Wiadomości z tagiem iOS  RSS
Masz iPhone'a? Za subskrypcję Twitch zapłacisz więcej niż inni

19.10.2019 16:48

Mobilna aplikacja Twitch w wersji na iOS wreszcie doczekała się możliwości zakupu płatnej subskrypcji, którą użytkownicy innych platform mają do dyspozycji od dłuższego czasu. Żeby jednak nie było zbyt słodko, właściciele iPhone'ów i iPadów zapłacą więcej niż reszta. Twitch ma dość specyficzny model subskrypcji, która dzieli się na trzy poziomu: Tier 1, Tier 2 i Tier 3. Abonament należy&...

Tagi: iPhone, iPad, iOS, OCZ
Źródło: feedproxy.google.com

PrintPen jest mobilną drukarką, która działa na każdej powierzchni

18.10.2019 18:33


Urządzenie można obsłużyć za pomocą aplikacji na Androidzie i iOS. PrintPen drukuje na metalu, szkle, tekstyliach, a także innych materiałach.

Tagi: Android, iOS, Rząd
Źródło: www.chip.pl

Za mało atutów, by Polska była doliną krzemową, ale hubem technologicznym – tak

18.10.2019 16:45

Dynamicznie rosną i są w komfortowej sytuacji, mogąc samodzielnie finansować dalszy rozwój oraz inwestować w R&D. Eksportują większość swoich usług, konkurując jakością usług, a nie ceną. Obawiają się jednak zagrożenia ze strony firm z „tańszych” krajów Europy Środkowej i Wschodniej. To niektóre wnioski z debaty firm programistycznych sektora MŚP, podczas konferencji Organizacji Pracodawców Usług IT (ang. Software Development Association Poland - SoDA), odbywającej się w trakcie 9. Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach.

Tagi: ATI, iOS, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Czy kryptowaluta Libra ujrzy światło dzienne?

18.10.2019 14:10

Siedmiu największych członków Libra Association wycofało się z biznesu. To dotkliwy cios dla Facebooka, stawiający jej premierę pod znakiem zapytania.

Tagi: ATI, Facebook, iOS, IEM
Źródło: www.pcworld.pl

Google Maps – raporty z dróg trafią na iPhone’y i są nowe opcje

18.10.2019 13:55

Google Maps jakiś czas temu na urządzeniach z systemem Android otrzymało raporty z dróg. W ten sposób użytkownicy mogli zgłaszać informacje o sytuacjach na trasie, jak wypadkach i podobnych incydentach drogowych. Teraz firma poinformowała, że rozszerza dostępność funkcji o iPhone'y. Właściciele telefonów z iOS również będą mogli korzystać z takich opcji. Na tym jednak nie koniec.
Mapy Google Maps raporty z dróg iPhone Android iOS raportowanie wypadków

Źródło: www.tablety.pl

Watykan wypuścił aplikację do fitnessu. Jest skojarzona z inteligentnym różańcem

18.10.2019 9:00

Nie, to nie jest żart, choć strzelam, że Pythoni mogliby się go nie powstydzić. Watykan naprawdę ogłosił wprowadzenie aplikacji treningowej na Androida i iOS, do której oferuje nieodłączny gadżet – opaskę fitness w kształcie różańca nadgarstkowego. Aby się tym pochwalić, zwołano nawet konferencję prasową. Opaska – lub, jak kto woli, smart różaniec – została przygotowana przez firmy GadgeTek i&...

Tagi: Android, Intel, iOS, WD
Źródło: feedproxy.google.com

Usprawnione Mapy Google'a

18.10.2019 8:45

Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.

Źródło: www.pcformat.pl

Mortal Kombat 11 przygotowane na Halloween. Niezłe skiny dostępne w grze

17.10.2019 22:30


NetherRealm Studios nie zapomina o Halloween. Na serwerach Mortal Kombat 11 wylądowały właśnie nowe skórki, dzięki którym znane postacie wskoczą w odświeżone stroje. Twórcy podczas kreowaniu fatałaszków inspirowali się kilkoma ikonicznymi motywami.

Tagi: iOS, OCZ, EA, IKO
Źródło: ppe.pl

„Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses z miliardem odtworzeń na YouTube. Zespół dominuje w dekadach lat 80. i 90.

17.10.2019 20:41

Wideo Guns N’ Roses do utworu „Sweet Child O’ Mine” stało się pierwszym teledyskiem z lat 80., który osiągnął miliard wyświetleń na platformie YouTube. To już drugi kamień milowy, który przypada w udziale zespołowi. Ich pochodzące z 1992 roku wideo do piosenki „November Rain” przekroczyło pułap miliarda odsłon w 2018 roku jako pierwszy i jedyny klip z lat 90.

Tagi: iOS, OCZ, YouTube, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Weekend wydawcy na Steamie – Survios

17.10.2019 20:06


-50% – Creed: Rise to Glory™ – 53,99 zł – Steam -75% – Raw Data – 35,74 zł – Steam -90% – Raw Data – OST – 3,59 zł – Steam -66% – Sprint Vector – 36,71 zł – Steam -90% – Sprint Vector – OST – 5,39 zł – Steam

Tagi: Steam, iOS, EA
Źródło: lowcygier.pl

reklama