Wiadomości z tagiem Microsoft  RSS
Microsoft nie chce, żebyśmy korzystali z kont lokalnych. Bardzo nie chce

25.06.2024 12:28

Microsoft po raz kolejny utrudnia korzystanie z kont lokalnych w obrębie systemu Windows 11. Tym razem usunął dokumentację, która pomaga to robić.

Źródło: www.tabletowo.pl

Używamy Androida lub iOS, ale mogło być inaczej. Windows Phone wyglądałby tak

25.06.2024 12:14

Windows Phone już od kilku dobrych lat nie jest rozwijany. Ostatni telefon z WP na pokładzie pojawił się w 2016 roku. Dziś możemy natomiast zobaczyć ciekawą wizualizację. Czy tak wyglądałby mobilny system Microsoftu w 2024 roku?

Źródło: www.benchmark.pl

Black Myth: Wukong - premiera opóźniona, ale tylko na jednej platformie

25.06.2024 9:34

Nie wszystkim będzie dane zagrać w tę produkcję jeszcze w te wakacje. Black Myth: Wukong zostało opóźnione na konsolach Microsoftu.Podczas The Game Awards 2023, deweloper Game Science ogłosił datę premiery na 20 sierpnia 2024 roku dla PS5, Xbox Series X|S i PC. Jednakże, na początku tego miesiąca, w trailerze opublikowanym na Summer Game Fest nie wspomniano o wersji na konsole Microsoftu. Studio potwierdziło, że wydanie gry...

Źródło: naekranie.pl

Xbox powraca na Gamescom. Ujawniono, jakie gry sprawdzimy na ich strefie w 2024 roku

24.06.2024 16:33

Jeżeli wybieracie się na Gamescom 2024, to będziecie mieli możliwość zobaczenia takich gier, jak między innymi Avowed czy Diablo 4: Vessel of Hatred.Na targach Gamescom 2024 nie zabraknie stoiska marki Xbox. Microsoft poinformował, że odwiedzający będą mogli wybrać się do ich strefy, gdzie otrzymają możliwość zagrania zarówno w obecne już na rynku produkcje, jak i takie, które zadebiutują dopiero za jakiś czas. Wśród wymienionych tytułów znalazły się między innymi ,...

Źródło: naekranie.pl

Microsoft Flight Simulator ma kilkanaście milionów pilotów! Rewelacyjny wynik przed premierą następnej części

24.06.2024 16:32

Microsoft Flight Simulator może poszczycić się milionami pilotów. Ilu graczy spróbowało swoich sił za sterami podniebnych maszyn?

Tagi: Microsoft, NAS
Źródło: gamesguru.pl

Twórca Redfall już planuje kolejną grę. Ostatnia aktualizacja to "zastrzyk pozytywnej energii"

24.06.2024 16:05

Microsoft zamknął studio Arkane Austin i tym samym zakończył rozwój Redfall. Gra nie otrzymała nawet planowanych dodatków, lecz twórca już nie może się doczekać, aż gracze usłyszą o jego kolejnym tytule.

Tagi: Microsoft, OCZ
Źródło: www.ppe.pl

OpenAI przejmuje Rockset, aby zasilić infrastrukturę wyszukiwania modeli AI

24.06.2024 16:03


OpenAI przejął startup Rockset zajmujący się wyszukiwaniem i analizą baz danych. Wspierana przez Microsoft firma, chce zapewnić lepszą infrastrukturę wyszukiwania dla swoich narzędzi AI. Obie spółki nie ujawniły szczegółów transakcji. Rockset, to startup założony przez byłych inżynierów Meta. Firma buduje bazy danych do wyszukiwania i analizy w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji do celów …

Źródło: itwiz.pl

Xbox Game Pass z całą masą świetnie zapowiadających się gier. Microsoft zadbał o mnóstwo tytułów na premierę

24.06.2024 12:28

W najbliższych miesiącach katalog Xbox Game Pass zostanie rozbudowany o sporo nowości. Microsoft planuje systematycznie oferować nowe projekty.

Tagi: Microsoft
Źródło: www.ppe.pl

Oracle z partnerstwami z Google Cloud oraz z Microsoft Azure i Open AI

24.06.2024 9:01


Firma Oracle ogłosiła niedawno dwa przełomowe porozumienia. To zawarte z Google Cloud daje użytkownikom możliwość połączenia Oracle Cloud Infrastructure (OCI) i technologii Google Cloud w celu przyspieszenia migracji i modernizacji aplikacji. Usługa Oracle Interconnect dla Google Cloud będzie początkowo dostępna dla klientów w 11 regionach świata. Drugie porozumienie dotyczy współpracy z Microsoft i OpenAl w …

Źródło: itwiz.pl

Xbox pewny hitów w 2025 roku! Firma „zaczyna się rozpędzać” i systematycznie zaoferuje duże gry

24.06.2024 8:18

Pod koniec 2024 roku zadebiutuje jeszcze kilka dużych tytułów, a Microsoft już myśli o kolejnych miesiącach. Szykujmy się na następne mocne produkcje.

Tagi: Microsoft, NAS
Źródło: www.ppe.pl

reklama