Wiadomości z tagiem Microsoft  RSS
Xbox Game Pass Core z nowymi grami. Microsoft pierwszy raz w historii rozbudował zestawienie

06.12.2023 14:03

Microsoft porzucił Xbox Live Gold i zastąpił usługę najtańszą wersją Xbox Game Pass. Na start gracze otrzymali pokaźny zestaw tytułów, ale dzisiaj korporacja rozbuduje Xbox Game Pass Core. Klienci sprawdzą dwie pozycje.

Tagi: Microsoft, HIS, WD
Źródło: www.ppe.pl

Microsoft raczy żartować. Będziesz płacić za aktualizacje Windowsa

06.12.2023 13:53

To dopiero jest model biznesowy! Microsoft wpadł na pomysł, że jeśli ktoś upiera się przy pozostaniu na Windows 10, to będzie płacił za aktualizacje systemu.

Źródło: www.tabletowo.pl

Microsoft Flight Simulator z Sim Update 14. Poprawa oświetlenia, mocno ulepszony samolot i więcej nowości

06.12.2023 12:00

Asobo skupia się już głównie na pracy nad fenomenalnie zapowiadającym się Microsoft Flight Simulator 2024. Studio z Bordeaux nie zapomina jednak również o MSFS 2020.

Tagi: Microsoft, EA
Źródło: www.ppe.pl

33 gry do sprawdzenia za darmo. Xbox Winter Game Fest wystartowało

06.12.2023 11:59

Microsoft zaprasza graczy na kolejne wydarzenie, dzięki któremu sprawdzą wiele produkcji zmierzających na Xboksy. Spora część prezentowanych tytułów ma szansę w przyszłości wzmocnić katalog Xbox Game Pass.

Tagi: Microsoft, ARM, WD
Źródło: www.ppe.pl

Sprawdź za darmo 33 wersje demo gier. Wystartowało ID@Xbox Game Demo Winterfest

06.12.2023 10:44


Ostatnia w tym roku akcja ID@Xbox Game Demo Winterfest wystartowała. Tym razem Microsoft udostępnił nam za darmo aż 33 wersje demonstracyjne nadchodzących gier. Do 31 grudnia posiadacze konsol Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mieli okazję sprawdzić między innymi postapokaliptyczne RPG Vagrus: The Riven Realm, turowego roguelite The Land Beneath Us, a także mix gry strategicznej i klasycznego eRPeGa King Arthur: Knight’s Tale. Pełna lista tytułów czeka na Was w dalszej części wpisu.

Źródło: lowcygier.pl

Polskie wojska z Microsoftem rozpracowały techniki rosyjskich hakerów

06.12.2023 6:48

Polskie Wojska Obrony Cyberprzestrzeni we współpracy z firmą Microsoft zidentyfikowały techniki pozwalającej na odczytywanie zawartości cudzych skrzynek pocztowych, wykorzystywaną przez rosyjskich hakerów, oraz opracowały narzędzia do weryfikacji i zabezpieczenia luki.

Tagi: Microsoft, OCZ, ERP, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Xbox Game Pass z dużymi ogłoszeniami na The Game Awards? Microsoft ponownie zaprasza na imprezę

05.12.2023 19:35

Microsoft już wcześniej potwierdził, że szykuje ogłoszenia na The Game Awards, ale najwidoczniej gracze mogą oczekiwać zapowiedzi, które nie będą związane wyłącznie z pokazem nowych lub oczekiwanych gier. Na imprezie nie zabraknie wiadomoś...

Tagi: Microsoft, OCZ
Źródło: www.ppe.pl

Jak zabezpieczyć dane przed ransomware? Zapraszamy do udziału w szkoleniu PWCyber

05.12.2023 16:32

Już 14 grudnia odbędzie się skierowane do pracowników podmiotów krajowego systemu cyberbezpieczeństwa szkolenie online poświęcone ochronie danych przed ransomware z zastosowaniem rozwiązań sprzętowych. Szkolenie poprowadzą eksperci z firmy Hewlett Packard Enterprise Polska. Organizowane w ramach Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber) i w formule online – poprzez platformę Microsoft Teams – szkolenie poświęcone zabezpieczeniu danych przed …

Źródło: itwiz.pl

Cztery nowe gry w Xbox Game Pass. Powrót Rise of the Tomb Raider do oferty abonamentu

05.12.2023 12:51


Microsoft rozpieszcza swoich graczy, bowiem do biblioteki gier Xbox Game Pass dodano dziś cztery kolejne gry. Flagowa usługa Microsoftu otrzymała między innymi powracające Rise of the Tomb Raider (w sam raz na Sylwestra) i wzbogacone wydanie World War Z: Aftermath. W abonamencie w późniejszych godzinach zadebiutuje także While the Iron’s Hot, przygodówka z elementami RPG i craftingu.

Źródło: lowcygier.pl

Doładowanie 100 TRY do tureckiego Xbox Store za jedyne 16 zł w Kinguinie

05.12.2023 10:53


Jeśli poszukujecie tanich gier na konsole Xbox One i Xbox Series X|S, możecie zrobić zakupy w tureckim regionie Microsoft Store dzięki kartom podarunkowym. W sklepie Kinguin zakupicie doładowania o wartości 100 TRY w cenie 16,03 zł, jeśli skorzystacie z kodu rabatowego.

Źródło: lowcygier.pl

reklama