Wiadomości z tagiem JEDEC  RSS
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunie

19.10.2019 15:40

Wygląda na to, że co najmniej jedna gra w uniwersum World of Darkness zadebiutuje w 2020 roku.

Tagi: JEDEC, EA
Źródło: www.gram.pl

Tak paliwowa grupa chce wyprzedzić konkurencję. "To nie do zatrzymania"

19.10.2019 12:00

Grupa Unimot, która rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod szyldem Avia, zaangażowała się w jedną z wiodących wypożyczalni elektrycznych hulajnóg i skuterów. - Chcemy uczestniczyć w nowym trendzie na rynku, który jest nie do zatrzymania - podkreślił Adam Sikorski, prezes Unimotu, w rozmowie z portalem WNP.PL.

Tagi: Palit, JEDEC, AVI, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Death Stranding. Die-Hardman przestrzega przed zdradzaniem fabuły rozgrywki

19.10.2019 11:40


Największe redakcje otrzymały już swoje kopie najnowszego dzieła Hideo Kojimy. Jeden z członków obsady prosi, aby posiadacze dostępu nie zdradzali wątków fabularnych z gry.

Tagi: JEDEC, EA, IEM
Źródło: ppe.pl

Irański serwis streamingowy usunął kobiety z okładek płyt

19.10.2019 10:51


70 procent obywateli Iranu ma dostęp do internetu. Jednak w tym 82-milionowym kraju panuje cenzura podobna do chińskiej. Ostatnim jej przejawem jest usunięcie zdjęć kobiet z okładek płyt umieszczonych w irańskim serwisie streamingowym Melovaz.

Tagi: JEDEC, EA
Źródło: www.chip.pl

Raising Dion - recenzja serialu. Jak wychować małego Supermana?

19.10.2019 8:00


Co wspólnego mają ze sobą Freddy kontra Jason, Wodogrzmoty Małe i Raising Dion? We wszystkich trzech jedną z głównych ról gra Jason Ritter. No i wszystkie trzy ogląda się co najmniej przyjemnie - choć z zupełnie innych powodów.

Tagi: JEDEC
Źródło: ppe.pl

Cyberpunk 2077 po polsku - czekaj, a będzie Ci dane

19.10.2019 7:03

Już widać, że Poznań Game Arena 2019 będą wyjątkowo gorące. Powodów jest wiele, ale główny winowajca - tylko jeden. Pokaz Cyberpunk 2077 po polsku już w pierwszy dzień przyciągnął tłumy. Jeśli więc myślisz by wpaść na PGA i go zobaczyć, lepiej uzbrój się w cierpliwość.

Źródło: www.benchmark.pl

Oszustwo na "link do spłaty należności". Nasz czytelnik stracił 45 tysięcy złotych

18.10.2019 16:06

Oszustwo na "link do spłaty należności", w którym przedsiębiorca z Łukowa stracił ponad 340 tys. złotych, to nie odosobniony przypadek. Ofiarą najpewniej tych samych oszustów padł jeden z naszych czytelników, który stracił 45 tysięcy. Po publikacji materiału o pechowym przedsiębiorcy z województwa lubelskiego, który przez problematyczny link stracił kilkaset tysięcy złotych,&...

Tagi: Linux, JEDEC, NAS, Blik
Źródło: feedproxy.google.com

Shadows of Kepler zachwyca oprawą. Demo i rozgrywka z nowego horroru sci-fi

18.10.2019 11:47


W pogoni za tytułami AAA często zapomina się o grach ze znacznie mniejszymi budżetami, które zapowiadają się jednak często równie obiecująco, co projekty od największych wydawców.

Tagi: JEDEC
Źródło: ppe.pl

Ikar. Legenda Mietka Kosza – recenzja filmu. Daleko od słońca

17.10.2019 21:00

Maciej Pieprzyca to bez dwóch zdań jeden z ciekawszych polskich reżyserów. Zarówno Chce się żyć, jak i Jestem mordercą to filmy, które wywołały we mnie spore emocje i na dłużej zapadły w pamięć. Spodziewałem się więc, że jego kolejna produkcja, czyli Ikar. Legenda Mietka Kosza, również pozwoli mi w ciekawy sposób spędzić czas w kinie. Udało się?

Źródło: ppe.pl

Samodzielna jazda windą to dla robota już nie problem. Przyda się to szczególnie w jednej branży

17.10.2019 19:15

Przez długi czas windy były dla robotów równie poważną przeszkodą co schody. Teraz mogą „rozmawiać” z ich oprogramowaniem, a więc wybierać odpowiednie piętro i rozpoznawać, kiedy winda się na nim zatrzymuje.

Tagi: JEDEC, IEM
Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami