punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Opera  RSS
PayPal surowo ukarany przez UOKiK

15.07.2024 13:48

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na operatora płatności internetowych PayPal Europe wysoką karę za stosowanie klauzul niedozwolonych. Zakwestionowane postanowienia dotyczą m.in. bardzo ogólnego katalogu działań zabronionych i dotkliwych sankcji dla użytkowników, w tym finansowych, za złamanie warunków umowy.

Tagi: Opera, UOKiK
Źródło: www.computerworld.pl

Aliens Fireteam Elite 2 powstanie? Szczegóły wyciekły do sieci

15.07.2024 10:23

Nieoficjalne i jak na razie niepotwierdzone informacje wskazują na to, że Aliens Fireteam Elite 2 znajduje się w produkcji i zaoferuje kilka dość istotnych zmian. to trzecioosobowa, kooperacyjna strzelanka z 2021 roku, w której gracze wcielali się w bohaterów stających do walki z hordami niebezpiecznych ksenomorfów. Gra zebrała przyzwoite oceny w branżowych mediach i swego czasu cieszyła się dość dużym zainteresowaniem. Najwyraźniej było ono na tyle zadowalające, że podjęto decyzję o stworzeniu...

Tagi: Opera, EA, IEM
Źródło: naekranie.pl

Komputery Mac w biznesie - ile pamięci operacyjnej wybrać?

15.07.2024 6:14

Komputery od Apple z roku na rok są coraz chętniej wykorzystywane w biznesie. Ich specyfika nie pozwala na aktualizację pamięci operacyjnej, ani masowej. Jakie konfiguracje powinny trafiać do odbiorców biznesowych?

Tagi: Apple, Opera
Źródło: www.computerworld.pl

Cyfrowe usługi nie muszą być tanie

15.07.2024 0:00


Od 30 lat uczymy się modelu korzystania z usług telekomunikacyjnych, więc dla zasadniczej rzeszy klientów normą jest papierowa umowa, sprzęt odebrany w salonie i rachunek (często w skrzynce pocztowej) do opłacenia na poczcie lub przelewem bankowym. Jak mówi Liudmila Climoc, prezes zarządu Orange Polska, rośnie grupa klientów gotowa abonować usługi w aplikacji i opłacać je automatycznie "podpiętą" karta płatniczą, ale wciąż bardzo liczni są klienci o bardziej tradycyjnych przyzwyczajeniach. Zmiana modelu dostarczania usług jest jednak na korzyść operatorów - cyfrowe usługi wcale nie muszą być tanie i na ogół mają wyższą marżę.

Źródło: www.telko.in

The First Descendant podbija serca graczy. Tytuł osiąga kamień milowy w zaledwie tydzień

12.07.2024 17:28

Darmowa strzelanka kooperacyjna „The First Descendant” osiągnęła spektakularny sukces, przyciągając 10 milionów graczy w zaledwie siedem dni od premiery. 

Tagi: ARM, CES, Opera
Źródło: www.ppe.pl

Kluczowe umiejętności Python Developera. Co warto opanować?

12.07.2024 15:38


Rola Python Developera jest niezwykle wszechstronna i obejmuje szeroki zakres zadań, które zależą od specyfiki projektu oraz branży, w której działa firma. Python Developerzy są kluczowymi graczami w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji, analizy danych, automatyzacji procesów oraz wdrażaniu rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji i machine learningu. Ich praca nie ogranicza się tylko do pisania kodu …

Tagi: CES, Intel, Opera, WD, ISA, EA
Źródło: itwiz.pl

Deutsche ban

12.07.2024 0:00


Porozumienie niemieckich władz z operatorami komórkowymi w sprawie eliminacji sprzętu chińskich dostawców ma swoją siłę rażenia. Co Niemcy to Niemcy - największa gospodarka Unii Europejskiej oraz 45 tys. lokalizacji sieci mobilnej, a na więcej niż połowie sprzęt Huaweia.

Tagi: Huawei, Opera, IEM
Źródło: www.telko.in

W letniej promocji Play internet bez limitów i nowoczesne smartfony 5G do 50% taniej

11.07.2024 16:40


Fioletowy operator przygotował atrakcyjną ofertę dla abonentów, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play. Wybrane smartfony Samsung, realme i Xiaomi przy zakupie z abonamentem PLAY L oraz HOMEBOX będzie można nabyć o połowę taniej. Dodatkowo operator w ofertach PLAY L i HOMEBOX udostępnia Internet bez limitu prędkości i danych nawet na 24 miesiące. Abonenci,

Źródło: www.telix.pl

Ekstra internet za darmo w roamingu od T-Mobile na wakacje 2024

11.07.2024 15:19

Klienci T-Mobile otrzymali od operatora prezent - dodatkowy internet w roamingu do wykorzystania na terenie krajów, należących do EU i EOG (Strefa 1A).

Źródło: www.tabletowo.pl

Niemcy uderzą zakazami w duże koncerny technologiczne. Nie chcą ich sprzętu

10.07.2024 19:35

Niemiecki rząd oraz operatorzy telefonii komórkowej są bliscy porozumienia w sprawie zgody na ograniczenie wykorzystanie chińskich komponentów w sieci bezprzewodowej 5G. Zakaz ma dotyczyć dostaw od Huawei i ZTE.

Tagi: Huawei, Opera, ZTE, IEM
Źródło: www.wnp.pl

reklama