Wiadomości z tagiem NEC  RSS
Firma KBJ S.A. przejęła spółkę BTech

06.12.2023 15:07

Notowany na NewConnect integrator systemów IT produkowanych przez koncern SAP SE, z sukcesem sfinalizował przejęcie BTech sp. z o.o. Sąd zarejestrował bowiem połączenie obu firm, co ostatecznie zakończyło cały proces. Przypomnijmy, że istniejący od 2007 roku BTech specjalizuje się w usługach programistycznych dla użytkowników systemów ERP: SAP ECC i S/4HANA oraz ich integracji z oprogramowaniem …

Tagi: CES, NEC, Tegra, IEM, ERP
Źródło: itwiz.pl

Assassin’s Creed Syndicate na PC za darmo! Ostatnie godziny na odbiór gry na stronie Ubisoftu

06.12.2023 8:37


Łowcy, mamy dla Was świetną informację! Na stronie Ubisoftu możecie odebrać jeszcze przez kilka godzin Assassin’s Creed Syndicate za darmo. Pecetowe wydanie gry zostanie przypisane do konta po zalogowaniu do Ubisoft Connect.

Tagi: ARM, NEC, Ubisoft, ISA
Źródło: lowcygier.pl

Prawie 40 proc. nastolatków doświadczyło wyzwisk w internecie

05.12.2023 20:53

Niemal 40 proc. nastolatków doświadczyło wyzwisk w sieci, a co czwarty (25 proc.) deklaruje, że był ośmieszany i/lub poniżany. Najczęściej wskazywanym przez nastolatki powodem przemocy online jest wygląd fizyczny (51 proc.) - wynika z najnowszego badania NASK "Nastolatki 3.0".

Tagi: NEC, IEM, NAS, NASK
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zwiastun GTA 6 już dostępny! Wyczekiwana od dekady gra z przybliżoną datą premiery

05.12.2023 0:28


Zgodnie z przeciekami Grand Theft Auto VI przeniesie nas do słonecznego Vice City! Przedwczesna zapowiedź GTA 6 (trailer wyciekł, dlatego też R* zdecydował się ujawnić go przed czasem) nie okazała się raczej zaskoczeniem dla wszystkich, którzy od wielu miesięcy przyglądali się każdej, nawet najdrobniejszej plotce, w tym wielkiemu wyciekowi z zeszłego roku. Teraz jednak pora już porzucić przypuszczenia, gdyż maszyna marketingowa ruszyła na całego. Znamy już przybliżoną datę premiery GTA 6, a kolejne miesiące przyniosą nam zapewne szereg kolejnych ciekawych informacji.

Źródło: lowcygier.pl

Obiecująca technologia. Organiczne panele słoneczne mają potencjał

04.12.2023 11:35

Fotowoltaika jest technologicznym sektorem, w którym rozwój następuje dość szybko, choć można czasem odnieść wrażenie, że naukowcy dotarli już do sufitu. Wtedy jednak pojawiają się nowe koncepcje lub wyniki, pozwalające odkryć nowy potencjał. Tak jest i tym razem.

Tagi: NEC, NAS, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Kobiety są głównym celem nienawiści w internecie

30.11.2023 20:51

Kobiety są głównym celem nienawiści w internecie, w tym wulgarnego języka, molestowania i przemocy seksualnej - wynika z ogłoszonego w środę raportu Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA).

Tagi: LG, NEC
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS - recenzja gry

30.11.2023 12:17

Kilka kroków do przodu i kilka wstecz – oto NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS. to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk od studia CyberConnect2, które ma na koncie także inne produkcje na podstawie znanych i lubianych anime. Mogłoby się wydawać, że przy tak bogatym portfolio formuła rozgrywki zostanie dopracowana do perfekcji, ale niestety w tym przypadku tak nie jest i w najnowszej...

Tagi: NEC
Źródło: naekranie.pl

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i... Godzilla w Hyrule. Film stworzony przez gracza zaskakuje

30.11.2023 11:44

To kolejny dowód na to, jak wielkie możliwości daje system budowania w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. nie oferuje może takiej swobody, jak Minecraft i inne, podobne produkcje, ale mimo tego kreatywność graczy potrafi zaskoczyć. Świetnym tego przykładem jest film stworzony przez użytkownika o pseudonimie sumoguri2323, który postanowił przygotować krótką scenę inspirowaną Godzillą. W tym celu wykorzystał on system budowania w grze, by stworzyć zarówno...

Tagi: NEC, OCZ, Minecraft, EA
Źródło: naekranie.pl

W internecie sprzedaje ok. 44 proc. małych i średnich firm handlowo-usługowych

29.11.2023 20:50

Sprzedażą w internecie zaczyna interesować się coraz więcej firm z branży handlowo-usługowej; usługi online oferuje prawie 44 proc. ankietowanych - wynika z raportu „Płatności bezgotówkowe w polskich MŚP”. Ponad połowa firm wciąż tego nie robi - dodano.

Tagi: NEC
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Assassin's Creed Syndicate na PC za darmo. Ubisoft rozdaje grę

28.11.2023 12:12

Gracze PC mogą odebrać za darmo Assassin's Creed Syndicate, czyli produkcję z 2015 roku opowiadającej o zmaganiach asasynów i templariuszy w Londynie.Ubisoft przygotował prezent dla graczy i zdecydował się udostępnić za darmo na PC. Wszyscy zainteresowani tym tytułem mogą bezpłatnie przypisać go do swojego konta Ubisoft Connect. Wystarczy jedynie udać się pod ten adres przed 6 grudnia, godziną 14:00 i zalogować się, by móc odebrać tę produkcję. Później będzie można...

Tagi: ARM, NEC, Ubisoft, ISA
Źródło: naekranie.pl

reklama