Wiadomości z tagiem JEDEC  RSS
Nocna msza sezon 2 - czy znamy datę premiery?

27.09.2021 21:31

Horror "Nocna msza" jest jednym z odkryć ostatnich tygodni. Pytanie jednak, czy twórcy planują 2 sezon i kiedy ma się pojawić?

Tagi: JEDEC, Planet
Źródło: pcworld.pl

MarCoPay, czyli filipiński fintech dla marynarzy

27.09.2021 15:34

Na Filipinach, podobnie jak w innych państwach Azji Południowo-Wschodniej, usługi oferowane przez innowacyjne startupy w sektorze technologii finansowych (tzw. fintech) zdobywają popularność w zawrotnym tempie. Spowodowane jest to niewystarczającą dostępnością tradycyjnych usług. Fintechowa rewolucja do tej pory omijała jednak marynarzy, grupę bardzo istotną dla filipińskiej gospodarki. Startup MarCoPay chce wypełnić tą lukę.

Tagi: JEDEC
Źródło: www.wnp.pl

Alan Wake Remastered, apetyczny to kotlet?

26.09.2021 13:38

O tym jak wiele zmian przyniesie Alan Wake Remastered ostatecznie przekonamy się po premierze. Już teraz mamy jednak mały przedsmak efektów pracy twórców.

Źródło: www.benchmark.pl

Instagram nie taki zły, jak go malują?

25.09.2021 21:50

Zdaniem dr Małgorzaty Bulaszewskiej, Instagram nie jest poważnym zagrożeniem dla postrzegania swojego ciała przez jego użytkowników, bo korzystają z niego głównie osoby z ukształtowaną osobowością. Wojtek Kardyś zwraca jednak uwagę, że platforma ma negatywny wpływ na wszystkich, także dorosłych. Poprawy sytuacji upatruje zaś w edukowaniu młodych.

Tagi: JEDEC, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Alan Wake Remastered: Porównano grafikę oryginału i nowej reedycji [WIDEO]

24.09.2021 21:12


A jednak widać różnicę.

Źródło: www.cdaction.pl

Telefon powyżej 3000 zł – TOP 5 na październik 2021

24.09.2021 18:08


Jaki jest najlepszy smartfon, jeśli nie musimy się przejmować budżetem? Wybieramy pięć modeli na październik 2021.
Kupując smartfon za ponad 3000 zł chcielibyśmy dostać wszystko, co najlepsze. Praktyka pokazuje jednak, że nie zawsze jest to takie proste. Choć wysoka cena idzie zwykle w parze z jakością i od pewnego progu nie musimy się raczej martwić o to, że kupimy telefon nieużywalny, tak w każdej kwocie możemy trafić na wybory lepsze i gorsze. Jak w takim razie wybrać najlepszy telefon z segmentu premium i które modele są w ogóle warte uwagi? Tutaj z pomocą przychodzi nasz krótki ranking. 

Jak wybieraliśmy?


Wybraliśmy pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów powyżej 3000 zł – znajdziecie je na dalszych stronach tego poradnika. Jednemu z nich przyznaliśmy dodatkowo wyróżnienie „Wybór Redakcji”. Dlaczego zasłużył na nie ten akurat model? O tym dowiecie się z dalszej części artykułu.
W przypadku telefonów z segmentu premium kwestia opłacalności siłą rzeczy schodzi na dalszy plan. Zamiast tego w rankingu postanowiliśmy się skupić na telefonach najlepszych w danej kategorii albo oferujących unikatowe cechy, których w tańszych urządzenia po prostu nie znajdziemy. Czasem będzie chodziło o bezkompromisową jakość wykonania czy wydajność, innym razem o wyjątkową funkcjonalność, która potrafi wywrócić do góry nogami sposób, w jaki korzystamy na co dzień z telefonu.
Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.
Smartfony zostały uszeregowane w kolejności alfabetycznej. Wyjątek stanowi „Wybór Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jeśli się z nim nie zgadzacie, koniecznie zagłosujcie w ankiecie i wskażcie najlepszy Waszym zdaniem telefon powyżej 3000 zł. Zachęcamy również do komentowania – szczególnie, jeśli Wasz faworyt z jakiegoś powodu nie trafił do rankingu.
[ANKIETA:1332]

Źródło: www.telepolis.pl

Nowy smartfon Jamesa Bonda ma 4 GB RAM, ale przynajmniej jest wodoszczelny

24.09.2021 14:06

Od dawna wiadomo, iż jednym z paramentów filmu No Time To Die jest firma HMD Global. W końcu ustalono, z jakiego smartfona tym razem będzie korzystał słynny agent.

Źródło: www.benchmark.pl

Tłumaczenia - gdzie zlecić? Jak funkcjonuje biuro tłumaczeń?

23.09.2021 18:20

Biuro tłumaczeń to jeden z pomysłów na biznes, który rozważają osoby myślące o przejściu na tzw. swoje, czyli porzucenie etatu na rzecz firmy. Od pomysłu do jego realizacji mija zazwyczaj sporo czasu. Warto go wykorzystać i przyjrzeć się jak działa takie biuro, zanim podejmiemy kroki do jego założenia. O tym właśnie przeczytasz poniżej.

Tagi: JEDEC, EA, IEM
Źródło: di.com.pl

Actina – komputery do hardkorowego grania

23.09.2021 16:52

Próby poskładania zestawu komputerowego we własnym zakresie mogą się dziś okazać skrajnie trudne. Braki w podzespołach, galopujące ceny kart graficznych - w końcu: niedostatek umiejętności. Wszystko to sprawia, że gotowe zestawy PC wróciły do łask. A wśród takowych oferta Actiny wydaje się jedną z najciekawszych na rynku.

Tagi: JEDEC
Źródło: www.cdaction.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami