Wiadomości z tagiem Wirus  RSS
Epigenetyka a ciężkość przebiegu COVID...

21.05.2022 6:25

Wirus SARS-CoV-2 ma zdolność szybkiego indukowania w komórkach krwi człowieka istotnych zmian epigenetycznych, od których może zależeć ciężkość przebiegu COVID-19 - dowiedli naukowcy z międzynarodowej grupy badawczej, koordynowanej z Polski.

Tagi: Wirus
Źródło: www.wnp.pl

Polubiliście tanie Raid Passy w Pokemon Go? No to macie problem

20.05.2022 17:40

W trakcie pandemii Niantic miało nie lada problem. Ludzkość pozamykano w domach, co nie do końca zgrywało się ze sposobem rozgrywki oferowanym przez ich tytuły. Potrzebne były zmiany. Łapanie Pokemonów a koronawirus W trakcie globalnej pandemii COVID-19 użytkownicy uzyskali dłuższy czas działania Incensa, zwiększono im też maksymalną liczbę noszonych w ekwipunku prezentów, a w ciągu 24 godzin mogli również otworzyć więcej podarunków od innych graczy. Ponadto odległość, z jakiej mogliśmy wejść w interakcje z PokeStopami lub Gymami, także uległa powiększeniu. […]

Tagi: Wirus, NSA
Źródło: www.tabletowo.pl

2 tys. zweryfikowanych fake newsów w ciągu ponad dwóch lat

19.05.2022 16:56

Przez ponad dwa lata działalności zespół #FakeHunter zweryfikował 2 tys. fake newsów. Fałszywe informacje publikowane w sieci dotyczyły głównie tematyki: geopolitycznej, szczepionek, koronawirusa, telekomunikacji i finansów.

Tagi: Wirus, Blik, IKO
Źródło: di.com.pl

Co czwarty Polak nie czuje się w sieci bezpiecznie

13.05.2022 17:19


27% użytkowników Internetu deklaruje, że ma obawy związane z korzystaniem z sieci. Jednocześnie tyle samo procent nie posiada antywirusa na swoim komputerze.

Tagi: OCZ, Wirus, IEM
Źródło: www.telix.pl

Bill Gates zakażony koronawirusem

11.05.2022 6:49

Współzałożyciel Microsoftu, miliarder i filantrop Bill Gates poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

Źródło: www.wnp.pl

Najlepszy darmowy antywirus dla Androida [RANKING]

10.05.2022 13:28

Urządzenia mobilne są zagrożone atakami tak samo, jak desktopy czy laptopy. Dlatego konieczny jest antywirus - ale czy koniecznie musimy za niego płacić? Oto cztery dobre, bezpłatne propozycje dla każdego.

Źródło: www.pcworld.pl

Polskie firmy w drugim roku pandemii, czyli nowe wyzwania zastępują stare – Raport EY

10.05.2022 10:30


Wyniki drugiej edycji raportu EY – Przedsiębiorstwa w Polsce wobec pandemii COVID-19 – wskazują, że pomimo obiektywnej poprawy sytuacji gospodarczej – widocznej w danych makroekonomicznych – na koniec drugiego roku zmagań z koronawirusem firmy oceniały swoją sytuację dość pesymistycznie.

Tagi: OCZ, Wirus
Źródło: www.telix.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami