Wiadomości z tagiem JEDEC  RSS
Ważna polska branża się kurczy, ale i tak jesteśmy liderem Europy

29.02.2024 6:02

Branża AGD w Polsce w 2023 roku zanotowała istotny spadek  produkcji oraz znaczny spadek eksportu. W Europie zachowała jednak pozycję lidera i spodziewa się odbicia koniunktury, szczególnie w drugiej połowie 2024 roku.

Źródło: www.wnp.pl

Pierwsza sprawa sądowa dotycząca własności podcastu

28.02.2024 20:56

Po raz pierwszy do sądu we Włoszech trafiła sprawa dotycząca własności podcastu. Sąd w Mediolanie zajmował się jednym z najpopularniejszych podcastów- Muschio Selvaggio ( dziki mech). Każdy jego odcinek ogląda od kilkuset tysięcy do ponad miliona osób.

Tagi: Razer, JEDEC
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dlaczego w zamrażarce nie ma światła? Znasz odpowiedź?

28.02.2024 19:11

Z pewnością zdarzyło ci się kiedyś zamykać drzwi lodówki i obserwować, jak wewnątrz gaśnie światło. Zastanawiałeś się jednak, dlaczego producenci nie umieszczają światła w zamrażarce?

Źródło: www.benchmark.pl

Tekken 8 kosztował niemal trzy razy tyle co Tekken 7. Twórca serii komentuje kwestię cen

28.02.2024 14:13

Ceny gier i sytuacja finansowa w branży to jeden z najgorętszych tematów w ostatnim czasie. Twórcy i wydawcy często zmuszeni są do wykonywania cięć, a czasami nawet zwolnień części pracowników. Wszystko po to, aby spełnić ustalone założe...

Tagi: Razer, JEDEC, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Marvel's Spider-Man 3 bez Petera Parkera? Główny aktor wypowiada się o potencjalnej kontynuacji

27.02.2024 19:51

Od premiery ostatniej gry z serii Marvel's Spider-Man minęło już trochę czasu, a zakończenie sugeruje, że w przyszłości Człowiekiem Pająkiem nie będzie ikoniczny Peter Parker. Jednak właśnie pojawiło się światło w tunelu.

Tagi: JEDEC, IEM, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Rise of the Ronin będzie posiadać spory ekwipunek. Nowy, krwisty zwiastun prezentuje bronie na każdą okazję

27.02.2024 18:08

Rise of the Ronin to nowe RPG akcji od Team Ninja. Twórcy jednak pozwolą nam nieść sprawiedliwość nie tylko za sprawa jednej broni.

Tagi: JEDEC, EA
Źródło: www.ppe.pl

Reżim (2024) - recenzja serialu [HBO]. Rok z życia dyktatora

27.02.2024 16:00

Gdzieś w Europie znajduje się kraj pogrążony w ubóstwie, którego mieszkańcy nie mają czego jeść, podczas gdy rząd siedzi zabunkrowany w swoim pałacu, z jednej strony wciąż pławiąc się w luksusach, z drugiej bojąc się potencjalnego pow...

Tagi: JEDEC
Źródło: www.ppe.pl

Red Dead Redemption 2 znów zaskakuje! Zobacz, jak wyglądałaby mapa ziemi w stylu, jaki znamy z gry. Ogromna!

26.02.2024 15:13

Red Dead Redemption 2 to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, która zachwyca swoim ogromnym i szczegółowym światem aż po dziś dzień. Ale jak by wyglądała mapa świata, gdyby była zaprojektowana w stylu gry? Jeden z fanów odkrył n...

Tagi: JEDEC, EA, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Analiza porównawcza zezwoleń na pracę w Polsce: A, S

26.02.2024 14:03

Kiedy potrzebuję zezwolenia na pracę? Polska jest jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów do przeprowadzki, oferującym wiele możliwości życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Aby pracować w Polsce, cudzoziemcy, z wyjątkiem obywateli UE/EOG/Szwajcarii, muszą uzyskać zezwolenie na pracę. Dokument ten identyfikuje konkretnego pracodawcę i cudzoziemca. Zezwolenie na pracę określa również warunki, na jakich cudzoziemiec musi świadczyć pracę. Istnieją dwa główne typy zezwoleń: A, S. Każdy typ ma swoje własne cechy, zalety i ograniczenia.

Źródło: di.com.pl

Zaciężni – trwa przedsprzedaż trzech nowych dodatków w linii Root od Portal Games

25.02.2024 21:23

Root to niewątpliwie jedna z tych wybitnych gier planszowych, które można zaliczyć już do miana kultowych, mających silne community. Nie bez powodu otrzymała u nas wyjątkowo wysoką ocenę. Tym bardziej cieszy polska premiera nowego modułu: trzy Paczki Zaciężnych. Portal Games kontynuuje wspieranie swoich gier z nową odsłoną w serii, która zaskarbiła sobie serca graczy. Przedsprzedaż […]

Źródło: gamesguru.pl

reklama