Mapy internetowe  RSS
Krowa, która w VR mało ryczy, dużo mleka daje – Ping Tygodniowy #11Wczoraj, czyli 14 maja pojawił się najnowszy odcinek podcastu, w którym gadaliśmy o serii Doom. Wiem, nigdy nie wspominałem o tym w Pingu Tygodniowym, ale ej, musi być ten pierwszy raz, bo odcinek naprawdę nam się udał. Z kolei w aktualnym Pingu (już jedenastym!) między innymi zobaczycie jak niesamowicie mogą wyglądać Mapy Google i dowiecie […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

Od teraz Mapy Google pokazujÄ… alerty o silnych burzachTo raczej nowość w Mapach Google. Napisałem raczej, bo jeszcze wczoraj tego nie widziałem. A z map korzystam codziennie, czasami otwierając je po kilkanaście razy na dzień. Zatem, najnowsza zmiana w mapach jest taka, że wyświetlają ostrzeżenia o załamaniach pogodowych. Silne burze w Mapach Google Jeśli jeszcze tego nie widzieliście to włączcie Mapy Google na […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

Mapy Google z trybem AR. Już niedługo będziemy nawigować ze smartfonem przed nosem, dosłownieJestem pewien, że większość z was do nawigowania używa Map Google, niezależenie czy jest to jazda samochodem czy piesza wyprawa. Ja sam używam tej aplikacji niemal codziennie razem z Yanosikiem, który podpowiada mi czy gdzieś na trasie „suszą”. Nie śledzę z zapałem wszystkich nowości, które pojawiają się w mapach od Google, ale tą wykorzystującą rozszerzoną […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

Teraz w Google Maps zobaczysz jakie udogodnienia oferujÄ… hoteleGoogle Maps, czyli w Polsce znane po prostu jako Mapy Google, to ten skrawek Internetu, z którego korzysta chyba każdy. Nawet użytkownicy iOS często przerzucają się na alternatywę oferowaną przez giganta z Mountain View i… wcale im się nie dziwię. Jest to po prostu świetna usługa, wspierana przez świetną aplikację na smartfon, która od czasu […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

Aktualizacja Google Maps wprowadza trzy istotne funkcje, z których na pewno skorzystaszNiemal z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, że zdecydowana większość użytkowników-kierowców chociaż raz korzystała z Google Maps. Ba, wielu z nich korzysta z map Google znacznie częściej i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że u niektórych zastąpiły one klasyczną nawigację. Sam korzystam z tej usługi w czasie wyznaczania tras rowerowych i uważam, że pod wieloma aspektami te mapy są bezkonkurencyjne. Teraz Mapy Google otrzymują […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

Lepsze zdjęcia satelitarne dla Google EarthJestem w stanie z niemal stuprocentową pewnością powiedzieć, że większość z Was korzysta z usług Google Earth lub Google Maps. Być może jako nawigacji, być może do spacerowania uliczkami dowolnego miasta za pomocą Street View. Domyślam się także, że dla wielu osób zdjęcia satelitarne są bardzo ważne. Na szczęście już niedługo otrzymają one całkiem sporą […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

Google Maps dla narciarzyMapy Google odgrywają ważną rolę w życiu każdego z Nas. Nawet jeśli nie posiadamy smartfona to korzystamy z nich na komputerze. Dobrze wiemy, że wszystkie nowinki wprowadzone do tej usługi/aplikacji mają miejsce w Stanach Zjednoczonych. W niedługiej przyszłości jednak pojawiają się one i u Nas. Tym razem portal The Verge informuje o dodaniu kolejnych 38 […] pochodzi ze strony .

Źródło: galaktyczny.pl

reklama
reklama


Amazon

 

AMD

 

Android

 

API

 

Apple

 

ARM

 

ATI

 

Benchmark

 

Blik

 

CES

 

EA

 

ERP

 

Google

 

HIS

 

IEM

 

IKO

 

Intel

 

iOS

 

iPhone

 

ISA

 

JEDEC

 

Laptop

 

LG

 

Microsoft

 

Monitor

 

NAS

 

NEC

 

Netflix

 

Nintendo

 

OCZ

 

Opera

 

Play

 

PlayStation

 

Plus

 

Polska

 

Promocja

 

PS4

 

Razer

 

Samsung

 

Smartfon

 

Sony

 

Steam

 

Tegra

 

Telewizor

 

WD

 

Windows

 

Wirus

 

Xbox One

 

Xiaomi

 

ZTE