Wiadomości z tagiem ERP  RSS
Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - brakuje nam takich szpiegowskich historii

25.05.2024 18:00

"Dzień dobry, Night City - z tej strony Stanely a przed nami kolejny dzień w mieście snów" - wiecie, że nauczyłem się prawie wszystkich jego kwestii na pamięć? Cyberpunk 2077 jest grą z dramatyczną przeszłością i wszyscy o tym wiemy. Morze...

Źródło: www.ppe.pl

Gaming is Creating: pokaż swój talent w konkursie #ROG4Creators i zdobądź laptopa marzeń!

24.05.2024 19:16

Szósty odcinek #ROG4Creators poświęcony jest sztuce filmowo-marketingowej. Zwiastuny gier, zwłaszcza tych wyczekiwanych, zachwycają graczy na całym świecie i są niezbędnym elementem kampanii promocyjnej. Fani oglądają je na żywo na targach Gamescom i The Game AwardsNowa kampania #ROG4Creators zorganizowana przez ASUS Republic of Gamers pod hasłem Gaming is Creating kładzie nacisk na montaż zwiastunów do gier. W jej ramach Tomek Wikliński i Karol Sapiński, twórcy zwiastunów do takich gier, jak Cyberpunk 2077 i Dying Light, omówią tajniki swojej pracy, a rolą uczestników konkursu będzie stworzenie...

Źródło: naekranie.pl

Superprodukty w supercenach. By wygodnie było na co dzień

24.05.2024 14:47

Nie znosisz odkurzania i chcesz, by robił to za ciebie robot? Marzysz o elektrycznej hulajnodze by wygodniej jeździć do pracy? A może planujesz zakup projektora, by urządzić w domu kino lub doskonałego monitora do gier?

Źródło: www.benchmark.pl

Kopią Bitcoiny energią z wulkanu. Salwador wpadł na genialny pomysł

24.05.2024 9:48

Kopanie kryptowalut wymaga kosztownej energii? Niekoniecznie. Salwador pokazuje, że takie przedsięwzięcie nie zawsze wiąże się z dużymi kosztami, bo można tutaj wykorzystać energię geotermalną z wulkanu i czerpać jeszcze większe zyski.

Źródło: www.benchmark.pl

Chiny się doigrały. Cło na auta elektryczne będzie cztery razy wyższe

22.05.2024 19:55

Według zapowiedzi amerykańskiej administracji od początku sierpnia samochody elektryczne importowane z Chin będą obłożone czterokrotnie wyższym cłem niż obecnie. Stawka przekroczy więc 100 procent. W górę idą też cła na inne towary.

Tagi: OCZ, ZTE, ERP
Źródło: www.wnp.pl

Call of Duty: Black Ops 6 - oficjalna zapowiedź zwiastuna! Szykujcie się na nową generację wojny

22.05.2024 17:39

Call of Duty: Black Ops 6 właśnie zadebiutował w sieci, a gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują kolejnej odsłony tej popularnej serii. 

Źródło: www.ppe.pl

Mobilna ekspozycja Huawei Roadshow ponownie w trasie

22.05.2024 15:25

7 maja 2024 w Warszawie wystartowała kolejna edycja Huawei Enterprise Roadshow. Podobnie jak w latach poprzednich, przed Pałacem Kultury i Nauki zaprezentowano szerokie portfolio innowacyjnych rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla firm z wielu sektorów. Była to także okazja do udziału w konferencji Huawei ICT Day, która odbywała się w pobliskiej Kinotece. Wraz z dynamicznym rozwojem sztucznej …

Tagi: Huawei, ERP
Źródło: itwiz.pl

Wiedźmin 4 i Cyberpunk 2 to początek. CD Projekt szykuje się do rozwijania nowego IP

22.05.2024 7:38

Już kilka miesięcy temu CD Projekt RED potwierdził wielkie plany. Firma w głównej mierze skupia się na dwóch projektach, ale już małymi krokami szykuje się do wielkiego wyzwania.

Źródło: www.ppe.pl

Rozdano Digital Dragons Awards 2024. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty i Baldur’s Gate 3 ponownie docenione

21.05.2024 7:00

Gala Digital Dragons Awards po raz kolejny przypomniała nam, jak wiele polska branża gier wideo ma nam do zaoferowania.

Źródło: gamesguru.pl

Rzecznik PiS zmuszony przeprosić byłego pracownika TVN-u. "Ugoda zawarta"

20.05.2024 20:50

Po niemal roku od wybuchu sądowego sporu między byłym rzecznikiem rządu Rafałem Bochenkiem a dawnym członkiem zarządu Fundacji TVN sprawia dobiegła oficjalnego końca. Polityk musiał opublikować przeprosiny, w których przyznaje, że “bazował na własnej interpretacji”.

Tagi: TVN, IEM, ERP, Blik, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama