Wiadomości z tagiem ZTE  RSS
Microsoft chce więcej gier w Xbox Game Pass. Niestety, ale kosztem własnej konsoli

24.05.2024 16:09

Microsoft stanowczo potwierdza swoje zamiary dotyczące wprowadzenia gier od Activision do swojej subskrypcji Xbox Game Pass. 

Źródło: www.ppe.pl

Odbierz Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na Steam i GOG

24.05.2024 15:01


W ramach Warhammer Skulls, czyli corocznego święta fanów „młotka”, podczas którego kupicie wiele tytułów z uniwersum w niższych cenach, na platformie Valve oraz w sklepie GOG.com możecie zgarnąć Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo. W strategii 4X zespołu Proxy Studios waszym celem będzie poprowadzenie jednej z czterech frakcji i walka o kontrolę nad planetą Gladius Prime.

Tagi: Steam, ARM, iOS, OCZ, ZTE, Valve, EA, Planet
Źródło: lowcygier.pl

Chiny się doigrały. Cło na auta elektryczne będzie cztery razy wyższe

22.05.2024 19:55

Według zapowiedzi amerykańskiej administracji od początku sierpnia samochody elektryczne importowane z Chin będą obłożone czterokrotnie wyższym cłem niż obecnie. Stawka przekroczy więc 100 procent. W górę idą też cła na inne towary.

Tagi: OCZ, ZTE, ERP
Źródło: www.wnp.pl

Wojsko kupuje balony za prawie miliard dolarów. Jest umowa

22.05.2024 16:16

Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz podpisał 22 czerwca w Warszawie umowę o wartości 960 mln dolarów na dostarczenie czterech aerostatów rozpoznawczych, czyli balonów z podwieszonymi radarami.

Tagi: ZTE, ISA, Mysz
Źródło: www.wnp.pl

Rada UE przyjęła AI Act. Jedna kategoria będzie zakazana

21.05.2024 22:50

Rada UE przyjęła we wtorek pierwsze na świecie przepisy o sztucznej inteligencji – AI Act. Regulacja segmentuje tę technologię na cztery kategorie: oprogramowanie wysokiego ryzyka, ograniczonego i minimalnego wpływu oraz systemy nieakceptowalne. Te ostatnie będą w UE zakazane.

Tagi: Intel, ZTE, EA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

UE ma pierwsze na świecie przepisy o sztucznej inteligencji. Są zakazy

21.05.2024 22:16

Rada Unii Europejskiej przyjęła we wtorek pierwsze na świecie przepisy o sztucznej inteligencji (AI). Dzielą one tę technologię na cztery kategorie: oprogramowanie wysokiego ryzyka, ograniczonego i minimalnego wpływu oraz systemy nieakceptowalne. Te ostatnie będą w UE zakazane.

Tagi: Intel, ZTE, EA
Źródło: www.wnp.pl

W serii Xiaomi 15 znów zrobią to samo

20.05.2024 7:44

W przypadku serii Xiaomi 15 producent zdecyduje się na dokładnie takie samo rozwiązanie, co w "Czternastkach".

Tagi: ZTE, Xiaomi, NAS
Źródło: www.tabletowo.pl

Przesiadka na PS5 idzie wolniej niż oczekiwano. To generacyjna przepaść — połowa graczy wciąż gra na PS4

16.05.2024 20:18

Mimo że PlayStation 5 jest na rynku prawie cztery lata, to według Sony, na nowej konsoli jest tylko połowę aktywnych użytkowników PlayStation Network. 

Źródło: www.ppe.pl

ALZARA Radiant Echoes - powstaje jRPG inspirowane klasykami, takimi jak Golden Sun i Final Fantasy X

16.05.2024 11:06

ALZARA Radiant Echoes zadebiutuje dopiero w 2026 roku, ale gra już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem na Kickstarterze.Francuskie Studio Camelia ujawniło, że pracuje nad , czyli jRPG inspirowanym kultowymi klasykami, takimi jak Golden Sun czy wcześniejsze odsłony Final Fantasy z turowym systemem walki. W produkcji będziemy śledzić losy czwórki bohaterów, którzy przemierzają tytułowy świat o nazwie ALZARA.  Podczas zabawy wykorzystamy magię opierającą się na czterech żywiołach,...

Źródło: naekranie.pl

reklama