Wiadomości z tagiem Sony  RSS
Android 10 trafi na te smartfony Sony Xperia

19.10.2019 14:04

Android 10 to najnowsza wersja platform Google, która trafi także na wybrane modele telefonów Sony Xperia. Zresztą, jeśli jesteście fanami marki, to pewnie wiecie, że w przeszłości zasłynęła ona z szybkiego udostępniania nowych wersji zielonego robota na własne smartfony. Teraz, za sprawą japońskiego operatora NTT Docomo, poznajemy plany aktualizacji na ten rok.
Android 10 zostanie udostępniony na wybrane modele smartfonów Sony Xperia. Jest ona dosyć krótka. Możliwe jednak, że nie jest kompletna. W rzeczywistości Android 10 może trafić na więcej modeli, a poniższa

Źródło: www.tablety.pl

Zdjęcie devkita PS5 i plotki o kompatybilności z PSX, PS2, PS3 i PS4

19.10.2019 12:41

Jeden z użytkowników Twittera, który stoi za trafionym przeciekiem o dacie premiery The Last of Us 2, poinformował fanów, aby nie sprzedawali swoich gier z PSX, PS2, PS3 i PS4. Może to sugerować, że najnowsza konsola Sony będzie kompatybilna ze starszymi wersjami. W sieci pojawiło się także zdjęcie devkita PS5.

Tagi: Twitter, Sony, IEM, PS4, PS3
Źródło: www.gry-online.pl

Death Stranding na efektownym zwiastunie. Sony pokazuje sporo rozgrywki i walki

19.10.2019 4:27


Hideo Kojima szykuje graczy na swoje nowe dzieło. Japończyk nadal pracuje nad premierowym zwiastunem, ale tym razem to Sony zaprasza społeczność PlayStation 4 na prezentację Death Stranding. Najnowszy materiał prezentuje dużo rozgrywki.

Źródło: ppe.pl

PS5 może otrzymać Wsteczną Kompatybilność z grami z PS4, PS3, PS2 i PSX-a

19.10.2019 4:20


Sony prezentując informacje o PlayStation 5 pobudziło fanów oraz informatorów. Jeden z donosicieli jest przekonany, że PS5 otrzyma natywną Wsteczną Kompatybilność, która zaoferuje rozgrywkę ze wszystkich poprzednich konsol Sony.

Źródło: ppe.pl

Ni No Kuni 2 za 59 zł i Monster Hunter World za 79 zł na PS4 w weekendowej promocji na PSN

18.10.2019 15:01


Sony w tym tygodniu rozpoczęło halloweenową promocją na PlayStation Store, ale firma nie zapomina o weekendowych obniżkach. Dzięki najnowszej ofercie kupicie kilka gier z PS4 w lepszych cenach.

Źródło: ppe.pl

PlayStation 5 otrzyma procesor Zen 2 i nowy kontroler, potwierdzają deweloperzy

18.10.2019 10:32

PlayStation 5 trafi na rynek z procesorem w mikroarchitekturze Zen 2, wyposażonym w 8 rdzeni i 16 wątków – wyjawili dziennikarzom Famitsu deweloperzy, którzy ponoć już widzieli devkity. Wcześniej o specyfikacji nowej konsoli Sony mówiło się sporo, ale głównie w kategoriach plotki. Sony nie spieszy się z wyjawianiem szczegółów. Oficjalnie wiemy właściwie tylko, że konsola otrzyma rozwiązania&...

Źródło: feedproxy.google.com

Death Stranding na efektownym zwiastunie. Sony pokazuje sporo rozgrywki i walki

18.10.2019 7:12


Hideo Kojima szykuje graczy na swoje nowe dzieło. Japończyk nadal pracuje nad premierowym zwiastunem, ale tym razem to Sony zaprasza społeczność PlayStation 4 na prezentację Death Stranding. Najnowszy materiał prezentuje dużo rozgrywki.

Źródło: ppe.pl

PlayStation 5 będzie wspierać usługę streamingową PlayStation Now

17.10.2019 20:27

W jednym z wywiadów deweloper z Sony zapewnił, że życie PlayStation Now nie zakończy się po premierze PS5.

Źródło: www.gram.pl

W MediEvil skorzystamy z różnorodnej broni. Sir Daniel rusza do walki na nowym zwiastunie

17.10.2019 20:13


Sony długo nie decydowało się na kampanie promocyjną powracającego MediEvil, ale w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak materiałów. Wydawca systematycznie publikuje zwiastuny prezentujące kolejne elementy rozgrywki i najnowszy skupia się na walce.

Tagi: Sony, Blik
Źródło: ppe.pl

Sony nie porzuci PS Now po premierze PS5

17.10.2019 10:58

W wywiadzie udzielonym magazynowi Famitsu Yasuhiro Osaki z Sony zapewnił, że usługa streamingowa PlayStation Now nie zostanie porzucona po premierze konsoli PS5. Również patent zarejestrowany przez koncern sugeruje, że Japończycy mają daleko idące plany wobec wspomnianej subskrypcji.

Źródło: www.gry-online.pl

reklama
Kontakt z nami