Wiadomości z tagiem Intel  RSS
Żryj gruz, a pizzę piecz z klejem. To tylko niektóre porady sztucznej inteligencji Google

26.05.2024 19:16

Któż by się tego spodziewał? Sztuczna inteligencja Google jest zdania, że jedzenie kamieni i używanie kleju w pizzy to świetne pomysły.

Tagi: Google, Intel
Źródło: www.tabletowo.pl

TOP 5 rzeczy, do jakich można wykorzystać sztuczną inteligencję!

26.05.2024 12:17

Do czego można wykorzystać sztuczną inteligencję? Praktycznie do wszystkiego, parafrazując tekst z kultowego polskiego filmu! Sprawdziłem to dla was i przygotowałem listę czynności, w których AI pomoże każdemu z nas!

Źródło: www.benchmark.pl

Horowitz: SI może zagrażać prawdziwej sztuce

25.05.2024 20:59

Przerażające i tworzące wielkie zagrożenia – tak wykorzystywanie sztucznej inteligencji (SI) do tworzenia obrazów ocenił fotografik Ryszard Horowitz.

Tagi: Intel, WD
Źródło: www.wnp.pl

Fotoradary wspomagane sztuczną inteligencją. Kierowcy mają obawy

25.05.2024 14:07

Sztuczna inteligencja dotarła także do fotoradarów. Technologia ma wspomagać bezpieczeństwo na drogach, jednak kierowcy mają obawy co do swojej prywatności.

Źródło: www.benchmark.pl

Sztuczna inteligencja namiesza na rynku telefonów komórkowych

24.05.2024 15:27

Wprowadzenie nowych modeli telefonów wykorzystujących sztuczną inteligencję przyspieszą generacyjną wymianę smartfonów, a co za tym idzie spowoduje szybki wzrost zapotrzebowania na kobalt i lit, potrzebny do produkcji baterii do tych urządzeń.

Źródło: www.wnp.pl

Rynek inteligentnych obrączek rocznie rośnie nawet o 44 proc. Premiera Bemi Revo

24.05.2024 13:00


Inteligentne obrączki zyskują coraz większą popularność, a według szacunków rynek ten do 2032 r. może osiągnąć wartość nawet 22 mln dolarów. Wielu producentów elektroniki wprowadza na nasz rynek te urządzenia monitorujące parametry zdrowia oraz aktywność fizyczną. Jednym z nich jest urządzenie marki Bemi – Bemi Revo. Charakteryzuje go wykonanie z polerowanej ceramiki i medycznej stali

Tagi: Intel, OCZ, Monitor, NAS
Źródło: www.telix.pl

Problem z depresją. AI to zły doradca

24.05.2024 11:45

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić psychologa? Jeśli właśnie tak to ma wyglądać, to lepiej będzie, żeby AI nam nie doradzało.

Źródło: www.benchmark.pl

Neil Druckmann uważa, że nowa gra Naughty Dog może "zredefiniować mainstreamowe postrzeganie gamingu"

24.05.2024 11:08

Neil Druckmann wypowiedział się na temat serialu The Last of Us, wykorzystania sztucznej inteligencji w branży gier, a także użył ciekawych słów przy opisie kolejnego projektu studia Naughty Dog.Naughty Dog to amerykańskie studio, które ma na koncie jedne z najlepiej ocenianych gier na konsole Sony, takich jak serie czy . Choć aktualnie nie wiemy jeszcze, czym będzie kolejny projekt tego zespołu deweloperów, to ze słów Neila Druckmanna wynika, że może...

Źródło: naekranie.pl

Rynek IT potrzebuje mniej programistów, a więcej kadr wyspecjalizowanych w AI

24.05.2024 9:35

Liczba ofert dotyczących sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego wzrosła w I kwartale 2024 roku o 59%. Poszukiwani są również specjaliści od cloud computingu, Big Data oraz cyberbezpieczeństwa. Jak wynika z najnowszego „Raportu wynagrodzeń i trendów w IT” Grafton Recruitment, tempo wzrostu wynagrodzeń jest najniższe od pięciu lat, a specjaliści IT bardziej niż wcześniej cenią stabilność …

Źródło: itwiz.pl

Atari przejmuje dawnego rywala. Topór wojenny został zakopany

24.05.2024 9:17

Atari “na zakupach”. Firma przejmuje markę Intellivision. Wydarzenie ma symboliczny wydźwięk, wszak te firmy rywalizowały między sobą dość zaciekle kilkadziesiąt lat wcześniej. Niczym Xbox i PlayStation w prehistorii gamingu.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama