Wiadomości z tagiem Smartwatch  RSS
Apple nie ma sobie równych w tym segmencie. Samsung traci, Huawei zyskuje

04.12.2023 14:11

Rynek wearables można podzielić na kilka różnych segmentów. W przypadku smartwatchy Apple nie bawi się w taniznę, bo nawet tańsze modele z serii SE wcale tanie nie są. Mimo braku tanich propozycji w ofercie, firma nie ma sobie równych – po prostu rządzi na poletku naprawdę inteligentnych zegarków. Nikt nie może równać się z Apple Counterpoint Research przedstawiło sytuację na rynku smartwatchy HLOS (High-level Operating System) w trzecim kwartale 2023 roku i porównało ją z tą w analogicznym okresie rok […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Po tej aktualizacji Twój Amazfit zyska przydatne funkcje

04.12.2023 11:44

Kilka modeli smartwatchy Amazfit otrzyma aktualizację, która z pewnością ucieszy wiele osób. Producent przygotował coś specjalnego dla narciarzy i nie tylko.

Źródło: www.tabletowo.pl

Mikołajkowe obniżki w Orange

01.12.2023 15:00


Choć do 6 grudnia jest jeszcze trochę czasu już warto pomyśleć i zamówić podarunki na Mikołajki. Tym bardziej, że rozpoczęła się nasza promocja na smartfony, laptopy i smartwatche. Można zaoszczędzić nawet 1143 zł.

Źródło: www.telix.pl

Jest nowa promocja na smartwatche i tablety Samsunga

01.12.2023 14:34

Samsung przygotował nową promocję, tym razem skierowaną do osób, które chciałyby kupić smartwatch z serii Galaxy Watch 6 lub tablet z linii Galaxy Tab S9 FE.

Źródło: www.tabletowo.pl

Nowość: HONOR 90 ze smartwatchem w niższej cenie, tylko w Orange

01.12.2023 14:01

Ograniczona dostępność urządzeń marki HONOR w Polsce nie sprzyja zwiększaniu ich sprzedaży, ale producent wraz z Orange starają się zachęcić do tego jak najwięcej osób. Wspólnie ogłosili dziś, że do sprzedaży trafił nowy, atrakcyjny zestaw, składający się ze smartfona i smartwatcha. Smartfon HONOR 90 ze smartwatchem HONOR Watch GS 3 w niższej cenie w Orange Od dziś w sklepie Orange dostępny jest zestaw, składający się ze smartfona HONOR 90 i smartwatcha HONOR Watch GS 3. Regularna cena tego pierwszego to […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Smartwatche mają pozytywny wpływ na zdrowie. 87 proc. użytkowników wprowadziło co najmniej jeden nowy zdrowy nawyk

29.11.2023 19:26

Czy technologia może być kluczem do lepszego zdrowia? Najnowsze badanie Huawei na temat wpływu smartwatchów na zdrowotne nawyki Europejczyków rzuca nowe światło na tę kwestię. Odkrycia z raportu mogą zaskoczyć wielu – przyjrzymy się, jak nowoczesne urządzenia wpływają na nasze codzienne życie, zachęcając do zdrowszych wyborów.

Źródło: di.com.pl

Nowy smartwatch Xiaomi może pracować nawet 20 dni na jednym ładowaniu

29.11.2023 16:54

Na rynek trafił właśnie nowy smartwatch Redmi Watch 4. Ma wiele zalet, ale największą z nich jest bez wątpienia czas pracy na jednym ładowaniu - nawet 20 dni!

Źródło: www.tabletowo.pl

Nowy Smartwatch myPhone to sposób na wagarowiczów

28.11.2023 17:33

To zrozumiałe, że rodzice chcą dbać o bezpieczeństwo dziecka 24 godziny na dobę. Smartwatch myPhone CareWatch Kid LTE może ułatwić im to zadanie.

Źródło: www.tabletowo.pl

reklama