punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem ISA  RSS
Co ma wspólnego Apple z grą Tetris?

25.05.2024 12:15

Mało brakowało, a kultowe produkty od Apple mogły być wyposażone w grę do złudzenia przypominającą popularnego Terisa.

Tagi: Apple, ISA
Źródło: www.computerworld.pl

Za darmo to uczciwa cena. Najlepsze darmowe gry na PC i konsole (25.05)

25.05.2024 12:02


Premiera XDefiant z pewnością przypadła do gustu wielu fanom darmowych gier. Jest to jednak produkcja free 2 play, a więc nie będziemy jej poświęcać miejsca w artykule prezentującym gry za darmo. Grzechem jednak byłoby o niej nie wspomnieć. No dobra, skoro mamy to już za sobą, przyjrzyjmy się jakie tytuły udostępniono w ostatnich dniach bezpłatnie, i możecie przypisać je do swoich kont lub też przetestować przez pewien czas.

Tagi: Play, ARM, ISA, IEM
Źródło: lowcygier.pl

Sprawdził niewydany prototyp iPoda. Odkrył tajne gry Apple

25.05.2024 11:29

Stare sprzęty mogą skrywać wiele tajemnic. Przykładem może być prototyp odtwarzacza Apple iPod, w którym odnaleziono grę Stacker, klona popularnego Tetrisa, który nigdy nie został oficjalnie wydany.

Źródło: www.benchmark.pl

jak zablokować kopiowanie tekstu w word

24.05.2024 22:27

Cześć, czy moĹźe ktoś z was wie jak zablokować tekst w word? Chodzi mi szczególnie o zablokowanie mozliwości kopiowania tekstu, który jest napisany w dokumencie word.

Tagi: API, ISA
Źródło: forum.gazeta.pl

10 marek Xboksa, które fani PS5 powitaliby z otwartymi ramionami

24.05.2024 21:30

Gdy początkowo pojawiło się zlecenie napisania tego tekstu, nie do końca wiedziałem, w jaki sposób mogę się za niego zabrać. W końcu, umówmy się, temat ekskluzywności jest dość kontrowersyjny i zazwyczaj wywołuje spore poruszenie wśród...

Tagi: API, OCZ, ISA
Źródło: www.ppe.pl

Wirtualna Polska Holding podpisała Kartę Praw Dziecka w Biznesie

24.05.2024 19:20

Wirtualna Polska Holding złożyła podpis pod Kartą Praw Dziecka w Biznesie. To inicjatywa, która ma zachęcić do konkretnych działań na rzecz ochrony praw dziecka, również w internecie. Kartę przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z firmami i organizacjami społecznymi.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Isaac w The Last Of Us obsadzony. Kto go zagra w 2 sezonie?

24.05.2024 19:06

Isaac to kolejna postać z drugiej części gry, która odegra ważną rolę w 2. sezonie The Last of Us. Ogłoszono casting.Oficjalnie ogłoszono, że zagra Isaaca w 2. sezonie serialu . Jest on potężny przywódcą dużej grupa znanej jako Washington Liberation Front. Szukali wolności, ale wdali się w niekończącą się wojnę z wrogiem z zasobami. Angaż to dobra wiadomość dla fanów gry , bo...

Tagi: ATI, WD, ISA, IEM
Źródło: naekranie.pl

Wycieka kolejna tajemnicza gra w Epic Games Store. Weźmiecie udział w widowiskowych bitwach

24.05.2024 11:23


Leaker Billbil-kun na blogu Dealabs podzielił się informacją o trzeciej grze, którą będziemy mogli bez żadnych kosztów przypisać do biblioteki gier w Epic Games Store. Tym razem odbierzecie Chivalry 2 za darmo, tytuł studia Torn Banner, w którym weźmiecie udział w wielkich, przypominających średniowieczny plan filmowy bitwach na 64 graczy. Produkcja będzie udostępniona już 30 maja.

Tagi: ARM, Epic Games, ISA, EA, IEM
Źródło: lowcygier.pl

HBO Max z największym hitem 2024 roku od dzisiaj. Film w lutym podbił kina

22.05.2024 16:41

Koniec czekania! Widzowie HBO Max mogą zapoznać się z najnowszym widowiskiem Denisa Villeneuve. „Diuna 2” jest gotowa na seans w domowym zaciszu.

Tagi: ISA, EA, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Wojsko kupuje balony za prawie miliard dolarów. Jest umowa

22.05.2024 16:16

Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz podpisał 22 czerwca w Warszawie umowę o wartości 960 mln dolarów na dostarczenie czterech aerostatów rozpoznawczych, czyli balonów z podwieszonymi radarami.

Tagi: ZTE, ISA, Mysz
Źródło: www.wnp.pl

reklama