Wiadomości z tagiem NEC  RSS
Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją - dlaczego warto je kupić

21.04.2024 12:31

Czy wiesz, jak ważna jest ochrona oczu przed promieniowaniem UV? Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to nie tylko moda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Jak działają i dlaczego warto je nosić? Przeczytaj i dowiedz się, jak zabezpieczyć swój wzrok.

Tagi: NEC, OCZ, IEM
Źródło: di.com.pl

Gdzie kupić tani PlayStation Plus Essential? 12-miesięczny abonament Sony PS+ od 249,90 zł

19.04.2024 13:18


Cena PS+ poszybowała w górę, głównie przez premierę PlayStation, wprowadzenie planu Premium i Extra oraz inflację, niemniej… Graczu, jeśli chcesz zakupić tani PlayStation Plus, dobrze trafiłeś ? W PlayStation Store za roczny abonament PS+ Essential należy zapłacić (niestety, rzadko kiedy w oficjalnej dystrybucji pojawia się promocja na 12 miesięcy PlayStation Plus Essential), zaś miesiąc abonamentu kosztuje . Na szczęście sklep PlayStation nie ma wyłączności na dystrybucję abonamentu PS+ i w Internecie znaleźć można sporo o wiele korzystniejszych ofert – roczna subskrypcja Sony dostępna jest już od 249,90 zł. ?

Źródło: lowcygier.pl

Za nami kolejny debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

19.04.2024 11:53

W piątek (19 kwietnia) na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutowała spółka Woodpecker. Debiut był jednak jedynie przeniesieniem notowań z rynku NewConnect, któremu nie towarzyszyła emisja akcji.

Tagi: API, NEC, IEM
Źródło: www.wnp.pl

Procesor w PlayStation 5 Pro otrzyma drobne usprawnienia. Czy jego wydajność może zaskoczyć?

18.04.2024 14:07

Temat PlayStation 5 Pro ekscytuje graczy z całego świata. Regularnie pojawiają się nowe przecieki w internecie, które sugerują kolejne rozwiązania w samej specyfikacji. Teraz jednak redakcja Digital Foundry postanowiła przeanalizować wydajnoś�...

Źródło: www.ppe.pl

Orlen buduje elektrownię słoneczną. Gigant przejęty od Brytyjczyków

18.04.2024 13:37

Orlen zajmie się budową farmy fotowoltaicznej w gminie Kotla na Dolnym Śląsku. Projekt został przejęty od brytyjskiego przedsiębiorstwa Lightsource bp. Elektrownia słoneczna będzie w stanie zasilić nawet 60 tys. gospodarstw domowych.

Tagi: ARM, NEC, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Uran i Neptun mogą być innymi planetami niż sądzimy

18.04.2024 0:02

Lodowe giganty jak zwykle nazywamy Urana i Neptuna, to najmniej poznane planety Układu Słonecznego. Osobiście odwiedził je przelotnie jedynie Voyager 2 ponad 30 lat temu. I jak się okazuje, możemy znać je w jeszcze mniejszym stopniu niż dotychczas sądzono.

Źródło: www.benchmark.pl

224 miliony Samsung Smart TV w Internecie

17.04.2024 16:00


Samsung jako jedna z pierwszych firm na świecie zapoczątkowała w 2014r. proces podłączania Internetu do telewizorów. Obecnie na całym globie według wewnętrznych danych jest 224 milionów aktywnych urządzeń Samsung Smart TV podłączonych do sieci, co stanowi ponad 63% wszystkich aktywowanych choć raz telewizorów Samsung z dostępem do Internetu. W Polsce w lutym br. prawie 3

Źródło: www.telix.pl

ISS na tle tarczy słonecznej na filmie 35 mm

16.04.2024 10:52

Astrofotografia to wyjątkowo trudna technicznie dziedzina fotografii, ale Jason De Freitas postanowił podnieść poprzeczkę i dodatkowo skomplikować sprawę - Postawił sobie za cel uchwycić tranzyt Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na tle tarczy słonecznej na taśmie filmu światłoczułego małoobrazkowego. I udało mu się to. Co więcej, stał się oficjalnie pierwszą osobą na świecie, której się to udało.

Tagi: NEC, OCZ, IKO
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Większość Polaków nie słyszała o nowych zasadach handlu w internecie

15.04.2024 20:05

Aż 58 proc. Polaków nie słyszała o regulacji DAC7, regulującej zbieranie i przesyłanie do urzędów skarbowych informacji o niektórych transakcjach sprzedażowych w e-commerce – wynika z danych Instytutu Badań Pollster.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czy można dziś prowadzić biznes bez posiadania strony internetowej?

15.04.2024 16:16


Internet stał się nieodłącznym elementem codziennego życia, przez co rola stron internetowych w prowadzeniu biznesu nabrała nowego znaczenia. Strony internetowe są nie tylko wizytówką firmy w sieci, ale również kluczowym narzędziem marketingowym i sprzedażowym, które może znacząco wpływać na sukces komercyjny. Wobec tego nasuwa się pytanie: czy w dzisiejszych czasach można skutecznie prowadzić biznes bez obecności w Internecie?

Tagi: CES, NEC, IEM, NAS
Źródło: www.telix.pl

reklama