Komunikacja  RSS
Steam Chat - komunikator trafia na smartfony

Z komunikatora dla pecetowych graczy można już korzystać z poziomu smartfona z systemem Android lub iOS. Oto nowy Steam Chat.

Źródło: www.benchmark.pl

Odświeżony Facebook i zupełnie nowy Messenger

Konferencja F8 2019 przyniosła kilka ciekawych zapowiedzi. Między innymi mogliśmy rzucić okiem na nowy wygląd Facebooka i Messengera.

Źródło: www.benchmark.pl

Ciemny motyw w Messengerze i na Facebooku

U niektórych może wywołać to uśmiech, ale mówimy o opcji, której wyczekiwało wielu użytkowników komunikatora. Ciemny motyw w Messengerze można włączyć w prosty sposób.

Źródło: www.benchmark.pl

Messenger pozwoli „odwysyłać” wiadomości

Każdy może się pomylić i każdemu należy się też możliwość naprawienia tego błędu. Dotyczy to także przypadkowo wysłanych wiadomości w komunikatorach, takich jak WhatsApp, Instagram Direct czy właśnie Messenger.

Źródło: www.benchmark.pl

Upewnij się, że korzystasz z aktualnej wersji aplikacji WhatsApp

W poprzednich wersjach komunikatora WhatsApp znajdowała się bowiem luka, której istnienia cyberprzestępcy są świadomi.

Tagi: WhatsApp, IEM, ERP
Źródło: www.benchmark.pl

WhatsApp ma zacząć zarabiać - będą reklamy i nowe narzędzia dla biznesu

WhatsApp jest aktualnie jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie i Facebook zamierza to wreszcie wykorzystać. Pomóc mają przedsiębiorstwa, które będą mogły reklamować się i oferować swoje usługi w ramach aplikacji.

Źródło: www.benchmark.pl

Skype 8 staje się jedyną opcją - klasyczny komunikator musi ustąpić miejsca aktualnemu

Microsoft postanowił, że nadszedł już czas pożegnać się z „klasycznym Skype'em”. Jego miejsce zajmuje Skype 8 - znacznie lepiej wyposażony i bardziej estetyczny komunikator.

Źródło: www.benchmark.pl

Twórca Telegramu mówi, że „prywatność nie jest na sprzedaż”

Pawieł Durow, który pochodzi z Rosji, ale - jak wielokrotnie wspominał - chce mieć z tym krajem jak najmniej wspólnego, stworzył komunikator, który właśnie został tam zablokowany. Dlaczego?

Źródło: www.benchmark.pl

Instalator desktopowego Skype powraca na serwery Microsoftu


W zeszłym miesiącu zadecydowano o zdjęciu instalatora desktopowego Skype (win32) z witryny Microsoftu. Firma wolała dmuchać na zimne, z racji tego, że wykryto poważne problemy z zastosowanymi zabezpieczeniami. Nie podano przy tym terminu ponownej dostępności, a w zamian polecono skorzystanie z wersji UWP lub aplikacji webowej. Choć trochę to trwało, Microsoft w końcu przywrócił możliwość pobrania...

Źródło: centrumwindows.pl

Microsoft Store w USA oferuje najnowsze flagowce firmy Samsung


Na ostatnich targach MWC 2018 odbyła się premiera najnowszych flagowców firmy Samsung – Galaxy S9 oraz S9+. Tak jak w przypadku ich poprzedników, w amerykańskim Microsoft Store ruszyła ich przedsprzedaż. Choć jeszcze jakiś czas temu byłoby to dla konsumentów zakończeniem, tak obecna polityka Microsoftu nie pozostawia żadnych złudzeń. Możemy również oczekiwać, że w przyszłości Microsoft...

Źródło: centrumwindows.pl

Gadu-Gadu ma nowego, polskiego właściciela

„To początek procesu przenoszenia usługi z powrotem do Polski” - napisał Roman Remus, dyrektor generalny firmy England.pl, która oficjalnie już jest nowym właścicielem usługi Gadu-Gadu.

Tagi: API, CES, OCZ, ISA
Źródło: www.benchmark.pl

Testowa odsłona Outlook.com wreszcie zyskuje integrację ze Skype


Osoby chcące testować wczesne wydania webowego Outlook muszą godzić się na pewne kompromisy. Jako przykład można wymienić tutaj brak integracji ze Skype, co było dość niezrozumiałe. W końcu w stabilnej odsłonie tej usługi działała ona bez zastrzeżeń, a w becie jej nawet nie zaimplementowano. Na szczęście niedopatrzenie to, po wielu głosach niezadowolenia, wreszcie zostało wyeliminowane....

Źródło: centrumwindows.pl

WhatsApp Business dla firm i ich klientów

Właściciele aplikacji, z której 1,3 miliarda użytkowników korzysta do rozmawiania ze znajomymi i członkami rodziny, chcą, by w ten sam sposób można było wygodnie komunikować się z firmami. W tym celu powstał komunikator WhatsApp Business.

Tagi: WhatsApp, IKO
Źródło: www.benchmark.pl

Facebook wie, co udostępniasz na Messengerze (i może to zgłosić)

Korzystając z internetowego komunikatora Facebook Messenger użytkownicy akceptują regulamin. Ten zaś jednoznacznie zakazuje rozpowszechniania treści obraźliwych i nielegalnych. Można to łatwo sprawdzić (co też opisywany gigant czyni).

Źródło: www.benchmark.pl

Messenger wysłany na dietę

Facebook Messenger to aktualnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Ostatnio coraz częściej da się jednak słyszeć krytyczne opinie spowodowane „zagraceniem” aplikacji. Podobno w tym roku mają przyjść dobre zmiany - ma się rozmawiać łatwiej i wygodniej.

Źródło: www.benchmark.pl

Nagadaliśmy się na Messengerze w 2017 roku

W 2017 roku przeprowadzaliśmy za pomocą Messengera ponad 7 miliardów rozmów ...dziennie. Zobaczcie też inne statystyku.

Źródło: www.benchmark.pl

Bot obsłuży klientów InPostu

Lokalizacja paczki lub paczkomatu stała się właśnie prostsza. Firma InPost udostępniła chatbota, który w mig pomoże klientom.

Tagi: InPost
Źródło: www.benchmark.pl

Skype porzuci wsparcie dla logowania poprzez Facebooka


Wraz z nadejściem stycznia ze Skype zniknie logowanie poprzez konto Facebooka. Na ruch ten zdecydowano się dlatego, że firma pragnie ujednolicić oraz usystematyzować swoje usługi. Wspieranie wyłącznie Microsoft Account zapewni użytkownikom, z racji powiązania z innymi produktami Microsoftu, zdecydowanie większe możliwości. Wspomniano tutaj chociażby o Office Online, OneDrive, OneNote i wszystkich tych miejscach, do których zalogujemy się...

Źródło: centrumwindows.pl

Skype dla wolnych strzelców

Microsoft pracuje nad Skype Professional Account - to nowa wersja komunikatora tworzona z myślą o różnego rodzaju freelancerach.

Źródło: www.benchmark.pl

Signal to teraz także bezpieczny komunikator na komputer

Jest już Signal Desktop na Windows, Linux i macOS - samodzielna aplikacja komunikatora, który poprzez szyfrowanie zapewnia rozmówcom prywatność.

Tagi: Linux, Windows
Źródło: www.benchmark.pl

Microsoft wyłącza Outlooka Premium i odświeża Skype'a

Użytkownicy programów Office i Skype powinni przygotować się na zmiany. Nie bardzo duże, ale mimo to znaczące.

Źródło: www.benchmark.pl

WhatsApp pozwoli skasować wysłaną wiadomość

Wiadomość wysłana nie do tej osoby, z rażącym błędem, a może po prostu nieprzemyślana? WhatsApp pozwoli ją prędko skasować.

Tagi: WhatsApp
Źródło: www.benchmark.pl

Chatboty na Messengerze - nadszedł ich czas

Wirtualni konsultanci na platformie Facebook Messenger mogą odmienić sposób, w jaki klienci komunikują się z przedsiębiorstwami.

Źródło: www.benchmark.pl

Sprawna współpraca pomiędzy firmami - to chce nam dać Slack

Popularny gdzieniegdzie Slack doczekał się (w wersji testowej) bardzo ciekawego rozwiązania, mianowicie współdzielonych kanałów dla firm.

Tagi: OCZ
Źródło: www.benchmark.pl

Testowa odsłona desktopowego Skype otrzymuje odświeżony interfejs


Początkiem wakacji Microsoft udostępnił kontrowersyjne uaktualnienie Skype dla Androida oraz iOS. W oczach wielu użytkowników przeładował go mocno zbędnymi opcjami, byleby upodobnić go do konkurencyjnych produktów. Dlatego też znajdziemy w nim sporo nawiązań do Snapchata czy Messengera. W zeszłym tygodniu dodatkowo zaktualizowano testowego klienta dla Windows oraz macOS, by i desktopowi użytkownicy mogli skorzystać z...

Źródło: centrumwindows.pl

Komunikator Skype doczekał się odświeżonej wersji swojego logo


Wiernym użytkownikom Skype obecny miesiąc jawi się jako czas intensywnego rozwoju tegoż komunikatora. Co jednak ciekawe, zmiany te niekoniecznie postrzegane są jako pozytywne. Wszystko przez to, że Microsoft stara się upodobnić go do Snapchata. Dla wielu konsumentów jest to zwyczajny przerost formy nad treścią, gdyż pierwotnie był on znacznie prostszym komunikatorem. To jednak nie wszystko...

Źródło: centrumwindows.pl

Microsoft przypomina, że 1 lipca wyłączy starsze wersje Skype


Microsoft już jakiś czas temu poinformował konsumentów, iż starsze wersje Skype niebawem utracą swoje wsparcie. Oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie głosiło chęć przejścia na nową infrastrukturę. Wykorzystanie jej ma mieć realne przełożenie na jakość prowadzonych rozmów, a także szybkość wdrażania nowych funkcji. Oczywiście nie spodobało się to wszystkim użytkownikom, niemniej już niebawem ich wybór...

Tagi: Microsoft, OCZ, WD, EA, IEM, Skype, IKO
Źródło: centrumwindows.pl

Niedawno zaprezentowany Galaxy S8 zyska specjalną odsłonę o nazwie Microsoft Edition


Zeszłotygodniowa premiera Samsunga Galaxy S8 odbiła się szerokim echem w mediach. Głównie za sprawą akcesorium mu dedykowanego, czyli stacji dokującej o nazwie DeX. Dzięki niej możemy przemienić smartphone w komputer stacjonarny, podobnie jak przy pracy z trybem Continuum. W związku z tym Koreańczycy nie mogli uciec przed zainteresowaniem Microsoftu, co oczywiście zaowocowało współpracą obu firm....

Źródło: centrumwindows.pl

Najnowsza wersja Skype Preview dla Windows 10 opuszcza betÄ™ i wprowadza kilka nowych funkcji


Kilka miesięcy temu Microsoft udostępnił Insiderom aplikację Skype Preview, mającą być następcą desktopowego klienta. Do jej utworzenia wykorzystano oczywiście UWP, dzięki czemu z czasem stworzono również wersję na smartphony. Mimo regularnych uaktualnień firma nie pokusiła się o podanie daty wydania stabilnej odsłony. Postanowiono ją udostępnić bez żadnych zapowiedzi, co prawdopodobnie wymusiła zbliżająca się premiera Creators...

Źródło: centrumwindows.pl

Aktualizacji wtyczki Skype dla Google Chrome wprowadziła szereg nowości


Microsoft niedawno wydał dość sporą aktualizację wtyczki Skype dla Google Chrome. Po raz kolejny pokazał tym, że potrafi stworzyć kawał przydatnego oprogramowania. Szkoda tylko, że stwierdzenie to jest prawdziwe wyłącznie wtedy, gdy chodzi o konkurencyjną platformę. Niemniej, najważniejszą zmianą nowej odsłony jest możliwość tworzenia linków do rozmowy wyłącznie poprzez jedno kliknięcie – przynajmniej tak twierdzi...

Źródło: centrumwindows.pl

reklama
reklama
Allegro PL


Amazon

 

AMD

 

Android

 

API

 

Apple

 

ARM

 

ATI

 

Benchmark

 

Blik

 

CES

 

EA

 

ERP

 

Google

 

HIS

 

IEM

 

IKO

 

Intel

 

iOS

 

iPhone

 

ISA

 

JEDEC

 

Laptop

 

LG

 

Microsoft

 

Monitor

 

NAS

 

NEC

 

Netflix

 

Nintendo

 

OCZ

 

Opera

 

Play

 

PlayStation

 

Plus

 

Polska

 

Promocja

 

PS4

 

Razer

 

Samsung

 

Smartfon

 

Sony

 

Steam

 

Tegra

 

Telewizor

 

WD

 

Windows

 

Wirus

 

Xbox One

 

Xiaomi

 

ZTE