Wiadomości z tagiem OCZ  RSS
Epic Mickey: Rebrushed z datą premiery! Niedługo powrócimy do wielkiej przygody

25.06.2024 15:27

Twórcy zaskoczyli nas poprzez nagłe podanie daty premiery Epic Mickey: Rebrushed. Gra zostanie udostępniona już niedługo, a my możemy składać zamówienia w przedsprzedaży.

Tagi: OCZ, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Produkty TCL nagrodzone za wybitne wzornictwo w prestiżowym konkursie Red Dot Awards 2024

25.06.2024 14:00


Firmę TCL, wiodącego producenta elektroniki użytkowej, doceniono za wyjątkowe wzornictwo telewizorów i soundbarów w tegorocznym konkursie Red Dot Awards - umacniając tym samym wysoką pozycję marki TCL. Nagroda Red Dot Award, przyznawana od ponad 60 lat, jest uznawana za międzynarodowe wyróżnienie i punkt odniesienia dla wybitnych projektów. Tegoroczne nagrody honorują przełomowe osiągnięcia TCL w kategoriach audio i wideo.

Tagi: OCZ, Telewizor
Źródło: www.telix.pl

AMD Ryzen 9 9950X przetestowany w AIDA64. Wydajność zwala z nóg, szczególnie względem Ryzen 9 7950X

25.06.2024 13:42

Najnowsze procesory od AMD zbliżają się wielkimi krokami, a ich wydajność w testach przedpremierowych niejednokrotnie zaskoczyła klientów. Teraz przeprowadzono testy w programie AIDA64, wykorzystując w tym celu szybką pamięć RAM. 

Tagi: AMD, CES, OCZ, AIDA64
Źródło: www.ppe.pl

Netflix pewny sukcesu nadciągającego filmu? Tytuł zadebiutuje w lipcu, a twórcy już planują kontynuację

25.06.2024 13:14

Na początku przyszłego miesiąca na Netflix powróci dobrze znany bohater, który ma przyciągnąć przed ekrany wielu widzów. Platforma już teraz planuje nakręcić nową część serii.

Tagi: Netflix, CES, OCZ
Źródło: www.ppe.pl

Konto oszczędnościowe – jakie jest oprocentowanie?

25.06.2024 11:30

Korzystanie z konta oszczędnościowego to jeden ze skutecznych sposobów na gromadzenie nadwyżek finansowych. Ten produkt bankowy łączy w sobie cechy zwykłego rachunku rozliczeniowego i lokaty. Możesz dowolnie dysponować zgromadzonymi środkami, a jednocześnie czerpać zyski w postaci naliczanych odsetek. Dowiedz się, ile wynosi oprocentowanie i jak rozsądnie korzystać z takiego konta.

Tagi: OCZ, ERP
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jak zadbać o zdrowy kręgosłup i młody wygląd w domowym zaciszu

25.06.2024 10:16

Siedzące życie, przytłoczenie informacjami i związany z nimi stres to obecnie nieodłączne elementy codzienności, przez co dbanie o zdrowie kręgosłupa i młody wygląd staje się wyzwaniem. Istnieją jednak sposoby, by zadbać o siebie w domowym zaciszu, bez konieczności częstych wizyt u specjalistów. Oto kilka porad, jak możesz poprawić swoje samopoczucie i wygląd:

Tagi: OCZ, IEM
Źródło: di.com.pl

E-hulajnogi Lime wracają nad polskie morze

25.06.2024 10:00


Lime, największa na świecie firma oferująca współdzielone pojazdy elektryczne ogłosiła, że rozpoczyna kolejny sezon nad polskim morzem. W te wakacje e-hulajnogi będą dostępne w aż 24. nadmorskich miejscowościach.

Tagi: OCZ
Źródło: www.telix.pl

Black Myth: Wukong - premiera opóźniona, ale tylko na jednej platformie

25.06.2024 9:34

Nie wszystkim będzie dane zagrać w tę produkcję jeszcze w te wakacje. Black Myth: Wukong zostało opóźnione na konsolach Microsoftu.Podczas The Game Awards 2023, deweloper Game Science ogłosił datę premiery na 20 sierpnia 2024 roku dla PS5, Xbox Series X|S i PC. Jednakże, na początku tego miesiąca, w trailerze opublikowanym na Summer Game Fest nie wspomniano o wersji na konsole Microsoftu. Studio potwierdziło, że wydanie gry...

Źródło: naekranie.pl

Monitoring GPS pojazdów - zasady działania, zalety i ciekawostki

25.06.2024 9:06

Monitoring GPS pojazdów to nowoczesna technologia, która umożliwia śledzenie lokalizacji oraz monitorowanie wielu parametrów eksploatacyjnych pojazdów w czasie rzeczywistym. Jest to rozwiązanie szczególnie popularne w firmach transportowych, logistycznych, a także wśród właścicieli flot samochodowych, którzy chcą zwiększyć efektywność zarządzania swoimi pojazdami. Przyjrzyjmy się, jak działa monitoring GPS, jakie korzyści przynosi oraz jakie ciekawostki kryje ta technologia.

Tagi: GPS, OCZ, Monitor
Źródło: di.com.pl

reklama