Wiadomości z tagiem Razer  RSS
Razer Blackshark V2 Pro - testujemy topowe słuchawki dla graczy

15.07.2024 13:59

Razer Blackshark V2 Pro to drogi gamingowy headset, to słuchawki dosłownie stworzone dla graczy, które mają jedno główne zadanie: uprzyjemnić rozgrywkę i dać przewagę na wirtualnym polu walki. Okej, to dwa zadania… Z którymi słuchawki radzą sobie wybitnie!

Źródło: www.benchmark.pl

Dobiega końca Akcja Druk dodatków do Shards of Infinity

13.07.2024 0:36

Na dniach finiszuje nowa odsłona Akcji Dodruk. Tym razem stawką jest wydanie nie dodruku dostępnej kiedyś gry, lecz zupełnie nowy projekt: drugi i trzeci dodatek w linii Shards of Infinity. Znana wśród fanów gier wydawnictwa Portal Games, pojawiająca się od czasu do czasu Akcja Dodruk to tym razem sensu stricte Akcja Druk. Akcja skierowana jest […]

Tagi: Linux, Razer, Sharp
Źródło: gamesguru.pl

Polacy znowu najlepsi. Sposób na tanią energię dla każdego

12.07.2024 20:27

Zespół GUST z Instytutu Maszyn Przemysłowych Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej po raz kolejny okazał się najlepszy w konkursie na turbinę wiatrową. Wynalazek polskich studentów brylował na kilku polach.

Źródło: www.benchmark.pl

Promocja na słuchawki Razer Kraken V3 X z mikrofonem - za 259 zł (rabat 40 zł)

12.07.2024 10:16

W sklepie RTV Euro AGD w ramach Finału Okazji możemy nabyć taniej słuchawki przewodowe firmy Razer.

Źródło: www.ppe.pl

Xbox Game Pass z podwyżką cen. Wkrótce pojawi się też nowa opcja subskrypcji

10.07.2024 17:52

Game Pass drożeje, a nowi użytkownicy odczują to od razu. Dla dotychczasowych subskrybentów ceny pójdą w górę od września.

Tagi: Razer
Źródło: gamesguru.pl

Parasol Stars: The Story of Bubble Bobble III

10.07.2024 12:40


2024 to rok odgrzewanych kotletów. Co chwilę do sklepów trafia jakiś port. remaster lub edycja HD starych gier. Momentami mam wrażenie, że już zupełnie nie powstaje nic nowego. Z drugiej strony zawsze spoko wrócić do jakich klasyków. Tym razem pograłem w Parasol Stars: The Story of Bubble Bobble III. Czy dobrze się bawiłem?

Tagi: Razer
Źródło: gameplay.pl

Europejska rakieta Ariane 6 wystartowała. Nie obyło się bez usterek

10.07.2024 10:27

Rakieta Ariane 6, stworzona przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA), we wtorek po raz pierwszy wystartowała z Gujany Francuskiej. Podczas lotu pojawiła się usterka i nie udało się po raz trzeci uruchomić silnika Vinci.

Tagi: eSATA, Razer
Źródło: www.wnp.pl

Razer Huntsman V3 Pro z trybem Snap Tap Mode

10.07.2024 9:00


Na scenie gier turniejowych milisekundy mogą decydować o zwycięstwie lub porażce. Linia esportowych klawiatur Huntsman V3 Pro, wyposażona w analogowe przełączniki optyczne Gen-2, stała się już podstawą w konfiguracjach najlepszych zawodników w grach takich jak Counter-Strike 2 i Valorant. Dzisiaj zaprezentowana została nowa, rewolucyjna funkcja dla tej klawiatury: Tryb Snap Tap.   Czym jest tryb

Tagi: Linux, Razer
Źródło: www.telix.pl

Spotify wprowadza nową funkcję. Wiele osób może ona zainteresować

09.07.2024 16:22

Szwedzki serwis strumieniowy, oferujący dostęp do muzyki oraz podcastów w tym roku skończył 18 lat. Firma cały czas ma się dobrze - ciągle poszerza swoją ofertę, jak również udoskonala samą platformę. Co tym razem streamingowy gigant przygotował dla użytkowników?

Źródło: www.benchmark.pl

Masz taki telefon Samsung? Więcej aktualizacji nie dostaniesz

09.07.2024 12:42

Samsung zdecydował się zakończyć wsparcie dla kolejnego telefonu. Tym razem jest to informacja, która może zainteresować szersze grono odbiorców, ponieważ chodzi o popularny model.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama