Wiadomości z tagiem ISA  RSS
Zinedine Zidane i jego kariera piłkarska. Najważniejsze informacje

06.12.2023 16:16

Zinedine Zidane, francuski mistrz piłki nożnej, to postać, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii tego sportu. Jego kariera, pełna sukcesów i niezapomnianych chwil, stanowi inspirację dla wielu młodych adeptów futbolu na całym świecie. Prześledźmy razem najważniejsze etapy życia sportowego tego wyjątkowego zawodnika.

Tagi: API, CES, HIS, ISA
Źródło: di.com.pl

Assassin’s Creed Syndicate na PC za darmo! Ostatnie godziny na odbiór gry na stronie Ubisoftu

06.12.2023 8:37


Łowcy, mamy dla Was świetną informację! Na stronie Ubisoftu możecie odebrać jeszcze przez kilka godzin Assassin’s Creed Syndicate za darmo. Pecetowe wydanie gry zostanie przypisane do konta po zalogowaniu do Ubisoft Connect.

Tagi: ARM, NEC, Ubisoft, ISA
Źródło: lowcygier.pl

5 najważniejszych trendów technologicznych na rok 2024 w Polsce

05.12.2023 14:00


Generatywna sztuczna inteligencja odnosi się do modeli sztucznej inteligencji zaprojektowanych do tworzenia nowych treści w postaci tekstu pisanego, dźwięku, obrazów lub filmów. Osiągnęła wynik nieporównywalny z żadną inną dotychczas dostępną technologią – ostatni raport O'Reilly pokazuje, że korzysta z niej już 67% organizacji.

Tagi: Intel, ISA
Źródło: www.telix.pl

MacBook Air czy Pro? Jakiego MacBooka wybrać?

05.12.2023 10:44

Zastanawiasz się laptop Apple wybrać? Lepszy będzie MacBook Air czy Pro? Nie mogłeś lepiej trafić. W tym poradniku opisane zostały wszystkie obecnie dostępne modele laptopów marki Apple. Pewne jest to, że tanio nie będzie, ale z nami na pewno podejmiecie dobrą decyzję.

Źródło: www.benchmark.pl

Szefowa działu po odejściu z Gazeta.pl uruchomiła e-księgarnię

04.12.2023 20:51

Z Agorą po pięciu latach pracy rozstała się Marta Radziak-Kucharska, ostatnio szefowa działu rozwoju marki Gazeta.pl. Menedżerka założyła księgarnię internetową i napisała książkę dla dzieci.

Tagi: API, Gazeta.pl, ISA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Używasz apki Strava? Nie zgadniesz, co się w niej zmienia

04.12.2023 18:03

Zdążyliście się pochwalić wszystkim że uprawiacie crossfit i zapisaliście się na półmaraton? Wkrótce zrobicie to również w aplikacji Strava.

Tagi: API, ISA
Źródło: www.tabletowo.pl

GTA 6 bije kolejne rekordy na Twitterze. Najpopularniejszy wpis o grach w historii

04.12.2023 12:40

Już dwa dni temu pisaliśmy o imponującej popularności najświeższych komunikatów Rockstar dotyczących GTA 6. Okazuje się, że te niesamowite wyniki jeszcze znacząco się podniosły, osiągając rekord w swojej kategorii.

Tagi: HIS, iOS, Twitter, ISA, GTA
Źródło: www.ppe.pl

Lethal Company może być największą sensacją 2023 roku. Horror wciąż najlepiej sprzedającą się grą na Steam

04.12.2023 11:22

Kiedy tydzień temu pisaliśmy, że Lethal Company jest najlepiej sprzedającą się grą na Steam chyba niewiele osób wierzyło, że temu niepozornemu tytułowi, praktycznie pozbawionemu marketingu uda się utrzymać taką pozycję. A jednak! Lethal C...

Tagi: Steam, ISA, EA, NSA
Źródło: www.ppe.pl

NEONET „odwołuje” upadłość

04.12.2023 8:00

NEONET złożył do KRZ wniosek o upadłość, który został wpisany do repertorium. Firma poinformowała jednak, że nie będzie on dalej procedowany.

Tagi: iOS, Onet, ISA
Źródło: www.tabletowo.pl

Rick & Morty 8 z kolejnymi zmianami? Dan Harmon zapowiada dalsze poszukiwanie nowego klimatu

03.12.2023 9:30

"Rick & Morty" to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych animacji dla dorosłych XXI wieku. Tytuł stał się popkulturowym fenomenem i dziś niewątpliwie można mu przypisać status, jakim mogą pochwalić się jakie hity jak "South Park", "Family ...

Tagi: ARM, iMac, ISA
Źródło: www.ppe.pl

reklama