Wiadomości z tagiem NAS  RSS
Jaki prezent na Dzień Dziecka? Koniecznie sprawdź te oferty i promocje

29.05.2023 10:10

Już za kilka dni święto naszych pociech. Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnego prezentu, Media Expert przedstawia propozycje na każdą kieszeń. Spraw swojemu dziecku prezent marzeń bez obaw o budżet.

Tagi: WD, EA, NAS
Źródło: pcworld.pl

Jak znaleźć idealny smartfon do aplikacji rozrywkowych?

29.05.2023 9:47


Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez komputera, tableta, a już tym bardziej telefonu komórkowego. Smartfon otwiera przed każdym z nas szereg możliwości, tym bardziej, że obecnie większość dziedzin przeniosła się już do strefy online. Pojawia się więc pytanie, w jaki sposób znaleźć smartfon, który spełni wszystkie nasze potrzeby? Przyjrzyjmy się temu z bliska! 

Tagi: iOS, EA, Smartfon, NAS
Źródło: www.telix.pl

Samsung wprowadza linię monitorów Smart 2023

29.05.2023 9:00


Nowe portfolio monitorów Smart marki Samsung oferuje rozwiązania maksymalizujące produktywność oraz zapewnia lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Firma Samsung ogłosiła globalną premierę linii monitorów Smart na rok 2023[1]. Monitory M8, M7 i M5 (modele: M80C, M70C, M50C) umożliwiają dostosowanie ich funkcji do potrzeb użytkowników podczas oglądania filmów, grania i codziennej pracy. – Wprowadzając naszą

Źródło: www.telix.pl

Wobbledogs

29.05.2023 8:27


Gdy byłem dzieckiem jedną z najpopularniejszych zabawek było Tamagotchi. Jajeczko skrywało w sobie zwierzątko, którym należało się opiekować. Ten prosty pomysł zawojował świat i przez jakiś czas był hitem na niespotykaną skalę. Pózniej wszyscy zapomnieliśmy o naszych wirtualnych pupilach i Tamagotchi praktycznie wyparowało z Ziemi. Nie oznacza to, że sam pomysł został kompletnie zapomniany. Od czasu do czasu pojawiają się gry w duchu Tamagotchi. Jedną z nich jest Wobbledogs. Czy warto zainteresować się tym tytułem? Może szedł on na psy?

Tagi: JEDEC, IEM, NAS
Źródło: gameplay.pl

Play ma ambitne plany w Polsce. Chce nadać tempa digitalizacji kraju

29.05.2023 6:01

Otwieranie naszych inwestycji na innych operatorów w dłuższej perspektywie jest opłacalne - przekonuje w rozmowie z WNP.PL Jean Marc Harion, prezes Play.

Tagi: Play, Opera, EA, NAS
Źródło: www.wnp.pl

Bariery inwestycyjne dla budowy sieci ruchomych – temat wiecznie żywy

29.05.2023 0:00


Choć w minionych latach nastąpił szereg zmian legislacyjnych służących częściowemu usprawnieniu budowy infrastruktury sieci ruchomych, proces budowy i modernizacji stacji bazowych telefonii komórkowej nadal (pod kątem administracyjno-prawnym) nie należy do łatwych i krótkotrwałych. Wręcz przeciwnie - pisze Michał Ciach. Czy rzeczywiście proces budowy infrastruktury o dość powtarzalnym i masowym charakterze musi trwać kilkanaście miesięcy, a w "rekordowych" przypadkach zajmować nawet kilka lat?

Tagi: CES, NAS
Źródło: www.telko.in

FUBAR (2023) - recenzja serialu [Netflix]. Pierwszy serial ze Schwarzeneggerem!

28.05.2023 20:01

Luke Brunner zamierza przejść na emeryturę po przepracowaniu większej części swojego życia jako agent CIA. Zanim to nastąpi, musi udać się na jedną, ostatnią misję aby wydostać z gniazda węży zdekonspirowaną agentkę. Nie spodziewa się...

Tagi: Netflix, UKE, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Recenzja vivo X90 Pro. Niesłusznie niedoceniany

28.05.2023 13:30

vivo X90 Pro to model będący następcą udanego X80 Pro, który mógł się podobać. Jak jest w przypadku najnowszego modelu, który ma między innymi słabszy procesor?

Tagi: CES, NAS
Źródło: www.tabletowo.pl

Recenzja vivo X90 Pro. Niesłusznie niedoceniany

28.05.2023 13:30

vivo X90 Pro to model będący następcą udanego X80 Pro, który mógł się podobać. Jak jest w przypadku najnowszego modelu, który ma między innymi słabszy procesor?

Tagi: CES, NAS
Źródło: www.tabletowo.pl

reklama
Kontakt z nami