Wiadomości z tagiem iOS  RSS
Jak znaleźć idealny smartfon do aplikacji rozrywkowych?

29.05.2023 9:47


Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez komputera, tableta, a już tym bardziej telefonu komórkowego. Smartfon otwiera przed każdym z nas szereg możliwości, tym bardziej, że obecnie większość dziedzin przeniosła się już do strefy online. Pojawia się więc pytanie, w jaki sposób znaleźć smartfon, który spełni wszystkie nasze potrzeby? Przyjrzyjmy się temu z bliska! 

Tagi: iOS, EA, Smartfon, NAS
Źródło: www.telix.pl

ChatGPT w telefonie. Jak działa aplikacja na iOS?

28.05.2023 11:30

OpenAI udostępniło użytkownikom iPhone'ów aplikację ChatGPT, pozwalającą korzystać z chatbota wprost z telefonu. Jak działa i jakie funkcje oferuje?

Tagi: iPhone, iOS, IKO
Źródło: www.tabletowo.pl

Nreal zmienia nazwę na XREAL i ujawnia nowy adapter Beam

27.05.2023 14:22

XREAL, wcześniej znany jako Nreal, ogłosił akcesorium Beam dla okularów Air AR. Urządzenie to sprawia, że zestaw słuchawkowy jest kompatybilny z różnymi konsolami do gier, laptopami i smartfonami z systemem Windows lub iOS. Ponadto nowy wyświetlacz przestrzenny marki poprawia wrażenia AR.

Źródło: www.notebookcheck.pl

Beta Mortal Kombat 1 nadciąga! Twórcy zapraszają na testy serwerów

26.05.2023 20:43

Od pierwszej zapowiedzi Mortal Kombat 1 cieszy się wielkim zainteresowaniem, więc NetherRealm Studios wykorzystuje okazje i zaprasza graczy na testy serwerów. Deweloperzy chcą mieć pewność, że w dniu premiery bijatyka będzie błyszczeć.

Tagi: iOS, EA, IEM
Źródło: www.ppe.pl

PlayStation szykuje grę-niespodziankę? Tytuł ma zadebiutować w lipcu

26.05.2023 13:58

Sony może wkrótce bardzo pozytywnie zaskoczyć graczy, którzy czekają na kolejne gry PlayStation na PC. Firma powinna w najbliższych dniach ujawnić następny tytuł, ponieważ w lipcu ma odbyć się premiera kolejnej produkcji PlayStation Studios.

Źródło: www.ppe.pl

BASF uruchomił potężny superkomputer do badań nad chemią przemysłową

26.05.2023 10:33

Maszynę o nazwie Quriosity uruchomiono 25 maja br. w Ludwigshafen w Niemczech. Nowy superkomputer ma moc obliczeniową 3 PetaFLOPS i jest znacznie potężniejszy od swojego poprzednika o mocy 1,75 PetaFLOPS. W urządzeniu wyprodukowanym przez Hewlett Packard Enterprise wykorzystano serwerowe procesory AMD EPYC. Dzięki zastosowaniu procesorów AMD EPYC obliczenia, które w przeszłości zajęłyby ok. roku, obecnie …

Tagi: AMD, CES, iOS, IEM, ERP
Źródło: itwiz.pl

Forza Motorsport z wielkim pokazem kampanii single-player. Studio zaprasza na wydarzenie

26.05.2023 9:10

Nadjeżdżające wyścigi Turn 10 Studios możemy śmiało zaliczyć do najważniejszych gier prezentowanych podczas Xbox Games Showcase, lecz impreza producenta będzie dopiero początkiem rozbudowanej kampanii promocyjnej. Zapowiedziano już następny...

Źródło: www.ppe.pl

Grupa K2 podsumowała I kwartał 2023 roku

26.05.2023 9:06

W analizowanym okresie przychody ze sprzedaży usług Grupy osiągnęły poziom 16,1 mln zł, co oznacza wzrost +36,8% rdr. Przychody operacyjne zwiększyły się z kolei o 35,8% i wyniosły 14,2 mln zł. Zysk operacyjny sięgnął natomiast 1,6 mln zł (+36,8% rdr), a EBITDA 2,2 mln zł (+22,8% rdr). Wyniki te obejmują segmenty Software i SSC, bez …

Tagi: iOS, Opera
Źródło: itwiz.pl

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejną grę. Tym razem jest to jeden z Falloutów

26.05.2023 5:17

W tym tygodniu Epic Games Store udostępniło nam kolejną darmową grę. Pora na to, aby do naszą kolekcję zasilił tytuł od Betsheda Games Studios, a mianowicie Fallout: New Vegas Ultimate Edition!

Źródło: gamesguru.pl

Limitowana edycja kontrolera i zestawu słuchawkowego Starfield, czy podczas Xbox Showcase zostanie potwierdzona?

25.05.2023 21:47

Nadchodzi premiera Starfield od Betsheda Game Studios. Tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wraz z wydaniem produkcji we wrześniu pojawia się dedykowane jej urządzenia.

Tagi: iOS, WD, IEM
Źródło: gamesguru.pl

reklama
Kontakt z nami