Wiadomości z tagiem HIS  RSS
Zinedine Zidane i jego kariera piłkarska. Najważniejsze informacje

06.12.2023 16:16

Zinedine Zidane, francuski mistrz piłki nożnej, to postać, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii tego sportu. Jego kariera, pełna sukcesów i niezapomnianych chwil, stanowi inspirację dla wielu młodych adeptów futbolu na całym świecie. Prześledźmy razem najważniejsze etapy życia sportowego tego wyjątkowego zawodnika.

Tagi: API, CES, HIS, ISA
Źródło: di.com.pl

Pierwsza niespodzianka z The Game Awards ujawniona? Insider zwiastuje remake dobrze przyjętej gry

06.12.2023 15:41

billbil-kun opublikował wiadomość, która może zainteresować fanów gier z ciekawymi historiami. Informator jest przekonany, że już wkrótce zobaczymy Brothers: A Tale of Two Sons Remake. Tytuł może zostać ujawniony na The Game Awards.

Tagi: HIS, Brother, Blik, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Xbox Game Pass Core z nowymi grami. Microsoft pierwszy raz w historii rozbudował zestawienie

06.12.2023 14:03

Microsoft porzucił Xbox Live Gold i zastąpił usługę najtańszą wersją Xbox Game Pass. Na start gracze otrzymali pokaźny zestaw tytułów, ale dzisiaj korporacja rozbuduje Xbox Game Pass Core. Klienci sprawdzą dwie pozycje.

Tagi: Microsoft, HIS, WD
Źródło: www.ppe.pl

Gangs of Sherwood - recenzja gry. Robin i ferajna w steampunkowym świecie kradną czas, w zamian dając niewiele

05.12.2023 22:00

Gangs of Sherwood nie ukrywa swoich inspiracji. Jest to gra wyraźnie zainspirowana historią legendy o Robinie Hoodzie, który kradł bogatym i dawał biednym, walcząc z tyranem z Nottingham. Tym razem kradnie czas, w zamian dając niewiele.

Tagi: Steam, HIS, EA
Źródło: www.ppe.pl

Zbierający pochwały film nie trafi do kin w Polsce. Widzowie zobaczą Saltburn w SVOD

05.12.2023 20:01

Jeszcze w grudniu widzowie platform SVOD będą mogli zobaczyć w Polsce film, który ostatecznie nie trafi do kin. „Saltburn” został doceniony przez wielu widzów, jednak w naszym kraju historię zaprezentuje Amazon.

Tagi: Amazon, HIS, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Gry Steam w historycznie niskich cenach w CDKeys. The Chant za jedyne 21,89 zł!

05.12.2023 17:02


W ofercie cyfrowego sklepu CDKeys pojawiło się kilka fenomenalnych promocji na gry Steam. W ramach oferty możecie zakupić wybrane produkcje w historycznie najniższej cenie. Na szczególne wyróżnienie zasługują tutaj takie tytuły jak Chorus, King’s Bounty II – Duke’s Edition, Outward Definitive Edition oraz The Chant w wersji na platformę Valve za jedyne 21,89 zł!

Tagi: Steam, HIS, Valve, EA, UKE
Źródło: lowcygier.pl

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin na PC w historycznie najniższej cenie w Instant Gaming

05.12.2023 15:59


Spin-off głównej serii gier Square Enix Stranger of Paradise Final Fantasy Origin jest dostępny w historycznie najniższej cenie w sklepie Instant Gaming. Pecetowe wydanie RPG akcji studia Team Ninja kosztuje teraz 90,59 zł.

Źródło: lowcygier.pl

Octopath Traveler II w historycznie najniższej cenie w Nintendo eShop

05.12.2023 15:48


Ciepło przyjęty przez recenzentów i graczy jRPG Octopath Traveler II jest dostępny w promocji w Nintendo eShop. Druga odsłona serii stworzonej przez Square Enix doczekała się 30% obniżki ceny, czyniąc ją tym samym historycznie najniższą. Za grę zapłacicie aktualnie 181,30 zł.

Źródło: lowcygier.pl

Barbie oficjalnie w Polsce w SVOD. Znamy datę premiery hitu w streamingu

05.12.2023 14:49

Widzowie w Polsce jeszcze w 2023 roku zobaczą „Barbie”. Właśnie otrzymaliśmy potwierdzoną datę premiery historii w HBO Max. To następna mocna opowieść, która jeszcze w grudniu zostanie udostępniona w naszym kraju za sprawą streamingu.

Tagi: HIS, EA, NAS
Źródło: www.ppe.pl

Akademia Pana Kleksa czaruje klimatem. Tomasz Kot w charyzmatycznej roli - zobaczcie nowy zwiastun

05.12.2023 12:44

Reżyser Maciej Kawulski pragnie zaprosić widzów na historię, w której rządzi dziecięca wyobraźnia. Najnowszy trailer zachęca do zagłębienia się w przygodzie Ady – dziewczynka trafia do magicznego świata Ambrożego Kleksa.

Tagi: HIS
Źródło: www.ppe.pl

reklama