Wiadomości z tagiem Benchmark  RSS
Huawei MatePad Pro 13.2" na Tech Winter Challenge: tak było!

29.02.2024 12:17

Po co zabierać tablet w podróż? A już szczególnie, po co zabierać tablet w góry, na akcję Tech Winter Challenge? Cóż, mieliśmy bardzo dobry powód, o którym zaraz wam opowiemy.

Źródło: www.benchmark.pl

Data premiery Call of Duty: Warzone na telefony. Zagrasz za darmo

29.02.2024 12:15

Call of Duty: Warzone jest darmowe i darmowe pozostanie w wersji mobile na telefony. Activision precyzuje datę premiery. To kwestia tygodni. Padają odważne deklaracje o “najnowocześniejszej grafice mobilnej”.

Źródło: www.benchmark.pl

Masz popularne nazwisko? Sprawdź, ile osób nazywa się jak ty

29.02.2024 12:01

Polski rejestr numerów PESEL zawiera informacje o blisko 400 tys. różnych nazwisk damskich i 380 tys. męskich. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak popularne jest twoje nazwisko i ile osób w Polsce nazywa się tak jak ty? Możesz to sprawdzić w internecie.

Tagi: NEC, WD, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

GTA 6 na ostatniej prostej. Szykujcie czerwony dywan

29.02.2024 11:01

Rockstar Games finalizuje GTA 6. Pracownicy zdalni wracają do biura, by w pełni skupili się na ukończeniu gry. Ostatni etap produkcji staje się faktem. Kiedy wobec premiera GTA 6?

Źródło: www.benchmark.pl

Ta aplikacja i sieć uratowały nam życie podczas Tech Winter Challenge

29.02.2024 9:52

Do wędrówek w pięknych polskich górach trzeba podejść z rozwagą, dbając o własne bezpieczeństwo i utrzymując łączność ze światem. W tym celu pomocne mogą okazać się technologie sieci Plus, oferujące superszybkie 5G Ultra oraz aplikacja Ratunek.

Źródło: www.benchmark.pl

Zmiany w GeForce Now. Jak lubisz reklamy, to nie będzie problemu

29.02.2024 9:33

Nadchodzą zmiany w GeForce Now. Chodzi o darmową wersję, która co prawda posiada swoje ograniczenia, ale chętnych na ten wariant nie brakuje. 5 marca zmieni się nieco kształt usługi.

Źródło: www.benchmark.pl

Podwyżki cen prądu. Dopłaty to błędne koło, potrzebne jest co innego

29.02.2024 8:57

Eksperci alarmują, że stałe zamrażanie cen energii to ślepa uliczka. Ostrzegają, że bez odpowiednich środków osłonowych spotkamy się z gwałtownym wzrostem rachunków - nawet o 70% więcej. Podkreślają, że istnieją pilne kwestie wymagające działań.

Tagi: ARM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Kontrole abonamentu RTV to nie mit. Poczta Polska zatrudnia

29.02.2024 7:15

Kontroler abonamentu RTV poszukiwany. Poczta Polska opublikowała ogłoszenie, w którym informuje o prowadzeniu rekrutacji na wspomniane stanowisko. Czy kontrole będą powszechne?

Źródło: www.benchmark.pl

Ukryty przycisk w kasach samoobsługowych. Pozwoli ci oszczędzić czas

28.02.2024 19:51

Robisz zakupy w Biedronce? Jeśli tak, a do tego korzystasz z kas samoobsługowych, z pewnością docenisz "ukryty" przycisk na wyświetlaczach. Pozwoli ci on zaoszczędzić czas, kiedy kupujesz kilka tych samych produktów.

Tagi: E3, Benchmark, Dron
Źródło: www.benchmark.pl

Wysuwane anteny wracają do łask. Z tym smartfonem nie musisz się martwić o zasięg

28.02.2024 19:19

Osoby urodzone w tym tysiącleciu mają prawo nie pamiętać, że pierwsze komórki miały wystające z obudowy anteny. Z roku na rok producentom udawało się je minimalizować, a z czasem całkowicie usunąć, ale historia lubi zataczać koło.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama