Wiadomości z tagiem Opera  RSS
Wyzwania logistyczne dla sklepów internetowych

07.10.2022 12:22

W ostatnich kilku latach obserwujemy dynamiczny rozwój kanału e-commerce. Ogromny wpływ miała na to pandemia, która zmieniła zachowanie kupujących, którzy z zacisza własnych domów dokonywali zakupów internetowych. Wiele osób (szczególnie starszych) musiało przekonać się do e-zakupów, jednak wygoda i bezpieczeństwo oraz dostęp do szerokiej gamy produktów spowodowały, że liczba e-seniorów znacząco wzrosła. Największą bolączką klientów kupujących online nadal pozostaje oczekiwania na zamówiony towar. Odpowiedzią na to jest szybka dostawa poprzedzona efektywnymi i bezbłędnymi operacjami wewnątrzmagazynowymi.

Źródło: di.com.pl

Niewielu z nas będzie stać na auto. Wygoda tylko dla bogatych

07.10.2022 10:53

Kogo będzie stać na elektryczny samochód? Czy rewolucja w transporcie może się udać? Rozmawiamy ze Zbigniewem Sikorą, członkiem zarządu, dyrektorem operacyjnym Rhenus Automotive w Polsce.

Tagi: Opera, IEM, NAS, IKO
Źródło: www.wnp.pl

5G w Europie przyspieszy

07.10.2022 10:17


Najbliższe trzy lata będą dla europejskich operatorów okresem wzrostu. Zarówno w ujęciu ilościowym, jak i wartościowym

Tagi: Opera
Źródło: www.telko.in

Systemy operacyjne. Windows 7 wciąż trzyma się bardzo mocno

07.10.2022 10:16

Sprawdzamy popularność systemów operacyjnych na świecie i w Polsce, a także ich poszczególnych edycji.

Źródło: pcworld.pl

UKE z nowym raportem - Plus nadal nie zachęcił do siebie klientów

07.10.2022 7:55

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował kolejny raport zawierający statystyki przenoszenia numerów w sieciach. Który operator w trzecim kwartale zyskał, a który stracił? Wyniki są jednoznaczne.

Źródło: www.benchmark.pl

Operatorzy nie mają powodów do zadowolenia, z wyjątkiem T-Mobile

06.10.2022 21:30

UKE podsumował dane na temat przenoszenia numerów w trzecim kwartale 2022 roku. Który operator komórkowy zyskał najwięcej, a który stracił najwięcej numerów?

Źródło: www.tabletowo.pl

Plany Brukseli odnośnie elektromobilności mogą się nie powieść

06.10.2022 20:00

Kogo będzie stać na elektryczny samochód? Czy rewolucja w transporcie może się udać? Rozmawiamy ze Zbigniewem Sikorą, członkiem zarządu, dyrektorem operacyjnym Rhenus Automotive w Polsce.

Tagi: Opera, IEM, IKO
Źródło: www.wnp.pl

World of Warships od dziś z okrętami podwodnymi! I to w wilczych stadach! W końcu!

06.10.2022 17:35

Podwodniacy wszystkich krajów, szykujcie się! W World of Warships w końcu, po wielu miesiącach próśb, obietnic i testów, pojawiają się okręty podwodne. I to już nie na chwilę, w jakimś dodatkowym, świątecznym trybie, a normalnie wchodząc do walki, w ramach operacji Wilcze Stado.

Źródło: www.benchmark.pl

LG podpisuje porozumienie, aby zwiększyć bezpieczeństwo informatyczne połączonych pojazdów

06.10.2022 14:00


Firma LG zawarła porozumienie z LG Uplus, południowokoreańskim operatorem sieci komórkowej oraz CryptoLab, południowokoreańską firmą kryptograficzną, specjalizującą się w technologii kryptografii postkwantowej (PQC – z ang. post-quantum cryptography). W ramach porozumienia te trzy firmy będą wspólnie pracować nad rozwojem technologii PQC w celu zwiększenia cyberbezpieczeństwa w branży motoryzacyjnej.

Tagi: LG, Opera, Plus, EA
Źródło: www.telix.pl

reklama
Kontakt z nami