Wiadomości z tagiem OCZ  RSS
W Play wystartowała sprzedaż iPhone 15 – w których salonach szukać nowych modeli?

22.09.2023 16:30


Jak co roku operator zaczyna sprzedaż najnowszych smartfonów Apple! Oczywiście można je zamawiać na stornie operatora oraz telefonicznie.

Źródło: www.telix.pl

Nowy Steam Decka pojawi się dopiero za kilka lat

22.09.2023 16:30

Okazuje się, że na nowego Steam Decka jeszcze poczekamy. Valve nie planuje wzmacniać konsoli przez najbliższe kilka lat.

Tagi: Steam, OCZ, Valve, EA
Źródło: gamesguru.pl

Suche powietrze w domu - jak je nawilżyć?

22.09.2023 16:17

Zdrowe i czyste powietrze jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia. Jego jakość bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie i długość życia. Sprawdź, w jaki sposób zadbać o jego odpowiedni poziom nawilżenia oraz jakość.

Tagi: OCZ, WD, NAS
Źródło: di.com.pl

Lies of P z pięknym hołdem dla Dying Light 2. Twórcy szykują ulepszenia i nowości

22.09.2023 16:02

Deweloperzy odpowiedzialni za Lies of P podziękowali społeczności za wsparcie, a jednocześnie zespół potwierdził prace nad aktualizacją. Studio chce także rozwinąć swoją przygodę, by zapewnić jeszcze więcej atrakcji.

Źródło: www.ppe.pl

Korea Południowa nie odpuszcza wyścigu o prym w sztucznej inteligencji

22.09.2023 15:28

ChatGPT od OpenAI zmotywował kluczowych graczy IT do przyspieszenia prac nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. Póki co prym wiodą firmy ze Stanów Zjednoczonych, a dotrzymać im tempa starają się Chiny. Ze swoimi rozwiązaniami przychodzą też południowokoreańscy producenci.

Tagi: Intel, OCZ, EA
Źródło: www.wnp.pl

Czacha Games zakończyła pracę nad tłumaczeniem Nova Aetas Renesans

22.09.2023 15:23

Wydawnictwo Czacha Games raptem kilka minut temu opublikowało kolejną już aktualizację. Tym razem wieści dotyczą gry Nova Aetas Renesans! Jak się dowiadujemy, prace nad tłumaczeniem dobiegły końca. Według harmonogramu, polskie pliki finalne mają zostać oddane do druku najpóźniej do końca tego miesiąca. W związku z powyższym, produkcja lada moment się rozpocznie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie […]

Tagi: ARM, OCZ, IEM, Blik, IKO
Źródło: gamesguru.pl

Kij baseballowy ze starego shinkansena robi furorę w Japonii

22.09.2023 15:16

Pociągi Shinkansen są dumą Japończyków. Japonia jest też jednym z niewielu krajów, gdzie baseball należy do najbardziej popularnych sportów. Co może wyjść z połączenia tych pasji? Kij baseballowy zrobiony ze złomowanego pociągu. Jego sukces zaskoczył nawet pomysłodawców.

Tagi: CES, OCZ
Źródło: www.wnp.pl

Cyberpunk 2077 ponownie wśród najchętniej ogrywanych i kupowanych gier na Steam. CD Projekt RED może świętować

22.09.2023 15:08

Społeczność z platformy Valve doceniła starania CD Projekt RED. Cyberpunk 2077 jest drugą najchętniej kupowaną grą na Steam, a jednocześnie kolejni gracze wracają do przygody, by zapoznać się z nowościami jeszcze przed premierą dodatku Wid...

Źródło: www.ppe.pl

Firma OPPO sprawdziła, czego Polacy oczekują od smartfona w kontekście możliwości fotograficznych

22.09.2023 15:00


Dla 79 proc. Polaków ważne jest, żeby smartfon miał wysokiej jakości aparat fotograficzny, natomiast dla 86 proc. intuicyjną obsługę. Łatwość podczas fotografowania jest szczególnie ważna dla osób w wieku 18-24 lata. Zaledwie 5 proc. badanych uważa, że ich umiejętności robienia zdjęć są na niskim poziomie. Niemal połowa respondentów wysoko oceniła swoje zdolności w tym zakresie.

Źródło: www.telix.pl

Among Cultists: Mountains of Chaos – do dwóch portali sztuka

22.09.2023 14:49

Po hotelowym lobby kręciło się kilku szemranych typów nieudolnie pozujących na gości. Gomery siedział w niewygodnym fotelu nawet nie starając się udawać, że ich nie obserwuje. Odgrywał detektywa. Na kolanach trzymał do góry nogami książkę, którą niedbale wertował w poszukiwaniu ilustracji mających z tej perspektywy jakikolwiek sens. Inauguracyjny wieczór Pierwszego Corocznego Zjazdu Miłośników Okultyzmu przyciągał […]

Tagi: OCZ, IKO
Źródło: gamesguru.pl

reklama
Kontakt z nami