Wiadomości z tagiem Microsoft  RSS
Xbox Game Pass z ostatnią grą w lutym. Tytuł z „bardzo pozytywnymi” opiniami od graczy

29.02.2024 10:14

Jeszcze przed końcem miesiąca w katalogu Xbox Game Pass zawitała interesująca propozycja. Subskrybenci usługi Microsoftu mogą sprawdzić produkcję studia Keen Software House. Poznajcie szczegóły.

Tagi: Microsoft, WD
Źródło: www.ppe.pl

EA zwalnia 5% pracowników. Strzelanka Star Wars od Respawn Entertainment trafiła do kosza

29.02.2024 9:44

Kolejna firma z branży gier informuje o zwolnieniach. Electronic Arts zamknęło też jedno studio i skasowało jeden z projektów.Electronic Arts jest kolejną (po między innymi Sony czy Microsofcie) firmą z branży gier, której nie ominęły zwolnienia. Przedstawiciele EA poinformowali, że pracę straci 5% zatrudnionych. Biorąc pod uwagę, że w marcu 2023 roku firma zatrudniała 13400 osób, można założyć, że zwolnienia obejmą niemal 700 pracowników. Zamknięto też studio Ridgeline...

Źródło: naekranie.pl

Xbox Game Pass z kolejną grą. Microsoft zaprasza na intrygującą przygodę

28.02.2024 10:42

Jeszcze przed końcem miesiąca biblioteka Xbox Game Pass zostanie rozbudowana o kilka produkcji, a dzisiaj użytkownicy usługi mogą sięgnąć po następny tytuł. Do biblioteki powróciła interesująca pozycja.

Tagi: Microsoft, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Microsoft inwestuje we francuski start-up - twórcę modelu językowego AI

28.02.2024 9:17

Mistral AI, francuski start-up zajmujący się sztuczną inteligencją, ogłosił nowy, duży model językowy, który może konkurować z opracowanym przez OpenAI modelem GPT-4. W tym samym czasie Microsoft zdecydował się zainwestować w tę firmę 15 mln euro i przejąć pewną część jej udziałów, co świadczy o tym iż docenia zalety opracowanego przez Mistral AI modelu.

Źródło: www.computerworld.pl

Czym jest Microsoft GitHub Copilot Enterprise i jakie ma funkcjonalności

27.02.2024 20:28

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, tę wersję GitHub Copilot można dostosować do kodu i procesów we własnej organizacji. GitHub Copilot Enterprise ma udostępniać programistom wiedzę instytucjonalną ich własnej organizacji. Jego cena to 39 USD za użytkownika za miesiąc. “Teraz członkowie zespołu mogą zadawać pytania dotyczące kodu publicznego i prywatnego, szybko na bieżąco zapoznawać się z nowymi …

Źródło: itwiz.pl

Microsoft zaprezentuje najnowsze osiągnięcia AI na konferencji Nvidia GTC

27.02.2024 19:02

"Obietnica AI" zawsze dotyczyła wielkich pomysłów i odległych możliwości — do teraz. Liczba nowych, innowacyjnych i praktycznych zastosowań rośnie.

Źródło: www.computerworld.pl

Google ostrzega przed monopolem Microsoftu w chmurze

27.02.2024 18:41

Oddział Google Cloud zwiększył swoją krytykę na temat praktyk Microsoftu w zakresie przetwarzania w chmurze.

Źródło: www.computerworld.pl

Easy Red 2 zaskakującym sukcesem na XSX i XOne. Dobre recenzje i wysoka sprzedaż strzelanki

27.02.2024 12:01

Easy Red 2 to tytuł, o którym pewnie sporo osób nawet nie słyszało. Warto się nim jednak zainteresować, bo gra jest bardzo mocno chwalona m.in. na Steam oraz na Microsoft Store.

Źródło: www.ppe.pl

Microsoft otwiera się na agencje rządowe - wszystko przez atak

27.02.2024 11:23

Po ostatnich naruszeniach bezpieczeństwa organy administracji rządowej skorzystają z zaawansowanych narzędzi logowania bez dodatkowych opłat.

Tagi: Microsoft
Źródło: www.computerworld.pl

Sea of Thieves na PS5 z dodatkowym wymogiem. Konto Microsoft niezbędne do pirackiej zabawy

27.02.2024 10:55

Sea of Thieves na PS5 zapewni synchronizację postępów wypracowanych w pirackiej grze na XSX i PC. Łączy się z tym jednak wymóg rejestracji i podłączenia Konta Microsoft pod system logowania Sony.

Tagi: Microsoft, Sony, EA, IEM
Źródło: www.ppe.pl

reklama
Allegro PL