Wiadomości z tagiem Benchmark  RSS
Nowy iPhone może pojawić się później niż sądzono

20.01.2022 10:24

Najbardziej optymistyczne informacje mówiły o marcu, teraz niewykluczony jest nawet maj. Czekającym na nowego iPhone'a SE przyda się jeszcze trochę cierpliwości.

Źródło: www.benchmark.pl

Mały zegarek sportowy do treningu i na co dzień. Suunto 5 Peak

20.01.2022 10:00

Suunto 5 Peak to niesłychanie wygodny zegarek sportowy. Jest mały, lekki i dobrze wykonany. Ma GPS, nawigację po ustalonych trasach, obsługuje zewnętrzne czujniki Bluetooth, mierzy puls, monitoruje sen, wyświetla powiadomienia z telefonu i może kontrolować muzykę. Moje wrażenia.

Źródło: www.benchmark.pl

Słoneczna Skała to nie świątynia. Czym więc jest?

20.01.2022 9:55

Słoneczna Skała prezentuje się imponująco. Niczym świątynia postawiona na cześć boga słońca. I wiele jest w tym tropie racji, bo jest to gigantyczna farma solarna, mająca w optymalny sposób generować energię elektryczną z tej, którą daje nam nasza centralna gwiazda.

Tagi: ARM, E3, NEC, NAS, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Premiera Expeditions: Rome - to pierwszy hit tego roku

20.01.2022 8:53

Expeditions: Rome ma dziś swoją premierę. Gra, w której RPG miesza się z RTS-em, zbiera bardzo dobre recenzje i można w niej wypatrywać pierwszego hitu tego roku. Czas więc spróbować swoich sił w roli rzymskiego dowódcy legionu.

Tagi: E3, EA, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Radeon RX 6500 XT – "tania" karta graficzna na trudne czasy?

20.01.2022 7:12

Jesteśmy po premierze karty Radeon RX 6500 XT, która była zapowiadana jako tani model dla graczy. Jak jest w rzeczywistości? Ranking kart graficznych nie pozostawia złudzeń.

Źródło: www.benchmark.pl

Serialowy Władca Pierścieni w końcu doczekał się zwiastuna, ale...

19.01.2022 22:05

Amazon odkrywa karty związane z serialem osadzonym w uniwersum J.R.R. Tolkiena, ale trzeba przyznać, że robi to dość nieśpiesznie i dawkuje wszystko jak tylko może.

Źródło: www.benchmark.pl

Wybór taniego oczyszczacza powietrza staje się coraz trudniejszy

19.01.2022 22:03

Rynek urządzeń do oczyszczania powietrza w domu lub biurach stale się powiększa. Dziś do tego grona dołącza nowość od Cecotec - TotalPure 1500 Connected. Zalety? Przede wszystkim niska cena i dobra wydajność. Ile będzie kosztować TotalPure 1500 Connected?

Tagi: NEC, OCZ, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Zwiastun i grafiki, które posiadacze konsol PlayStation powinni zobaczyć

19.01.2022 18:42

Nadmiarem materiałów promujących Horizon Forbidden West nigdy nie byliśmy zasypywani. Może między innymi dlatego każde pokazywane mocno zaostrzają apetyty na ten tytuł. Najnowsze również.

Źródło: www.benchmark.pl

Badacze Marsa wolą chuchać na zimne. Zanim ogłoszą odkrycie śladów życia, próbują je zdyskredytować

19.01.2022 18:40

W prawie połowie sproszkowanych próbek skał pobranych przez Curiosity do analiz wewnątrz pojazdu odkryto nadmiar węgla w postaci, którą na Ziemi od razu powiązalibyśmy z aktywnością biologiczną. Jednak ogłaszanie czegoś takiego w przypadku Marsa wymaga daleko idącej ostrożności

Tagi: iOS, IEM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Najlepszy w historii czytnik ebooków Kindle Oasis właśnie wkracza do Polski

19.01.2022 18:15

Amazon określa swój nowy czytnik ebooków Kindle Oasis mianem najbardziej zaawansowanego w historii. To propozycja dla tych, którzy czytają nałogowo - przy każdej możliwej okazji i warunkach.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama
Kontakt z nami