Wiadomości z tagiem Tegra  RSS
Plik muzyczny i zwis systemu

19.10.2019 16:17

Bardzo proszę o podpowiedź co może być przyczyną tego, że klik lub nawet sam najazd kursorem na plik muzyczny lub video powoduje natychmiastowe zawieszenie się całego systemu , tak samo dzieje się z plikami graficznymi ale tylko od czasu do czasu. Muszę każdorazowo restartowac laptopa. Wszystkie inne aplikacje i program oraz net działają normalnie.

Tagi: Tegra, Laptop
Źródło: forum.gazeta.pl

Dysk WD Purple WD82PURZ 8TB sATA III 256MB.

18.10.2019 16:15

BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, możesz mieć pewność, że opracowanie konfiguracji zgodnej z posiadanym rejestratorem NVR nie będzie stanowiło problemu. MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ Niskie zużycie energii jest koniecznością w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Technologia IntelliSeek ogranicza szkodliwy wpływ zakłóceń i drgań pochodzących z otoczenia. PRZEZNACZONY DO MONITORINGU Dysk WD Purple współpracuje zarówno z rejestratorami DVR, jak i NVR, a ponadto jest zgodny ze sprzętem wielu czołowych producentów systemów monitoringu i zabezpieczeń. Pomożemy znaleźć idealny magazyn danych dla Twojego systemu. Czym dysk WD Purple różni się od standardowych dysków do komputerów stacjonarnych? Dysk WD Purple jest przeznaczony do działających przez całą dobę systemów monitoringu z rejestratorami DVR i NVR. Wykorzystana w nim technologia AllFrame 4K zapewnia optymalną wydajność i parametry odtwarzania. Dyski WD Purple obsługują obciążenie 3 razy większe niż w przypadku napędów do komputerów stacjonarnych, dzięki czemu lepiej sprawdzają się w przypadku bardziej wymagających systemów monitoringu wizyjnego. Jaka pojemność jest zalecana dla mojego systemu monitoringu? Dyski WD Purple o największej dostępnej pojemności umożliwiają zapisanie większej liczby nagrań o wyższej jakości i częstotliwości wyświetlania klatek. WD zaleca stosowanie w systemach monitoringu z rejestratorami DVR lub NVR dysków o pojemności co najmniej 4 TB. Łatwe sporządzanie kopii zapasowej i aktualizacja Dostępne za darmo oprogramowanie Acronis True Image WD Edition pozwala wykonać kopię zapasową systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i wszystkich danych zapisanych na dysku. ZAUFAJ SWOJEMU WZROKOWI Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame 4K, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA m.in. ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu..., Cena: 1019,- zł

Źródło: proline.pl

Xbox Game Pass: Posiadacze abonamentu... kupują więcej gier

18.10.2019 15:01


Do tego użytkownicy sprawdzają o 30% więcej gatunków, niż robili to wcześniej.

Tagi: Tegra, WD
Źródło: www.cdaction.pl

Disco Elysium: Przed państwem najlepiej oceniana gra tego roku [RECENZJE]

17.10.2019 20:33


Coś dla fanów erpegów, którzy nie mają nic przeciwko czytaniu.

Tagi: Tegra, ERP
Źródło: www.cdaction.pl

Najważniejsze funkcje dla graczy - ustawiamy parametry telewizora

17.10.2019 14:52


Kontrola opóźnienia, redukcja ciemnych miejsc, rozjaśnienie specyficznych punktów, jakieś milisekundy, wartość podświetlenia, szereg opcjonalnych treści, których znaczenie jest dla nas bardzo tajemnicze. To wszystko wpływa na komfort zabawy na konsoli. Tryby Gry zazwyczaj większość tych rzeczy wyłącza, a jeśli nie, to rekomendacja jest taka, by się tego pozbyć. Ale czy warto? Czy zawsze są to rzeczy zbędne? W tym artykule omówimy funkcjonalności, które mogą pomóc zamiast szkodzić.

Źródło: ppe.pl

RAN: Lost Islands – Co powiecie na battle royale osadzone w XVI wieku? [WIDEO]

17.10.2019 9:21


W pakiecie dostaniemy także tornada, tsunami i zaginione skarby, a także trzy frakcje, konkwistadorów, samurajów, morskie potwory, jazdę konno... Oj, sporo tego.

Tagi: Tegra, IEM
Źródło: www.cdaction.pl

Windows 10 będzie bezpieczniejszy. Defender dostaje ochronę przed naruszaniem integralności

16.10.2019 21:59

Windows 10, a dokładniej dbający o bezpieczeństwo Defender, otrzymuje nową opcję. Chodzi o ochronę przed naruszaniem integralności, dzięki której oprogramowanie będzie bardziej odporne na manipulacje ustawieniami. Nowość po raz pierwszy zapowiedziano jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku. Wtedy też Tamper Protection, bo tak nowa opcja nazywa się w oryginale, trafiła w ręce testerów&...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami