punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Opera  RSS
Dołączenie do Mobile Vikings jest od teraz banalnie proste

22.04.2024 13:08

Mobile Vikings rozpoczyna cyfrową rewolucję na swoim statku. Od dzisiaj możecie dołączyć do operatora bez wychodzenia z domu i czekania na kuriera.

Tagi: Opera, OCZ
Źródło: www.tabletowo.pl

Netia z telewizją dla hotelu z chmury

22.04.2024 12:21


Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli.

Tagi: Opera, OCZ, WD, EA, Netia
Źródło: www.telix.pl

Sony chce wypuścić Helldivers II na Xbox Series X? Nowe plotki rozgrzewają graczy

21.04.2024 19:29

Helldivers II jest jedną z największych premier Sony w 2024 roku i jedną z najlepszych gier kooperacyjnych jakie widział świat. Podczas gdy gracze mogą cieszyć się tytułem Arrowhead na PlayStation 5 oraz Steam, inni muszą obejść się smakiem.

Źródło: www.ppe.pl

Recenzja Orzeszki ze ścieżki – smakołyki za wyniki

21.04.2024 16:48

Witajcie w waszej bajce. W Leśnej Krainie dzięki przedsiębiorczym graczom powstanie osiedle norek jednozwierzęcych z bezpośrednim dostępem do zróżnicowanego, zdrowego pożywienia.Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, czy warto zainwestować w Orzeszki ze ścieżki od sprawdzonego dewelopera Nasza Księgarnia, to zostaną rozwiane przez naszą broszurkę recenzencyjną. Wszystkie ścieżki prowadzą do Orzeszkowa Leśne siedliska stawiamy w hiszpańskim systemie Devir […]

Tagi: HIS, Opera, WD, NAS
Źródło: gamesguru.pl

Motorola Moto Buds+ po trzech dniach. Zaskoczenie – to dobre słowo

21.04.2024 9:40

Moto Buds+ to jedne z pierwszych słuchawek true wireless firmy Motorola. Powstały we współpracy z marką Bose - co z tej kooperacji wynikło?

Źródło: www.tabletowo.pl

DPD z 27 tys. punktów do odbioru i nadawania paczek. Ile ma automatów?

20.04.2024 21:20

Do DPD Polska należy już 27 tys. punktów służących do nadawania i odbierania paczek, z czego 7 tys. to automaty paczkowe. Firma jest drugim największym operatorem automatów w Polsce, dużo więcej takich maszyn ma jedynie InPost.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Sztuczna inteligencja pomaga policji ścigać przestępców. Ma już na koncie pierwsze sukcesy

19.04.2024 21:51

Policja z indyjskiego stanu Uttar Pradeś rozpoczęła współpracę z firmą Staqu Technologies, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania wykorzystywanego do analizy dźwięku i obrazu przy użyciu sztucznej inteligencji. Dzięki tej kooperacji wdrożono narzędzie Crime GPT.

Tagi: CES, Intel, Opera, OCZ, WD
Źródło: www.wnp.pl

W Kanale Zero program szefa stowarzyszenia „Tak dla CPK”

19.04.2024 20:02

Swój program w Kanale Zero będzie prowadził Maciej Wilk - prezes stowarzyszenia „Tak dla CPK”, w przeszłości m.in. szef operacyjny PLL LOT.

Tagi: Opera
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

(Słowo na pożegnanie) 5G jest? Jest. No to czego jeszcze od nas chcecie

19.04.2024 0:00


We wdrażaniu 5G, a także związanych z nim rozwiązań technologicznych, zachodni operatorzy wyprzedzają naszych MNO o kilka lat. Trochę w tym zasługi regulatora, który - nie mając mocnego sygnału od polityków - nie palił się do przydziału pasma C, ale też polscy operatorzy sprawiają wrażenie, że nie widzą potrzeby doganiania zachodnich telekomów.

Tagi: Palit, Opera, WD, NAS
Źródło: www.telko.in

Acer rozszerza swoją ofertę Chromebooków Plus o nowy, 14-calowy model

18.04.2024 18:34


Firma Acer zaprezentowała dziś kolejny model laptopa z serii Chromebook Plus. Nowy Acer Chromebook Plus 514 to kompaktowy i wytrzymały laptop, który w pełni wykorzystuje integracje systemu operacyjnego ChromeOS ze sztuczną inteligencją umożliwiając użytkownikom jeszcze większą produktywność.

Źródło: www.telix.pl

reklama
Allegro PL