Wiadomości z tagiem NEC  RSS
Problemy z nękaniem kobiet w społeczności graczy. Sky Broadband publikuje wyniki badań

28.05.2023 8:30

Coraz większa liczba kobiet boryka się z nadużyciami w Internecie. Gamerki i streamerki otrzymują między innymi komentarze i wiadomości o charakterze seksualnym i doświadczają przemocy werbalnej online. Sky News postanowiło nagłośnić temat, w celu zwalczania problemu.

Tagi: NEC, EA, IEM, Blik
Źródło: gamesguru.pl

EcoFlow DELTA 2 Max zaprezentowana jako nowa przenośna elektrownia o 10-letniej żywotności

28.05.2023 3:03

EcoFlow zapewnia, że jego najnowszy przenośny generator DELTA 2 Max może "zasilać każdego dnia przez 10 lat" dzięki trwałym akumulatorom LFP. Są one przystosowane do zasilania prądem przemiennym o mocy do 2400 W, co w niektórych przypadkach pozwala na zasilanie nawet dużych urządzeń przez większą część dnia. 2 Max jest również w stanie korzystać z prądu przemiennego i energii słonecznej w tym samym czasie, zapewniając szybki czas ładowania 0-80%.

Tagi: NEC
Źródło: www.notebookcheck.pl

Minecraft: Trails & Tales z datą premiery! Wiemy kiedy zadebiutuje aktualizacja 1.20

27.05.2023 19:45

Minecraft wciąż rośnie w siłę i ponownie zabierze nas na niezapomnianą przygodę z nowymi lokacjami, przedmiotami, zwierzętami i masą świeżych atrakcji. Poznaliśmy datę premiery darmowej aktualizacji 1.20, znanej też jako Minecraft: Trails ...

Tagi: ARM, NEC, Minecraft, IEM, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Hot Wheels Unleashed 2 rzeczywiście powstaje? W Internecie zaczął krążyć tytuł nadchodzącej odsłony

27.05.2023 15:30

Hot Wheels Unleashed, które ujrzało światło dzienne we wrześniu 2021 roku, spotkało się z naprawdę niezłym przyjęciem. Nie było na pewno idealnie, a w wielu aspektach wyczekujący fani zderzyli się niestety z rozczarowaniem, ale mimo wszystk...

Tagi: NEC, WD, EA, IEM
Źródło: www.ppe.pl

DJI Air 3: wyciekły szczegóły i wczesne wideo nowego drona

27.05.2023 4:47

W Internecie pojawiły się wczesne oznaki DJI Air 3, który ma być kolejnym dronem firmy o wadze poniżej 500 g. Pojawiły się nie tylko zdjęcia DJI Air 3, ale także krótki film przedstawiający jednostkę beta.

Tagi: NEC, Dron
Źródło: www.notebookcheck.pl

Acer Connect Vero W6m to nowy, "przyjazny dla środowiska" router mesh Wi-Fi 6E

27.05.2023 4:47

Computex 2023 | Firma Acer zaprezentowała nowy Connect Vero W6m jako nowy sposób na wprowadzenie Wi-Fi 6E do domu lub miejsca pracy w "ekologicznym" pakiecie. Jednostki systemu siatkowego są wykończone tworzywami sztucznymi pochodzącymi z recyklingu, a także są wysyłane przy użyciu papieru z recyklingu. Niemniej jednak są one oceniane jako zapewniające transfer do 7,8 gigabitów na sekundę (Gb/s) przez trójzakresowe Wi-Fi.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Sztuczna inteligencja wspomoże moderatorów w blokowaniu nielegalnych treści w internecie

26.05.2023 20:56

Bazujący na sztucznej inteligencji program, przygotowany przez polskich naukowców, pomoże w pracy moderatorom, którzy czyszczą internet z nielegalnych treści. Program ma rozpoznawać wideo, obrazy i teksty o charakterze pedofilskim.

Tagi: Intel, NEC
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wczesne szczegóły OnePlus 12 pojawiają się wraz ze Snapdragonem 8 Gen 3 i aktualizacjami aparatu

26.05.2023 5:51

Szczegóły dotyczące prototypu inżynieryjnego OnePlus 12 pojawiły się w Internecie dzięki uprzejmości znanego przecieku. Podobno OnePlus celuje w ulepszenia aparatu dla swojego flagowca nowej generacji, a także przyjęcie przyszłego chipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Zysk technologicznej spółki Sedivio wzrósł trzykrotnie

25.05.2023 18:22

Notowana na New Connect technologiczna spółka Sedivio opublikowała raport za 2022 rok. Przychody spółki wzrosły o ok. 80 proc. w stosunku do poprzedniego roku, a zysk netto urósł trzykrotnie.

Tagi: NEC, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Netflix blokuje współdzielenie konta. Uwaga na podejrzanie tanie oferty

25.05.2023 15:24

Netflix oficjalnie poinformował użytkowników o braku możliwości współdzielenia konta z osobami spoza gospodarstwa domowego. Już teraz część współużytkowników szuka rozwiązania w darknecie i nielegalnych ogłoszeniach z tanią subskrypcją. To zagrożenie - uczulają eksperci.

Tagi: Netflix, NEC
Źródło: www.wnp.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami