Wiadomości z tagiem Blik  RSS
Moons of Madness z wymaganiami i nowym trailerem. Premiera za 3 dni

19.10.2019 17:30


Rock Pocket Games postanowiło opublikować wymagania i nowy trailer do nadchodzącej produkcji. Moons of Madness może przestraszyć.

Tagi: Blik, IKO
Źródło: ppe.pl

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure. Gra w klimacie Epoki Lodowcowej już dostępna, opublikowano trailer

19.10.2019 16:30


Ice Age: Scrat's Nutty Adventure jest już dostępne w sklepach. Twórcy opublikowali nowy trailer, przypominający o premierze.

Tagi: iMac, Blik, IKO
Źródło: ppe.pl

Google Play na Android TV w nowej wersji już udostępniany

19.10.2019 10:22

Nowy Google Play na telewizory z Android TV mieliśmy okazję zobaczyć w trakcie majowej konferencji I/O 2019. Jednak na jego wprowadzenie musieliśmy czekać do teraz. Wygląda na to, że Sklep z nowym widokiem jest właśnie szerzej udostępniany. Informują o tym użytkownicy serwisu Reddit. Jeden z nich opublikował nawet zdjęcia, które widzicie w treści tego artykułu.
Google Play na Android TV wprowadza możliwość dodawania wideo przy opisach poszczególnych aplikacji. W ten sposób deweloperzy mają nowy sposób na zaprezentowanie możliwości publikowanych w Sklepie

Źródło: www.tablety.pl

Zdrowegeny.pl, Semantive, operator Blika i RTB House wśród najszybciej rosnących firm technologicznych w Europie Środkowej

18.10.2019 21:00

W nowej edycji rankingu 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, tworzonego przez Deloitte, znalazło się 11 spółek z Polski. Na najwyższych pozycjach są Zdrowegeny.pl, Telmedicin, Semantive, Polski Standard Płatności i RTB House, natomiast Warsaw Genomics otrzymało nagrodę Social Impact Award.

Tagi: Opera, Blik
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Okami 2 powstanie! Hideki Kamiya potwierdza powrót wilka

18.10.2019 17:51


Na tę informacje entuzjaści Okami czekali od miesięcy. Ikumi Nakamura opublikowała w mediach społecznościowych film, na którym Hideki Kamiya potwierdza powrót wielkiego bóstwa w ciele wilka.

Tagi: Blik, IKO
Źródło: ppe.pl

Oszustwo na "link do spłaty należności". Nasz czytelnik stracił 45 tysięcy złotych

18.10.2019 16:06

Oszustwo na "link do spłaty należności", w którym przedsiębiorca z Łukowa stracił ponad 340 tys. złotych, to nie odosobniony przypadek. Ofiarą najpewniej tych samych oszustów padł jeden z naszych czytelników, który stracił 45 tysięcy. Po publikacji materiału o pechowym przedsiębiorcy z województwa lubelskiego, który przez problematyczny link stracił kilkaset tysięcy złotych,&...

Tagi: Linux, JEDEC, NAS, Blik
Źródło: feedproxy.google.com

Shenmue 3 przyjazne dla osób, które nie znają marki. Nowy filmik od Yu Suzukiego

18.10.2019 12:39


Możemy już spokojnie wyczekiwać listopadowej premiery Shenmue 3 - prace nad tytułem się już zakończyły. By osłodzić nam trochę oczekiwanie wydawca opublikował dziś nowy materiał wideo.

Tagi: OCZ, Blik, IKO
Źródło: ppe.pl

Sprawdź, czy ruszy ci The Outer Worlds

18.10.2019 10:56

Chcesz pograć w The Outer Worlds, ale nie masz pewności, czy twój komputer sobie poradzi? Sprawdź minimalne i zalecane wymagania opublikowane przez ekipę Obsidian Entertainment.

Tagi: CES, WD, Benchmark, Blik, IKO
Źródło: www.benchmark.pl

Wszyscy czekają już na PS5 i Xbox Scarlett? Wrzesień kolejnym rozczarowaniem w USA. Wyraźnie gorsze wyniki

18.10.2019 8:49


Pora sprawdzić, jakie wyniki zanotowano na drugim największym branżowym rynku świata (zaraz za Chinami), czyli w USA. Swoje dane opublikowało już NPD.

Tagi: WD, IEM, Blik, IKO
Źródło: ppe.pl

Twitter nie usunie wpisów światowych przywódców łamiących regulamin. Ale ograniczy interakcję z tymi tweetami

17.10.2019 20:50

Twitter zapowiedział zmianę swojej polityki dotyczącej wpisów pochodzących od światowych przywódców czy znanych osób publicznych, które łamią regulamin serwisu publikując agresywne czy nieprawdziwe treści. Platforma nie będzie usuwać tego rodzaju tweetów, ograniczy jednak możliwość interakcji z nimi przez użytkowników Twittera.

Tagi: Twitter, WD, Blik
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami