Wiadomości z tagiem Polska  RSS
Firma Actina oficjalnym sponsorem i partnerem technologicznym esportowej Kadry Narodowej

19.10.2019 15:27

Actina wspiera polską scenę esportową.

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: www.gram.pl

Polska gola! PZPN uruchomił Bibliotekę Piłkarstwa Polskiego

19.10.2019 14:35


Biblioteka Piłkarstwa Polskiego ma być docelowo miejscem, gdzie znajdą się nagrania wszystkich meczów reprezentacji polski oraz największe hity klubów Ekstraklasy. Serwis "Łączy nas piłka" już wystartował. Aby z niego skorzystać, wystarczy się zarejestrować.

Tagi: Polsat, NAS, Polska
Źródło: www.chip.pl

Pudelek.pl z nowym cyklem "Poznaj mojego psa", organizuje zbiórkę charytatywną dla psów na łańcuchu

18.10.2019 20:46

W piątek, 18 października br. wystartuje nowy program serwisu Pudelek.pl (Wirtualna Polska Media), w którym gwiazdy będą prezentować swoich czworonogów. W pierwszym odcinku wystąpi Małgorzata Rozenek-Majdan. Format powstaje w ramach akcji #zerwijmyłańcuchy, która zachęca do pomocy, potrzebującym jej psom.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Za mało atutów, by Polska była doliną krzemową, ale hubem technologicznym – tak

18.10.2019 16:45

Dynamicznie rosną i są w komfortowej sytuacji, mogąc samodzielnie finansować dalszy rozwój oraz inwestować w R&D. Eksportują większość swoich usług, konkurując jakością usług, a nie ceną. Obawiają się jednak zagrożenia ze strony firm z „tańszych” krajów Europy Środkowej i Wschodniej. To niektóre wnioski z debaty firm programistycznych sektora MŚP, podczas konferencji Organizacji Pracodawców Usług IT (ang. Software Development Association Poland - SoDA), odbywającej się w trakcie 9. Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach.

Tagi: ATI, iOS, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Minecraft Earth: Dziś rusza Early Access, chociaż tylko w dwóch krajach na świecie [WIDEO]

18.10.2019 13:19


Zgadujcie: jest wśród nich Polska czy nie.

Źródło: www.cdaction.pl

700 MHz: kto pójdzie do sauny z Rosjanami?

18.10.2019 0:00


Zbliża się światowa konferencja radiokomunikacyjna WRC-2019, podczas której członkowie ITU będą się targowali o interesy poszczególnych państw należących do organizacji. Byłoby dziwne, gdyby Polska nie próbowała przy tym załatwić swoich spraw, na co krajowy rynek telko bardzo liczy. I podpowiada niestandardowe metody.

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: www.telko.in

Wirtualna Polska będzie mieć radio na multipleksie DAB+

17.10.2019 21:33

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła jedno z postępowań na koncesje w Tarnowie. Konkurs dotyczył częstotliwości na multipleksie DAB+. Nadawać na nim będzie m.in. radio Open FM stworzone przez Wirtualną Polskę.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polska liderem rozwoju firm technologicznych

17.10.2019 21:12

Wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej jedną piątą miejsc zajmują spółki z Polski - wynika z najnowszego rankingu „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”. Dynamika wzrostu przychodów wszystkich firm z rankingu wzrosła w cztery lata o 1129 proc.

Tagi: ZTE, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Ikar. Legenda Mietka Kosza – recenzja filmu. Daleko od słońca

17.10.2019 21:00

Maciej Pieprzyca to bez dwóch zdań jeden z ciekawszych polskich reżyserów. Zarówno Chce się żyć, jak i Jestem mordercą to filmy, które wywołały we mnie spore emocje i na dłużej zapadły w pamięć. Spodziewałem się więc, że jego kolejna produkcja, czyli Ikar. Legenda Mietka Kosza, również pozwoli mi w ciekawy sposób spędzić czas w kinie. Udało się?

Źródło: ppe.pl

reklama
Kontakt z nami