Wiadomości z tagiem ATI  RSS
Gothic 1 Remake na pełnoprawnym zwiastunie. Stara kopalnia i pełzacze

16.08.2022 17:14

Nie zważając na mocną konkurencję w postaci, chociażby ambitnego pod kątem rozgrywki Wreckreation, to właśnie zwiastun Gothic 1 Remake wywołał nad Wisłą największe poruszenie po tegorocznym THQ Nordic Digital Showcase. Bezimienny i spółka wracają piękniejsi niż kiedykolwiek!

Tagi: ATI, OCZ, EA
Źródło: gamesguru.pl

Platforma PlayStation PC nadciąga? Sony ma szykować launcher

16.08.2022 16:58

Sony najwidoczniej chce zapewnić swój program, w którym będzie oferować gry PlayStation na PC. W Spider-Manie odkryto wzmianki dotyczące „PlayStation PC launcher”, co może sugerować, że trwają prace nad nową platformą.

Źródło: www.ppe.pl

Wszystko co wiemy o nowym God of War – premiera, rozgrywka, platformy [16.08.2022]

16.08.2022 16:16

God of War powróci już w 2022 roku na PlayStation 4 i PS5, co wiemy na temat kolejnych przygód Kratosa i Atreusa? Sprawdźcie, co już wiemy o God of War Ragnarok.

Źródło: pcworld.pl

Gry na PS5 i PS4 w promocji. Bethesda zachęca do swoich tytułów

16.08.2022 13:57

Już pod koniec tygodnia odbędzie się QuakeCon, więc z tej okazji na PlayStation Store możemy kupić gry Bethesdy w lepszych cenach. Na liście nie brakuje nawet produkcji dostępnej wyłącznie na jednej konsoli.

Źródło: www.ppe.pl

Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie

16.08.2022 12:00


Zakupy elektroniki dla wielu osób oznaczają polowanie na okazje zakupowe. Te dotyczą zazwyczaj wybranych modeli, przez co trudniej jest dobrać idealny sprzęt dla siebie lub swoich bliskich. A gdyby tak móc wybierać spośród wszystkich urządzeń – laptopów, smartfonów, smartwatchów, tabletów – dostępnych w sklepie i to w niższej cenie? 16 sierpnia rusza wielka promocja w T-Mobile, dzięki której każdy może kupić to, czego dokładnie potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić. Równolegle startuje kampania promująca laptopy, które w ramach akcji można kupić w korzystnych cenach.

Źródło: www.telix.pl

PS Plus Premium i Extra na sierpień dostępne. 12 gier dla klientów Sony

16.08.2022 10:25

Sony rozbudowało katalog droższych wariantów usługi PlayStation Plus. W tym miesiącu zabrakło wielu obiecujących klasyków, jednakże gracze mają możliwość wkroczenia do przestępczego półświatka Japonii dzięki uznanej serii.

Źródło: www.ppe.pl

Sky: Children of the Light zmierza na PS5 i PS4. Darmowy hit od twórców Journey w drodze na konsole Sony

16.08.2022 10:13

Od wielu lat posiadacze PlayStation czekają na wydanie Sky: Children of the Light na konsolach Sony, po tym jak zespół thatgamecompany wprowadził swój hit free-to-play na Nintendo Switch. Na szczęście wkrótce cierpliwość graczy zostanie wynagr...

Źródło: www.ppe.pl

iOS 16 beta 6 dostępne. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

16.08.2022 9:06


iOS 16 beta 6 to najnowsze wydanie poglądowego oprogramowania dla iPhone'ów. Apple udostępniło je deweloperom, ale też publicznym testerom. Oni otrzymali ten sam software w postaci czwartej bety. Co nowego tu znajdziemy? Pewnych nowości nie brakuje. Rzućmy sobie na to okiem.

Apple w iOS 16

Tagi: Apple, ATI, iPhone, iOS, IEM
Źródło: www.tablety.pl

PS5 otrzyma grę od Ballistic Moon? Sony miało zainwestować w kolejną grę AAA

15.08.2022 19:53

Sony chce zapewnić na PS5 jeszcze jedną produkcję z segmentu AAA? Ballistic Moon to młody zespół założony przez doświadczonych deweloperów, który najwidoczniej otrzymali wsparcie japońskiej korporacji i rozwijają grę dla PlayStation 5.

Źródło: www.ppe.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami