Wiadomości z tagiem ZTE  RSS
Tesla vs Toyota, BYD, VW, i Ford marże zysku są wizualizowane jako GM trails go cztery do jednego

06.02.2023 15:35

Infografika marży zysku netto Tesli uderza w punkt jej rekordowych zysków, ponieważ drugi w kolejce GM zarabia mniej niż jedną czwartą tego, co Tesla robi na samochód. Nawet po ostatnich cięciach cen, Tesla prawdopodobnie utrzyma swoje rekordowe marże zysku w stanie nienaruszonym, ponieważ wiele z jej nowego celu przystępności będzie pochodzić z dotacji rządowych.

Tagi: Tesla, ZTE, WD, SLI
Źródło: www.notebookcheck.pl

Rewolucyjne telewizory w Polsce

06.02.2023 12:15

Firmy Samsung i Audio Color zapowiedziały, że już w kwietniu na polskim rynku pojawią się cztery modele telewizorów Micro LED, w których upatruje się pogromców OLED-ów. Będą mieć przekątne o 76 do 114 cali.

Źródło: www.benchmark.pl

Samsung Galaxy S23 i S23+ ujawniły szczegóły sprzętowe aparatu, z dużą aktualizacją aparatu selfie w porównaniu do S22 i S22+

05.02.2023 17:06

Szczegóły sprzętu Samsung Galaxy S23 i S23+ aparat został ujawniony po flagowej serii debiut w zeszłym tygodniu. Podczas gdy dwa telefony nie dostaną nowych aparatów głównych, dwa z ich czterech snapperów dostaną aktualizacje, z najbardziej zauważalnym wydaje się być aparat selfie.

Źródło: www.notebookcheck.pl

OddBallers - recenzja gry. Piłka w grze

05.02.2023 16:00

Pamiętacie grę w zbijaka? Wszyscy w to graliśmy, kiedy jedynym zobowiązaniem było zdążyć na ulubioną kreskówkę w TV. Ubisoft po cichu dostarczył nam Oddballers, gdzie rdzeniem rozgrywki jest wspólna zabawa dla czterech graczy jednocześnie....

Tagi: OCZ, Ubisoft, ZTE, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Tak dziwnego „samochodu” elektrycznego dawno nie widzieliście

04.02.2023 14:56

City Transformer CT-1 to pojazd, który - choć jest czterokołowym samochodem - w kontekście wizualnym ma wiele wspólnego ze skuterem. Szerokość 1 m sprawia, że w ruchu miejskim jest niemal niezauważalny, a długość 2,5 m oznacza, że jest idealnym autem do parkowania.

Tagi: ZTE, EA, IEM, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe na zwiastunie. Nintendo szykuje graczy na odpicowaną przygodę

03.02.2023 21:13

Japończycy przypominają fanom o nadciągającej premierze. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zadebiutuje pod koniec miesiąca, więc wydawca opublikował rozbudowany materiał, który skupia się na rywalizacji czterech graczy.

Tagi: Nintendo, ZTE, EA, Blik, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Nowy smartfon ZTE dostępny w Polsce. Ile kosztuje i co oferuje?

03.02.2023 14:00

ZTE właśnie rozpoczęło sprzedaż nowego modelu, który jest skierowany do klientów w Polsce, poszukujących przystępnego cenowo smartfona.

Tagi: OCZ, ZTE, Smartfon
Źródło: www.tabletowo.pl

Nowy interfejs Steam Big Picture doczekał się premiery! Jest on mocno inspirowany Steam Deckiem

02.02.2023 11:16

Po czterech miesiącach otwartej bety pojawiła się wyczekiwana przeróbka trybu Big Picture na Steam. Od teraz wszyscy mogą odświeżyć swój interfejs platformy, a jego wygląd jest inspirowany Steam Deckiem. Co prawda opcja ta istniała już od 2012, ale pozostawiała ona wiele do życzenia, a poprawki były minimalne. To się jednak zmieniło. W lipcu 2021 Valve […]

Tagi: Steam, OCZ, ZTE, Valve, WD, EA, IEM
Źródło: gamesguru.pl

PlayStation Plus w lutym 2023 - oferta ujawniona. Niestety są też złe wieści w sprawie PS Plus Collection...

02.02.2023 10:58

Lutowa oferta PS Plus Essential to cztery zróżnicowane tytuły. Znajdziecie tam między innymi sieciowy horror, kolorową platformówkę i remake kultowej produkcji z 2002 roku.Sony podzieliło się z użytkownikami pełną listą gier, które pojawią się w PlayStation Plus Essential w lutym 2023 roku. Tym razem oferta jest bogata i bardzo zróżnicowana, bo subskrybenci będą mogli przypisać do swojego konta cztery produkcje. Będą to sieciowy horror na podstawie popularnej marki, kolorowa platformówka...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami