Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
El Camino: Film Breaking Bad z wielką popularnością. Pierwsze wyniki potwierdzają siłę serii

18.10.2019 22:30


Przejęcie "El Camino: Film Breaking Bad" przez Netflix okazało się strzałem w dziesiątkę. Produkcja cieszy się wielką popularnością, która potwierdza, że widzowie są żądni kolejnych projektów z tej serii.

Tagi: Netflix, EA
Źródło: ppe.pl

Netflix zyskał 6,8 mln użytkowników. Odrabia straty w USA

18.10.2019 20:59

W III kwartale 2019 roku Netflix uzyskał wzrost przychodów o ponad 31 procent, a zysk netto spółki zamknął się kwotą 665 mln dolarów. W ciągu trzech miesięcy serwis odwrócił spadkowy trend dotyczący użytkowników w USA, jednak w sumie osiągnął niższą od zakładanej liczbę nowych subskrybentów. Obecnie na całym świecie z Netfliksa korzysta z górą 158 mln abonentów.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Fala" opowiada o współczesnym anarchiźmie. Zwiastun nowego serialu Netlix

18.10.2019 13:29


Netflix inwestuje w kolejne intrygujące produkcje, podejmujące aktualne tematy polityczno-obyczajowe. Tym razem platforma VOD zmierzy się z problemem ruchów anarchistycznych.

Tagi: Netflix, HIS
Źródło: ppe.pl

Netflix może zaoferować tańszy abonament w kolejnych krajach. Skorzystalibyście z oferty w Polsce?

17.10.2019 18:30


Netflix może wkrótce udostępnić tańszy abonament na kolejnych rynkach. Specjalna wersja platformy osiąga pierwsze sukcesy i streamingowy gigant rozważa uruchomienie nowego planu w następnych krajach.

Tagi: Netflix, CES, EA, NAS
Źródło: ppe.pl

CDA Premium już tylko krok za Netflixem? Pierwsza samodzielna produkcja

17.10.2019 13:04

CDA Premium to już poważny serwis VOD z filmami, serialami i programami. Najświeższym dowodem na słuszność tego twierdzenia, jest zapowiedź premiery pierwszej autorskiej produkcji na wyłączność. Jej tytuł to Porucznik Kabura.

Źródło: www.benchmark.pl

Upalne święta w Netflix. Zwiastun i data premiery filmu

17.10.2019 12:36


Netflix cały czas inwestuje w swoje oryginalne produkcje pełnometrażowe. Najnowszym przedsięwzięciem tego typu są "Upalne święta" (w oryginale: "Holiday in the Wild").

Tagi: Netflix, IEM
Źródło: ppe.pl

Stranger Things - trzeci sezon pobił wyniki poprzednich. Netflix chwali się liczbami

17.10.2019 12:13

Firma Netflix ogłosiła, że trzeci sezon serialu Stranger Things przebił wyniki oglądalności poprzednich serii. Ponadto doskonale poradziły sobie nowe odcinki Domu z papieru.

Tagi: Netflix, API
Źródło: www.gry-online.pl

Netflix na wolniejszych obrotach

17.10.2019 9:47

Netflix w trzecim kwartale br. odnotował spowolnienie w liczbie nowych subskrypcji, szczególnie na rodzimym rynku w Stanach Zjednoczonych. Zaprezentowane oficjalnie wyniki są poniżej prognoz i mogą wpłynąć na dalsze spadki cen akcji firmy.

Tagi: Netflix, OCZ
Źródło: www.wnp.pl

Netflix – Jak usunąć filmy z zakładki “oglądaj dalej”?

17.10.2019 9:00

Netflix dba o wygodę swoich użytkowników między innymi przez danie nam możliwości kontynuowania oglądania filmu czy serialu dokładnie w tym momencie, w którym w poprzedniej sesji przerwaliśmy. Jest to świetna opcja, dzięki której nie musimy pamiętać, czy też zapisywać, który odcinek serialu obejrzeliśmy, a który ma być następny. W zakładce oglądaj dalej pokazują się wszystkie ...

Tagi: Netflix, API, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Stranger Things 3 z rekordem oglądalności. Netflix chwali się najlepszym wynikiem dla całej serii

17.10.2019 7:00


Netflix ma kolejne powody do świętowania. Po niezwykle dobrym starcie trzeciego sezonu "Stranger Things", który już w tydzień po premierze zaliczył niebagatelny wynik, dobra passa trwa. Dzieciaki z Hawkings osiągnęły rekord oglądalności spośród produkcji platformy streamingowej.

Tagi: Netflix, EA, IEM
Źródło: ppe.pl

reklama
Kontakt z nami