Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
FUBAR (2023) - recenzja serialu [Netflix]. Pierwszy serial ze Schwarzeneggerem!

28.05.2023 20:01

Luke Brunner zamierza przejść na emeryturę po przepracowaniu większej części swojego życia jako agent CIA. Zanim to nastąpi, musi udać się na jedną, ostatnią misję aby wydostać z gniazda węży zdekonspirowaną agentkę. Nie spodziewa się...

Tagi: Netflix, UKE, NAS
Źródło: www.ppe.pl

10 najgorzej ocenianych seriali w historii Netflixa. Oglądacie na własna odpowiedzialność

28.05.2023 16:00

Bezkonkurencyjny jeśli chodzi o polski rynek Netflix ma w ostatnim czasie na koncie udane produkcje, jak i absolutne gnioty. Wśród tych drugich są zarówno kompletnie nieudane reality-shows, serie dokumentalne, jak również standardowe produkcje fa...

Tagi: Netflix, HIS, EA
Źródło: www.ppe.pl

Disney+ dalej przed HBO Max. Dłużej na Viaplay i Polsat Go. Teraz Netflix zabrania współdzielenia kont w Polsce

27.05.2023 22:35

W kwietniu mocno zmalała odwiedzalność Polsat Box Go, spore spadki zanotowały też Netflix, Disney+ i HBO Max. Zdecydowanie więcej czasu niż przed miesiącem internauci spędzili na Viaplay i Polsat Go, a wzrosty w obu statystykach osiągnął jedynie Skyshowtime.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Przegląd seriali komediowych na Netfliksie

27.05.2023 22:22

Netflix to nie tylko kontrowersyjne produkcje jak „Królowa Kleopatra”, czy kino akcji z „Nocnym agentem” na czele, ale ogromna biblioteka seriali komediowych. Proponujemy zarówno flagowe tytuły platformy, jak i mniej oczywiste seriale odkurzone przez Netfliksa.

Tagi: Netflix, OCZ
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kolejny spin-off serialu Wiedźmin. Nad czym tym razem pracuje Netflix?

27.05.2023 17:10

Netflix rozwija coraz bardziej uniwersum Wiedźmina. Pojawiły się plotki o kolejnym spin-offie, który ma się pojawić po trzecim sezonie produkcji. Wśród obsady wiedźmińskich ekranizacji ma pojawić się aktor znany między innymi z filmu Rocky IV.

Tagi: Netflix
Źródło: gamesguru.pl

Los Wiedźmina przesądzony. Jest oświadczenie

27.05.2023 16:19

Przygoda Netflixa i “Wiedźmina” trwa w najlepsze. W oczekiwaniu na premierę 3. sezonu serii i przed rozpoczęciem prac na planie jego bezpośredniej kontynuacji, otrzymaliśmy oświadczenie - 5. sezon “Wiedźmina” powstanie!

Źródło: www.benchmark.pl

„FUBAR” czyli pierwszy serial z główną rolą Arnolda Schwarzeneggera. Recenzja nowości Netfliksa

26.05.2023 20:51

Sylvester Stallone z powodzeniem występuje w produkcji „Tulsa King”, a Arnold Schwarzenegger depcze mu po piętach i debiutuje z pierwszym serialem w swojej karierze. „FUBAR” Netfliksa to komedia sensacyjna, która nie rewolucjonizuje gatunku, ale na pewno przyciągnie przed ekrany miliony widzów.

Tagi: Netflix, IEM, NSA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

9,99 zł za udostępnienie hasła Netfliksa. W Disney+, HBO Max i Prime Video to darmowe

26.05.2023 20:47

Netflix poinformował, że 9,99 zł miesięcznie ma kosztować każdy użytkownik poza gospodarstwem domowym subskrybenta. Nowa opłata napędzi dodatkowych klientów konkurencyjnym platformom, które z dzieleniem się kontami otwarcie nie walczą i piratom. Przykład Kanady pokazuje jednak, że w dłuższej perspektywie decyzja może gigantowi streamingu wyjść na dobre.

Tagi: Netflix, ARM, EA, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wiedźmin – 5. sezon potwierdzony! Netflix ma wielkie plany dotyczące uniwersum Andrzeja Sapkowskiego

26.05.2023 19:53

Już wkrótce zobaczymy ostatniego „Wiedźmina” z Henrym Cavillem w roli głównej, ale Netflix nie ma dość. Korporacja właśnie potwierdziła, że pracuje już nad 5. sezonem, w którym wystąpi Liam Hemsworth.

Tagi: Netflix, AVI
Źródło: www.ppe.pl

Amazon uderza w Netflix w sprawie dzielenia kont. Konkurencja przypomina, że SVOD zachęcało do tej praktyki

26.05.2023 7:03

Netflix we wtorek zapowiedział kolejny etap walki z osobami dzielącymi się dostępem do swojego konta. Zmiany nie ominą naszego kraju – od kilku dni także widzowie w Polsce otrzymują wiadomości zachęcające do tworzenia osobnych profili za dod...

Źródło: www.ppe.pl

reklama
Kontakt z nami