Wiadomości z tagiem PlayStation  RSS
inFamous kończy dziś 15 lat! Jak wspominacie wielką serię Sucker Punch Productions?

26.05.2024 17:45

PlayStation Studios ma w swoim dorobku wiele świetnych, a niestety nieaktywnych dziś IP, które to budowały potęgę takich konsol jak PlayStation 3 czy też PlayStation 4.

Źródło: www.ppe.pl

Dzień Dziecka w Gamefinity. Cały asortyment 25 zł taniej z nowym kodem rabatowym InPostPay

26.05.2024 0:24


Współpraca sklepu Gamefinity z InPostem kwitnie, bowiem udostępniono dla wszystkich bez ograniczeń nowy kod rabatowy. Tym razem możecie zaoszczędzić dodatkowe 25 zł na całym asortymencie. Skupiliśmy się jednak na pudełkowych edycjach gier na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Szczegóły oraz lista ofert w dalszej części wpisu.

Źródło: lowcygier.pl

Przegląd ofert na Monster Hunter Stories: cena, premiera, preorder. Od tego się zaczęło

25.05.2024 20:03


Już za trzy tygodnie odbędzie się premiera Monster Hunter Stories. Odnowiona wersja tytułu, który pierwotnie zadebiutował na Nintendo 3DS, 14 czerwca trafi na PC oraz konsole PlayStation i Nintendo Switch. Popularność serii gier tworzonych przez Capcom nie pozwala nam przejść obok tej premiery obojętnie, więc przygotowaliśmy dla was krótki przegląd ofert. Dowiecie się z niego o zmianach, które zaszły względem oryginału, a także poznacie, jak prezentuje się cena Monster Hunter Stories.

Źródło: lowcygier.pl

Edycja kolekcjonerska Armored Core VI Fires Of Rubicon na PlayStation 5 za 458 zł w sklepie Amazon

25.05.2024 15:09


Limitowane wydanie Armored Core VI Fires Of Rubicon zawierające m.in. steelbook, 19-centymetrową figurkę mecha i album z grafikami pojawiło się w atrakcyjnej cenie we włoskim oddziale Amazon. Specjalne wydanie tytułu FromSoftware na PlayStation 5 może być wasze za 458 zł.

Źródło: lowcygier.pl

Wyprzedaż Będę grał w grę! w Neonet. Najlepsze tanie gry pudełkowe na PS4 i PS5 do 30 zł

25.05.2024 14:11


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w internetowym sklepie Neonet, wystartowała wyprzedaż Będę grał w grę! W ramach oferty możecie wykorzystać specjalny kod zniżkowy i zakupić tanio gry na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na wydania pudełkowe do 30 zł.

Źródło: lowcygier.pl

PlayStation 6 - Czy doczekamy się fotorealistycznej grafiki?

25.05.2024 9:00

PlayStation 5 znajduje się obecnie w połowie swojego cyklu życia. Zgodnie z najnowszymi informacjami, Sony jeszcze w tym roku zapowie mocniejszą wersję konsoli aktualnej generacji, a po kilku kolejnych latach wydarzy się coś, co jest naturalną k...

Źródło: www.ppe.pl

Ghost of Tsushima znowu zachwyca? Kolejny udany port PlayStation

25.05.2024 9:00

Ghost of Tsushima wyszło w wersji na PC. Jak działa ten port? Czy warto się nim zainteresować? A może jest niewypałem? Przekonajcie się sami!

Źródło: www.tabletowo.pl

Sony Pulse Elite - test słuchawek nie tylko do PlayStation 5

24.05.2024 16:29

Kilka tygodni temu do naszej redakcji na testy wpadły nowe słuchawki od Sony. Choć są one dość uniwersalne, to jednak stworzono je przede wszystkim z myślą o graniu na PS5. Jak sprawdzają się podczas codziennego użytkowania?Czymże byłby test sprzętu bez porównania go z poprzednikiem? No właśnie. Dlatego zdecydowałem się zestawić Pluse Elite z poprzednimi słuchawkami do PS5 – Pulse 3D, z którymi na co dzień spędzam czas. Nie od dziś wiadomo, że nowe (czyt. droższe) nie musi być lepsze. Nowy (droższy!) model słuchawek wyposażony jest...

Źródło: naekranie.pl

Sony celuje w różnorodność. Przejęcia odgrywają tu kluczową rolę

24.05.2024 16:29

Przejęcia w ramach PlayStation Studios i całego Sony mają ogromny wpływ na kierunek wyznaczony przez korporację. Japończycy chcą w dalszym ciągu dbać o różnorodność.

Źródło: www.ppe.pl

reklama