Wiadomości z tagiem JEDEC  RSS
Xiaomi POCO X5 5G: reedycja POCO X4 Pro 5G przybywa z gorszą specyfikacją

06.02.2023 18:31

Xiaomi podniósł pokrywę na POCO X5 5G, jedną połowę serii POCO X5 obok POCO X5 Pro 5G. Podczas gdy ten ostatni jest rebranded Redmi Note 12 Pro Speed Edition, wydaje się, że Xiaomi stworzył POCO X5 5G biorąc POCO X4 Pro 5G i przycinając go w dół w niektórych obszarach.

Tagi: JEDEC, Xiaomi
Źródło: www.notebookcheck-pl.com

Walentynki? Miej je pod kontrolą

06.02.2023 16:25

Walentynki tuż, tuż, co oznacza, że najwyższy czas rozejrzeć się za prezentem dla swojej drugiej połówki. Najlepiej takim, z którego skorzystacie oboje. Choć nie jest to jedyna możliwość.

Źródło: www.benchmark.pl

Suchar na sucharze, czyli 4. odcinek The Last of Us. Recenzja

06.02.2023 13:23

W 4. odcinku The Last of Us bohaterowie zagłębiają się w postapokalipsę, nawiązują nić porozumienia i stykają się z zagrożeniem, które może być większe niż sami zarażeni. Czy jednak serial na pewno dobrze sobie radzi z rozwijaniem wszystkich wątków?

Tagi: JEDEC, IEM
Źródło: pcworld.pl

Hogwarts Legacy – recenzja gry. Od dziecka marzyłem o takiej produkcji

06.02.2023 12:00

Świat czarodziejów J.K. Rowling to jedno z najlepszych IP, które od lat nie otrzymuje odpowiedniej uwagi. Nie możemy przeczytać nowych książek, nie oglądamy filmów, a wielu marzy o serialach, ale tę zdecydowanie za długą ciszę przerwało Av...

Tagi: JEDEC, Cisco
Źródło: www.ppe.pl

Jaką funkcję pełnią bariery techniczne w przestrzeni publicznej?

06.02.2023 8:16

W przypadku obiektów przemysłowych bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jednym ze sposobów zapewnienia bezpieczeństwa jest zastosowanie barier ochronnych, które wyznaczają ciągi komunikacyjne i chronią regały magazynowe, maszyny i urządzenia linii produkcyjnych oraz elementy konstrukcyjne hal przemysłowych.

Źródło: di.com.pl

Floodland - recenzja gry

05.02.2023 18:25

Floodland to gra tworzona przez polskie studio Vile Monarch, która skierowana jest do wielbicieli Settlers i tym podobnych tytułów. Czy warto? na pierwszy rzut oka może wydawać się grą w stylu Settlers, bo budujemy osadę, rozwijamy ją i dbamy o potrzeby mieszkańców. Jednak bliżej temu do takiego  w troszkę uproszczonej wersji. Nie jest to bowiem gra szczególnie skomplikowana, a wszelkie mechanizmy rozgrywki są raczej proste i intuicyjnie. Dzięki...

Tagi: JEDEC, Polsat, IEM, IKO
Źródło: naekranie.pl

Za co pokochałem najbardziej The Mandalorian

05.02.2023 17:00

Powiedzieć, że należę do grona psychofanów niekończącego się uniwersum Gwiezdnych Wojen to lekka przesada. Spośród głównych dziewięciu filmów o odwiecznej walce Skywalkerów z Ciemną Stroną (poza jednym, legendarnym wyjątkiem), nie wszy...

Tagi: JEDEC, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Disgaea 7: Vows of the Virtueless oficjalnie zmierza na Zachód. Gra potrzebuje jednak trochę więcej czasu

05.02.2023 16:45

Seria Disgaea zyskała w ostatnim czasie dość sporą sławę na Zachodzie i jej każda kolejna odsłona dociera do coraz większego grona odbiorców. Po nawet udanej, ale wyraźnie słabszej "szóstce", przyszła pora na Disgaea 7.

Tagi: JEDEC, EA
Źródło: www.ppe.pl

reklama
Kontakt z nami