Wiadomości z tagiem Apple  RSS
iPhone 15 Pro Max zostanie wprowadzony na rynek z tym samym panelem wyświetlacza i aparatem głównym, co 14 Pro Max

29.05.2023 8:30

"iPhone 15 Pro Max" jest obecnie uważany za pierwszy na świecie telefon z najwyższej półki Apple z portem USB typu C. Jednakże, zgodnie z nową wskazówką, jest to jedna z niewielu istotnych aktualizacji sprzętowych. Wyciek ma na celu obalenie twierdzeń o nowym aparacie głównym dla nadchodzącego flagowego smartfona - z drugiej strony może on otrzymać więcej pamięci RAM niż 14 Pro Max.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Meta Quest 3 w porównaniu z zestawami słuchawkowymi Apple "Reality" i Quest 2 w nowym praktycznym przecieku

29.05.2023 8:30

Znany korespondent Bloomberga Mark Gurman twierdzi, że był w stanie przetestować nadchodzący zestaw słuchawkowy Quest trzeciej generacji firmy Meta przed jego premierą. Jego najwyraźniej skoncentrowana na rzeczywistości mieszanej (MR) konstrukcja jest opisywana jako zaktualizowana w niektórych obszarach w porównaniu do swojego poprzednika, chociaż pod pewnymi względami może nie dorównać swojemu podobno zbliżającemu się rywalowi Apple.

Tagi: Apple, EA
Źródło: www.notebookcheck.pl

Korzystasz z urządzeń Apple? Niedługo możesz stracić dostęp do swoich zdjęć

29.05.2023 8:00

Mój strumień zdjęć Apple zostanie wyłączony. Dowiedz się, jak przenieść i zabezpieczyć swoje zdjęcia. Kluczowe wskazówki dla użytkowników.

Tagi: Apple
Źródło: www.tabletowo.pl

Orange: Wybrane iPhone’y taniej o 360 zł

28.05.2023 16:19


Dzisiejsza niedziela upłynie pod znakiem Apple’a. Miłośnicy kultowych smartfonów – z jabłkowym logo – mogą kupić różne modele iPhone’ów w promocyjnej cenie.

Źródło: www.telix.pl

iPhone 15, 15 Plus i 15 Pro pojawiają się, aby uzupełnić swój zestaw atrap

28.05.2023 3:03

Plotka | Blog z plotkami Apple pokazał w nowym poście wideo, co może być pełną kolekcją atrap modeli iPhone'a z serii 15. Według tego nowego przecieku, gigant z Cupertino wyprodukuje bezpośrednich następców dla każdego wariantu serii 14 w 2023 roku. W związku z tym producent OEM może liczyć na ulepszenia, takie jak ładowanie USB typu C, aby odróżnić nowe iPhone'y od poprzednich generacji.

Tagi: Apple, iPhone, USB, Plus, NAS
Źródło: www.notebookcheck.pl

Soundbar Samsung HW-Q900C z bezprzewodowym systemem Dolby Atmos zadebiutuje w tym miesiącu

27.05.2023 4:47

Samsung zaprezentował soundbar HW-Q900C, który pojawi się w Stanach Zjednoczonych 29 maja. Nowy model to 7.1.2-kanałowy soundbar z wbudowanym bezprzewodowym systemem Dolby Atmos i trybem Game Mode Pro. Urządzeniem można sterować za pomocą poleceń głosowych Bixby lub Alexa i bezprzewodowo łączyć urządzenia Apple za pomocą AirPlay.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Zbliża się WWDC 2023. Mówi się, że Apple zaskoczy

26.05.2023 15:22

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna konferencja WWDC, która organizowana jest przez firmę Apple. Podsumowujemy dotychczasowe plotki na temat tego jakie nowości się pojawią.

Źródło: www.benchmark.pl

Rysik Apple Pencil może dostać wyczekiwaną funkcję

26.05.2023 14:28

Niewykluczone, że Apple Pencil pojawi się w sieci Find My. Oznacza to, że znalezienie zgubionego rysika powinno być sporo łatwiejsze.

Tagi: Apple
Źródło: www.tabletowo.pl

Odnowiony Mac mini już dostępny. Można go kupić w niskiej cenie

26.05.2023 12:09

Do oferty odniowionych Maców dołączył właśnie Mac mini. Można go kupić w zauważalnie niższej cenie wprost od Apple.

Tagi: Apple
Źródło: www.tabletowo.pl

Apple App Store i Google Play zalewają fałszywe aplikacje udające ChatGPT – raport Sophos

26.05.2023 11:30


W sklepach Google Play i Apple App Store pojawiły się aplikacje podszywające się pod ChatGPT. Firma Sophos ostrzega przed złośliwymi programami typu fleeceware, których twórcy próbują namówić zainteresowanych sztuczną inteligencją (SI) użytkowników do opłacania kosztownych subskrypcji.

Źródło: www.telix.pl

reklama
Kontakt z nami