to na krótko przed oficjalną premierą DLC Phantom Liberty. To ostatnia szansa, by zanurzyć się w oryginalnym świecie Night City.

Źródło: gamesguru.pl

Twórcy Borderlands wystawieni na sprzedaż? Embracer „rozważa opcje” dla Gearbox Entertainment

11.09.2023 14:15

W lutym 2021 roku Embracer Group potwierdziło nabycie Gearbox Entertainment. Gigantyczna transakcja była jedną z wielkich umów szwedzkiego holdingu, który jednak z powodu problemów finansowych rozważa sprzedaż studia odpowiedzialnego za serię B...

Źródło: www.ppe.pl

Gotham Knights trafi na Nintendo Switch? ESRB wspomina o grze

11.09.2023 9:34

Na stronie ESRB pojawiła się wzmianka o Gotham Knights na kolejnej platformie. Istnieje szansa, że gra trafi na Nintendo Switch.ESRB (Entertainment Software Rating Board), zajmujące się klasyfikacją wiekową gier w Stanach Zjednoczonych, mogło po raz kolejny zepsuć niespodziankę szykowaną przez twórców i wydawcę. Tym razem na stronie pojawiła się wzmianka o w wersji na Nintendo Switch, a taki port nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. Warto przypomnieć,...

Tagi: ATI, Nintendo, OCZ, NSA
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami