Wiadomości z tagiem Microsoft  RSS
iPhone 11 ogromnym sukcesem. Apple znów jest najbardziej wartościową firmą na świecie

19.10.2019 22:10

Po chwilowej zadyszce związanej z niespełnieniem oczekiwań inwestorów przez iPhone'a XS, Apple wraca na fotel lidera w dziedzinie wyceny giełdowej. Piątkowa kapitalizacja firmy z Cupertino to 1,065 bln dol., w odniesieniu do 1,063 bln dol. drugiego w stawce Microsoftu, który dodatkowo zmaga się z trendem spadkowym. Jak zauważa Business Insider, sam piątek przyniósł dla ojców Windowsa&...

Źródło: feedproxy.google.com

Microsoft bojownikiem o demokrację. Wybory ma obsługiwać otwartoźródłowe narzędzie

19.10.2019 8:00

Każde demokratyczne w założeniu wybory, czy to prezydenckie czy jakiekolwiek inne, od zawsze budzą wątpliwości w kwestii ich uczciwości. W dzisiejszych czasach, gdy głosy zliczają komputery, jest to wyeksponowane szczególnie. Microsoft proponuje rozwiązanie. Wielu Amerykanów, zwłaszcza wśród Demokratów, konsekwentnie uważa, że wybory prezydenckie w 2016 roku, które wygrał Donal Trump, były w&...

Tagi: Microsoft, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

Xbox Elite Series 2 na pełnej prezentacji. Kontroler zadziała z Xbox Scarlett

18.10.2019 19:45


Microsoft zdecydował się na pełną prezentację nowego kontrolera z serii Elite. Pad zachwyca deweloperów amerykańskiej korporacji, a gracze mogą mieć pewność, że urządzenie będzie działać także na konsoli nowej generacji. Xbox Scarlett skorzysta z potencjału odświeżonego pada.

Źródło: ppe.pl

Xbox Game Pass opłaca się Microsoftowi - abonenci po dołączeniu zaczynają kupować więcej gier

18.10.2019 19:34

Xbox Game Pass okazał się dla Microsoftu strzałem w dziesiątkę. Jak informuje szef [email protected] - Agostino Simonetta - posiadacze abonamentu chętniej kupują gry na własność.

Źródło: www.gry-online.pl

Subskrybenci Xbox Game Pass grają w 40% więcej gier. Usługa zachęca do rozgrywki

18.10.2019 14:03


Microsoft podzielił się danymi zebranymi dzięki Xbox Game Pass. Usługa zachęca do grania spore grono klientów, którzy nie tylko sprawdzają produkcje z biblioteki, ale nawet chętniej sięgają po gry niedostępne w abonamencie.

Tagi: Microsoft, WD
Źródło: ppe.pl

Microsoft Edge 78.0.276.19 dla Windows

18.10.2019 13:33

Microsoft Edge to nowe wydanie przeglądarki znanej z Windows 10. Tym razem Microsoft postawił na silnik Chromium, znacznie zmieniając funkcjonalność programu i możliwości jego personalizacji. W ten sposób producent chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom...

Źródło: feedproxy.google.com

The Outer Worlds. Wymagania sprzętowe PC. Obsidian zachwyca się współpracą z Microsoftem

18.10.2019 9:40


Od premiery The Outer Worlds dzieli nas już tylko ostatni tydzień. W końcu poznaliśmy wymagania sprzętowe tego RPG-a Akcji w wersji pecetowej.

Tagi: Microsoft, NAS
Źródło: ppe.pl

Czeka nas autonomizacja wszystkich warstw środowiska IT

18.10.2019 8:00

O strategii Oracle w obszarze infrastruktury, rozwoju produktów, możliwości uruchomienia usług analogicznych do chmury publicznej w centrum danych klienta, a także o specjalizacji usług chmurowych, współpracy z Microsoft, a także znaczeniu specjalizacji w ramach modelu multi-cloud i przyszłości koncepcji autonomizacji zarządzania infrastrukturą IT mówi Diana Fernandez, Systems Business Development Senior Director na region EMEA w …

Źródło: itwiz.pl

Xbox One X w specjalnym pakiecie Taco Bell. Konsola z charakterystycznym dzwonkiem

17.10.2019 22:00


Microsoft ściśle współpracuje z Taco Bell, więc kolejni gracze mają szansę wygrać specjalną wersję Xboksa One X. Urządzenie trafiło do nowego pudełka, posiada odświeżony kontroler, a sama konsola przeszła pewną modyfikację.

Źródło: ppe.pl

Poznaliśmy datę premiery Windows 10 November 2019 Update. Dla niecierpliwych jest obraz ISO

17.10.2019 16:06

Zac Bowden, jeden z niemalże niezawodnych leaksterów obserwujących działania Microsoftu poinformował, że Windows 10 w wersji 1909 zostanie udostępniony 12 listopada bieżącego roku.

Źródło: windows7.pl

reklama
Kontakt z nami