Wiadomości z tagiem iOS  RSS
CEO PlatinumGames o porażce Babylon’s Fall: „Jest nam niezmiernie przykro”

07.10.2022 14:15

Babylon’s Fall zadebiutowało w marcu i niestety poniosło sromotną porażkę. W połowie września Square Enix zapowiedziało, iż na początku przyszłego roku serwery tytułu zostaną wyłączone. Do sprawy odniósł się Atsushi Inaba, który nie...

Źródło: www.ppe.pl

Horizon Forbidden West – ruszyła przedsprzedaż fizycznego wydania OST

06.10.2022 23:50

Na oficjalnym blogu PlayStation Sony poinformowało o początku przedsprzedaży fizycznego wydania ścieżki dźwiękowej z Horizon Forbidden West. OST będzie dostępne w trzech wersjach, w tym dwóch winylowych. Promocji fizycznego soundtracku z gry towarzyszy teledysk do piosenki In the Flood.

Źródło: gamesguru.pl

Szef PlayStation Studios rozszerza portfolio i nie zapomina o korzeniach

06.10.2022 23:02

Hermen Hulst zapowiada zmiany w PlayStation Studios. Plan tyczy się konsol obu generacji, nowych platform oraz jakości produkcji i spraw wewnętrznych współpracujących .

Źródło: gamesguru.pl

Graliśmy w The Invincible, nową grę wydawaną przez 11 bit studios opartą na twórczości Stanisława Lema

06.10.2022 17:00

Dzięki uprzejmości 11 bit studios mieliśmy okazję zagrać w The Invincible, najnowszą produkcję science-fiction opartą na powieści Stanisława Lema, która ma zadebiutować w przyszłym roku. Szykuje się kawał naprawdę klimatycznej przygody.

Tagi: iOS, WD
Źródło: www.ppe.pl

iOS 16: 5 Ustawień, które najlepiej zmienić od razu!

06.10.2022 9:40

Kolejna wersja systemu od Apple trafiła niedawno na iPhone'y. Oto kilka modyfikacja, które warto wprowadzić od razu po instalacji najnowszego oprogramowania iOS.

Tagi: Apple, iPhone, iOS
Źródło: pcworld.pl

Oto Simple Phone. Nie uświadczysz na nim Google’a

06.10.2022 9:27

Wydawać by się mogło, że dziś liczą się wyłącznie dwa mobilne systemy operacyjne – Android i iOS. Taki stan rzeczy spowodowany jest przede wszystkim kompletnością usług, jakie te systemy ze sobą niosą, ale również ekosystemem, jaki można wokół nich zbudować. Są jednak użytkownicy, którzy chcieliby się uwolnić od gigantów technologicznych. Właśnie dla takich osób powstał Simple Phone. Simple Phone – jest Android, nie ma Google’a Simple Phone to smartfon, który na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie i w żadnym stopniu […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Polskie firmy są skazane na robotyzację, bo brakuje pracowników

05.10.2022 22:30

Niska dostępność pracowników zmusza firmy w Polsce do przyspieszenia robotyzacji i automatyzacji. To jeden z wniosków, które płyną z debaty „Robotyzacja i automatyzacja”, która została zorganizowana na konferencji Nowy Przemysł 4.0 w Katowicach.

Tagi: iOS, Roboty
Źródło: www.wnp.pl

Wpływy Answear 50 proc. w górę, pomogło wznowienie sprzedaży na Ukrainie

05.10.2022 21:35

Platforma e-commerce z odzieżą Answear wstępnie szacuje, że sprzedaż online spółki wzrosła w III kw. rdr o 51 proc. do 244 mln zł. Przychody ze sprzedaży, według sprawozdawczości MSSF, wyniosły w tym okresie 233 mln zł, co oznacza wzrost rdr o 50 proc. - poinformowała spółka w komunikacie.

Tagi: iOS, EA, e-Commerce
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami