Wiadomości z tagiem Polska  RSS
Piotr Nowak: nie chcemy budować rakiet, chcemy budować nowe technologie

20.01.2022 9:43

Resort rozwoju chce postawić na sektor kosmiczny. - Jest to gałąź gospodarki, która dynamicznie się rozwija. Nie chcemy budować rakiet, w tej dziedzinie świat jest w zupełnie innym miejscu. Chcemy budować nowe technologie – tu polskie firmy mają szansę udziału w wyścigu – mówił podczas EEC Trends Piotr Nowak, minister rozwoju i technologii.

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Temu komunikatorowi Pegasus nie straszny. To nie Messenger ani WhatsApp

19.01.2022 16:51

W ostatnich tygodniach Pegasus nie schodzi z pierwszych stron zarówno mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Twórcy tego (polskiego!) komunikatora twierdzą, że jemu ten system inwigilacji jest niestraszny. Trzeba jednak zapłacić za jego używanie. Temu komunikatorowi Pegasus nie straszny Informacja jest dziś bronią znacznie bardziej niebezpieczną niż klasyczna amunicja – kto ma do niej dostęp, ten ma dużą przewagę. Cała Polska żyje doniesieniami na temat Pegasusa, mimo że (przynajmniej teoretycznie) przeciętny Pan Kowalski i Pani Kowalska raczej nie mają powodów, aby […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Zostań programistką – Ericsson szkoli i zatrudnia

19.01.2022 16:00


„For us IT’s possible” to projekt rekrutacyjno-szkoleniowy, mający na celu wzmocnienie pozycji kobiet w zespołach IT Ericsson Polska. W ramach dofinansowanego kursu, trenerzy i trenerki z Software Development Academy wyszkolą i przygotują do pracy w centrach R&D światowego giganta grupę programistek. Aplikacje zbierane są do 20 lutego.

Źródło: www.telix.pl

Były szef Travelist i Booking na Polskę dołącza do Nocowanie.pl

18.01.2022 20:39

Do zespołu Nocowanie.pl (Wirtualna Polska Holding) dołączył Jakub Bączykowski, menadżer z wieloletnim doświadczeniem pracy w branży turystycznej. W lubelskiej firmie objął nowo utworzone stanowisko szefa rozwoju biznesu (head of business developement). Jego zadania będą wiązały się głównie z rozwojem bazy klientów Nocowanie.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Robimy postępy w robotyzacji, ale sąsiedzi i tak są lepsi

18.01.2022 17:01

Gęstość robotyzacji w przemyśle w Polsce stale rośnie, ale ogólny poziom nadal utrzymuje się na dość niskim poziomie 52 robotów na 10 000 pracowników (Słowacja – 175, Czechy – 162, Węgry – 120, Rumunia – 28). Polska ostatnio wyróżnia się na tle świata solidnym wzrostem tego parametru.

Źródło: www.wnp.pl

Nowy rzecznik i zmiany organizacyjne – Poczta Polska wzmacnia obszar komunikacji i stawia na promocję marki

18.01.2022 10:00


Największa firma logistyczna w Polsce ogłosiła zmiany, jakie wprowadziła w obszarze komunikacji i marketingu z początkiem bieżącego roku. Nowym rzecznikiem prasowym Poczty Polskiej został Daniel Witowski. Justyna Siwek, która dotychczas pełniła tę funkcję, zostaje w spółce. Będzie odpowiadać za połączony Dział Komunikacji – wewnętrznej i zewnętrznej.

Źródło: www.telix.pl

UOKiK wszczął postępowanie przeciwko UPC Polska ws. wysokich kosztów rozwiązania umowy

18.01.2022 9:39

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął postępowanie przeciwko operatorowi telewizji kablowej UPC Polska. Chodzi o wysokie kosztu rozwiązania umowy przed jej zakończeniem – poinformował urząd antymonopolowy we wtorek.

Źródło: www.wnp.pl

T-Mobile w Polsce ma być bardziej troskliwy

18.01.2022 0:00


Naszym nowym podejściem zawalczymy o serca klientów - zapowiada zarząd T-Mobile Polska. Czy 2022 r. będzie punktem zwrotym dla operatora, który mimo ogromnego potencjału międzynarodowej grupy telekomunikacyjnej, do której należy, w Polsce od lat musi ustępować pola głównym konkurentom?"Nieograniczone doświadczenie", "Maksymalna prostota" i "Angażująca lojalność" - to hasła operatora na ten rok.

Źródło: www.telko.in

Od dzisiaj w Lidlu głośniki bezprzewodowe w niskiej cenie!

17.01.2022 16:09

W ofercie Lidl Polska pojawiły się głośniki bezprzewodowe Bluetooth w trzech modnych kolorach.

Źródło: pcworld.pl

Od dzisiaj w Lidlu głośniki bezprzewodowe w niskiej cenie!

17.01.2022 16:09

W ofercie Lidl Polska pojawiły się głośniki bezprzewodowe Bluetooth w trzech modnych kolorach.

Źródło: pcworld.pl

reklama
Kontakt z nami